Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miszka normalnie cały Adam :>

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Grisza i tak dobrze że udało się pozbierać z parkietu wszystkie części z Twojego wózka :kox:

ORI lotki S-Line, zderzaki itd... :gwizdanie:

:naughty: obym dzisiaj nie pogubil.... :gwizdanie:

alkony a ja zapodałem na dziś wąsy na cześć Adama M

1000469p.jpg

Uploaded with ImageShack.us :kox: :kox: :kox::naughty:

:good::nabijasie:
Opublikowano
:decayed:[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 20:11_________________________________________________ :siema:
Opublikowano
:siema: i znów do roboty :gwizdanie:
Opublikowano
:hi: aloha i po weselu :banan:
Opublikowano

:hi: aloha i po weselu :banan:

hajtłeś się ? :decayed:

wesela są fajne, szamka wódeczka tańce mi się szykuje jedno tylko w tym roku :naughty:

Opublikowano

:hi: aloha i po weselu :banan:

hajtłeś się ? :decayed:

wesela są fajne, szamka wódeczka tańce mi się szykuje jedno tylko w tym roku :naughty:

hajtłem sie juz jakies 10 lat temu ale te wesele co wczoraj bylem tez bylo wporzo i z wrazeniami na koniec imprezy jak wszyscy sie rozjezdzali najebany brat panny mlodej wsiadl do fury i zajebal w cinkłaczento :gwizdanie: no i sie zaczelo prawie sztachety z plota lataly ale hartcor a ja trzezwy bylem ;( a tu fotka mojej ustrojonej fury

DSC0061.jpg

DSC0003.jpg

DSC0008.jpg

Opublikowano

no to weselicho cała para :):)

ja w tym roku mam do obskoczenia 4 wesela ;) wiecej czasu nie mam ;)

ale dzis pospalem :hi: ale tlumaczy nie zmiana czasu :D

Opublikowano

ale widac ze moderatorzy sie bawia na zlocie w bukowinie bo czas na forum jest jeszcze nie zmieniony :gwizdanie:

Opublikowano

ale widac ze moderatorzy sie bawia na zlocie w bukowinie bo czas na forum jest jeszcze nie zmieniony :gwizdanie:

miałem to zmienić ale nie chciało mi się :decayed:

Opublikowano

czas na forum... kto tutaj patrzy na czas :)

Opublikowano

czas na forum... kto tutaj patrzy na czas :)

no właśnie chyba nikt dlatego tyle się go tutaj traci :decayed:

Opublikowano

w kombiku na weselicho...podwózka...to cóż to tyle bram było że aż musiał być bagażnik z avanta na wókę?

Opublikowano

w kombiku na weselicho...podwózka...to cóż to tyle bram było że aż musiał być bagażnik z avanta na wókę?

kombik ni kombik ważne że AUDI :a4fan::kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Dziś się zjadą menele i będą pindolić jak to słabo było :gwizdanie:

Opublikowano

:bry: po powrocie z wielkiego pijaństwa :kox:

a teraz idę spać, bo mam spore niedobory

tyle co się uśmiałam na tym zlocie to już dawno nie :decayed:

dzięki wszystkim za miłą atmosferę i opiekę :notworthy::wink4:

Opublikowano

Dziś się zjadą menele i będą pindolić jak to słabo było :gwizdanie:

dokładnie ochlej mordy :thumbdown:

Opublikowano

home sweet home

Opublikowano

beda rzygoł :sick3:

Opublikowano

beda rzygoł :sick3:

:polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.