Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to pozytywnie :):):)

myślę nad piwem :decayed:

jeszcze lepiej ale nie masz co myslec.... trzeba otworzyc i chlup :)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

to pozytywnie :):):)

myślę nad piwem :decayed:

jeszcze lepiej ale nie masz co myslec.... trzeba otworzyc i chlup :)

zobaczę co się stanie po pierwszym :kox:

chyba najwcześniejsze psssyt na katowickich w historii

no to psssssssssyt :decayed:[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 08:26_________________________________________________

:hi:

:hi:
Opublikowano

no i pssst ;)

Opublikowano

Miszka Ty chleju jeden :polew:

Zawijam się do roboty :gwizdanie:

Opublikowano

Miszka Ty chleju jeden :polew:

Zawijam się do roboty :gwizdanie:

robota to głupota picie to jest życie

Opublikowano

Witam :hi:

Opublikowano

Miszka Ty chleju jeden :polew:

Zawijam się do roboty :gwizdanie:

robota to głupota picie to jest życie

Racja, racja... Nuda... :gwizdanie:

:siema:

Opublikowano

Miszka Ty chleju jeden :polew:

Zawijam się do roboty :gwizdanie:

robota to głupota picie to jest życie

Racja, racja... Nuda... :gwizdanie:

:siema:

Akjam ty tu gadu gadu... a gorzały nie ma kto lać..... a miałem nie dopuścic do kaca... i jakoś mi to nie wychodzi.... :gwizdanie:
Opublikowano

Grisza i tak dobrze że udało się pozbierać z parkietu wszystkie części z Twojego wózka :kox:

Opublikowano

Grisza i tak dobrze że udało się pozbierać z parkietu wszystkie części z Twojego wózka :kox:

ORI lotki S-Line, zderzaki itd... :gwizdanie:
Opublikowano

Grisza i tak dobrze że udało się pozbierać z parkietu wszystkie części z Twojego wózka :kox:

ORI lotki S-Line, zderzaki itd... :gwizdanie:

Skrzydełka :gwizdanie:

:polew: :polew:

Opublikowano

I po pracy :gwizdanie:

Opublikowano

Grisza i tak dobrze że udało się pozbierać z parkietu wszystkie części z Twojego wózka :kox:

ORI lotki S-Line, zderzaki itd... :gwizdanie:

:naughty: obym dzisiaj nie pogubil.... :gwizdanie:
Opublikowano

Grisza i tak dobrze że udało się pozbierać z parkietu wszystkie części z Twojego wózka :kox:

ORI lotki S-Line, zderzaki itd... :gwizdanie:

:naughty: obym dzisiaj nie pogubil.... :gwizdanie:

alkony a ja zapodałem na dziś wąsy na cześć Adama M

1000469p.jpg

Uploaded with ImageShack.us :kox: :kox: :kox::naughty:

Opublikowano

:shocked: yebany wez to zmyj

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

siemka , widze , że zamiast sie bawić na zlocie wszyscy na forum siedzą ;]

Miszka ja też mam wąsy hehe :P ale nie będe se fotki robił ;]

i w ogóle wszem i wobec ogłaszam , że skończyłem hamulce robić :D tak jak myślałem nie udało sie tego zrobić w 20 minut :P

Opublikowano

Grisza i tak dobrze że udało się pozbierać z parkietu wszystkie części z Twojego wózka :kox:

ORI lotki S-Line, zderzaki itd... :gwizdanie:

:naughty: obym dzisiaj nie pogubil.... :gwizdanie:

alkony a ja zapodałem na dziś wąsy na cześć Adama M

1000469p.jpg

Uploaded with ImageShack.us :kox: :kox: :kox::naughty:

:polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.