Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:polew: Kozoki
Opublikowano

zgadzam się, zresztą popatrzcie na naszych kolegów:

Stanley - wysportowany, młody (oczywiście jest odwrotnie) i będzie dzieciak

Diman - to samo, bebech jak beczka, będzie dzieciak

Max - miał to samo, teraz trochę schudł, ale przed dietą zalał, będzie dzieciak

byli chudzi i co? i nic, nie było dzieci :decayed:

Ps. Nie bijcie :polew:

hmm to co powiesz na moj temat? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: panie szaliczku
Opublikowano

pan szaliczek sie obraził i pitnął :gwizdanie:

Opublikowano

odejdz stad cieniasie bez audi :evil: :evil: :evil:

:tongue4:

Opublikowano

Fajne bo duże, jakby miały 16" to już by nie były takie super. Zauważ, że większość felg w rozmiarze 18" + jest w miarę fajna :)

Opublikowano

pan szaliczek sie obraził i pitnął :gwizdanie:

tekst z gorsetem mnei rozpierdolil :polew: :polew:
Opublikowano

Fajne bo duże, jakby miały 16" to już by nie były takie super. Zauważ, że większość felg w rozmiarze 18" + jest w miarę fajna :)

mi się te szprych za c**ja nie podobają :thumbdown:

Opublikowano

zgadzam się, zresztą popatrzcie na naszych kolegów:

Stanley - wysportowany, młody (oczywiście jest odwrotnie) i będzie dzieciak

Diman - to samo, bebech jak beczka, będzie dzieciak

Max - miał to samo, teraz trochę schudł, ale przed dietą zalał, będzie dzieciak

byli chudzi i co? i nic, nie było dzieci :decayed:

Ps. Nie bijcie :polew:

hmm to co powiesz na moj temat? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: panie szaliczku

idąc tokiem myślenia Pucka... ty masz brzuch i nie zalałeś nic - więc jesteś mega pipą :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

pan szaliczek sie obraził i pitnął :gwizdanie:

tekst z gorsetem mnei rozpierdolil :polew: :polew:

jego chyba tez bo go niema :decayed:

Opublikowano

pan szaliczek sie obraził i pitnął :gwizdanie:

Ja bym powiedział, że zamknął się w sobie :gwizdanie:

Ale z nas *uje, jak jeden.. :decayed:

Opublikowano

poszedł ściągnąć gorset :polew:

Opublikowano

idąc tokiem myślenia Pucka... ty masz brzuch i nie zalałeś nic - więc jesteś mega pipą :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

dzienks... a moze jestem romantykiem? wrazliwym uczuciowym i takiem tam k**wa inne szpargaly :decayed:

chyba bede musial ci wyciac jakis nr w BT :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 19:43_________________________________________________

poszedł ściągnąć gorset :polew:

albo brat go leje :polew:
Opublikowano

ale szydera gnoje

byłem zrobić sobie kolację, zaraz wyjeżdżam do roboty

Opublikowano

idąc tokiem myślenia Pucka... ty masz brzuch i nie zalałeś nic - więc jesteś mega pipą :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

dzienks... a moze jestem romantykiem? wrazliwym uczuciowym i takiem tam cholera inne szpargaly :decayed:

chyba bede musial ci wyciac jakis nr w BT :gwizdanie:

jak ja tam nie planuję spać... w sumie zastanawiam się czy nie wstąpić z podaniem o zwrot za nocleg :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Fajne bo duże, jakby miały 16" to już by nie były takie super. Zauważ, że większość felg w rozmiarze 18" + jest w miarę fajna :)

Wiem wiem... dlatego też szukam czegoś w rozmiarze 19'. Ale nie w tej cenie 5600zł :wallbash:
Opublikowano

idąc tokiem myślenia Pucka... ty masz brzuch i nie zalałeś nic - więc jesteś mega pipą :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

dzienks... a moze jestem romantykiem? wrazliwym uczuciowym i takiem tam cholera inne szpargaly :decayed:

Do prawdy?? A na zewnątrz tego nie widać, wcale tego nie pokazujesz :decayed:

Opublikowano

ale szydera gnoje

nom pojechali cie niema co :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

idąc tokiem myślenia Pucka... ty masz brzuch i nie zalałeś nic - więc jesteś mega pipą :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

dzienks... a moze jestem romantykiem? wrazliwym uczuciowym i takiem tam cholera inne szpargaly :decayed:

chyba bede musial ci wyciac jakis nr w BT :gwizdanie:

jak ja tam nie planuję spać... w sumie zastanawiam się czy nie wstąpić z podaniem o zwrot za nocleg :polew: :polew: :polew:

jeżeli chodzi o nocleg, zdecydowałem że jednak biorę 2 dni wolnego, bo od czwartku bez spania? chyba nie wytrzymam :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.