Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: z wieczora

jakoś dzisiaj jestem taki hmhmhmhm :rolleyes:

:decayed: :decayed:

ja pier**le ale mam koze :sick3: :sick3: ale dziur jak by na drodze bylo mniej :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: Nie gadać o bukowinie :bicz:
Opublikowano

:hi: Nie gadać o bukowinie :bicz:

a co zal ci dupe sciska :decayed: nic nie martw w przyszlym roku tez bedzie wyjazd luzik a i letni bedzie wiec oszczedzaj i pojedziesz :)

Opublikowano

:hi: Nie gadać o bukowinie :bicz:

a co zal ci dupe sciska :decayed: nic nie martw w przyszlym roku tez bedzie wyjazd luzik a i letni bedzie wiec oszczedzaj i pojedziesz :)

pewnie la hu*jnia bedzie jak zawsze :kox:
Opublikowano

Wiedziałem że mam dzisiaj nie kupować alkoholu do BT tylko jutro z rana.... Otwarłem już jedną i sprawdzam czy czasami nie jest za mdła... :gwizdanie:

Opublikowano

Wiedziałem że mam dzisiaj nie kupować alkoholu do BT tylko jutro z rana.... Otwarłem już jedną i sprawdzam czy czasami nie jest za mdła... :gwizdanie:

poczekaj zaraz do ciebie przyjade i sprawdze czy masz racje :tongue4:
Opublikowano

:hi: Nie gadać o bukowinie :bicz:

a co zal ci dupe sciska :decayed: nic nie martw w przyszlym roku tez bedzie wyjazd luzik a i letni bedzie wiec oszczedzaj i pojedziesz :)

pewnie la hu*jnia bedzie jak zawsze :kox:

dokladnie dlatego nie jade :evil: :evil: :decayed:[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 18:57_________________________________________________

Wiedziałem że mam dzisiaj nie kupować alkoholu do BT tylko jutro z rana.... Otwarłem już jedną i sprawdzam czy czasami nie jest za mdła... :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: to poczęstuj nas nie badz taki :naughty:

Opublikowano

Wiedziałem że mam dzisiaj nie kupować alkoholu do BT tylko jutro z rana.... Otwarłem już jedną i sprawdzam czy czasami nie jest za mdła... :gwizdanie:

poczekaj zaraz do ciebie przyjade i sprawdze czy masz racje :tongue4:

w takim bądz razie spiechaj się, bo już trzecigo drina pije.... :gwizdanie:

A jak nie wiesz jak trafić do mnie to wpisz w Navi Drunken Master of Pszczyna i Cie doprowadzi od szczału :polew:

:hi: Nie gadać o bukowinie :bicz:

a co zal ci dupe sciska :decayed: nic nie martw w przyszlym roku tez bedzie wyjazd luzik a i letni bedzie wiec oszczedzaj i pojedziesz :)

pewnie la hu*jnia bedzie jak zawsze :kox:

dokladnie dlatego nie jade :evil: :evil: :decayed:[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 18:57_________________________________________________

Wiedziałem że mam dzisiaj nie kupować alkoholu do BT tylko jutro z rana.... Otwarłem już jedną i sprawdzam czy czasami nie jest za mdła... :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: to poczęstuj nas nie badz taki :naughty:

Ad.1 Ha Ha... :bicz:

Ad. 2 wytyczne masz powyżej, także wiesz jak trafić :naughty: :beer1:

Opublikowano

Wiedziałem że mam dzisiaj nie kupować alkoholu do BT tylko jutro z rana.... Otwarłem już jedną i sprawdzam czy czasami nie jest za mdła... :gwizdanie:

:polew::decayed:

Opublikowano

Drunken Master of Pszczyna

przehuj :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

tak się jakoś postarzał w tej brodzie :gwizdanie:

:decayed: :decayed:
Opublikowano

idę na spacer :przebiegly:

Opublikowano

idę na spacer :przebiegly:

ale samochodem? czy taki na nogach :shocked: ?

allbo pewnie idziesz do przedpokoju po piwka

Opublikowano

idę na spacer :przebiegly:

ale samochodem? czy taki na nogach :shocked: ?

allbo pewnie idziesz do przedpokoju po piwka

o f*ck... :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Miszka przyszedł cicho.... :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.