Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Ale q.wa doj**ałem wczoraj! :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew:

ja jak bekłem rano to sobie przypomniałem, że na końcu imprezy był jeszcze kebeb :kox:

:polew: Ja też coś żarłem z czosnkiem... :kox:

:hi:

:hi:

pany okazja jak ktoś ma kasę to w tych pieniądzach b8 nie kupi nigdzie

http://moto.allegro.pl/audi-a4-nowy-model-2-0-tdi-s-line-2008r-i1535715666.html

No cena kusząca. Już dzwonię. :decayed:

dzwon czego nie ma w wypasie to dorezasz :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Ale q.wa doj**ałem wczoraj! :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew:

ja jak bekłem rano to sobie przypomniałem, że na końcu imprezy był jeszcze kebeb :kox:

:polew: Ja też coś żarłem z czosnkiem... :kox:

:hi:

:hi:

pany okazja jak ktoś ma kasę to w tych pieniądzach b8 nie kupi nigdzie

http://moto.allegro.pl/audi-a4-nowy-model-2-0-tdi-s-line-2008r-i1535715666.html

No cena kusząca. Już dzwonię. :decayed:

dzwon czego nie ma w wypasie to dorezasz :polew: :polew: :polew:

:wink4::polew: :polew: :polew: :polew:

Dobra! Lecę zagra w piłeczkę. :kox: :kox: Si ja lejter!

:hi:

Opublikowano

Cześć :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Ale q.wa doj**ałem wczoraj! :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew:

ja jak bekłem rano to sobie przypomniałem, że na końcu imprezy był jeszcze kebeb :kox:

:polew: Ja też coś żarłem z czosnkiem... :kox:

:hi:

:hi:

pany okazja jak ktoś ma kasę to w tych pieniądzach b8 nie kupi nigdzie

http://moto.allegro.pl/audi-a4-nowy-model-2-0-tdi-s-line-2008r-i1535715666.html

No cena kusząca. Już dzwonię. :decayed:

dzwon czego nie ma w wypasie to dorezasz :polew: :polew: :polew:

:wink4::polew: :polew: :polew: :polew:

Dobra! Lecę zagra w piłeczkę. :kox: :kox: Si ja lejter!

:hi:

pikawa ci jebnie jak tak się będziesz katował

Elo Puc :hi:

Opublikowano
:hi: Przypominam że dziś otwarcie sezonu z KCH zapraszam godz. 15.00 więcej informacji w małopolskich :)
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

:hi:

[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 11:54_________________________________________________grisza zapodaj jakieś programy na htc

Opublikowano

ale dałem wczoraj w palnik.... :kwasny:

Miszka a jakie te programy chcesz ?

Opublikowano

50 str do nadrobienia :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: wróciłem z garażu :naughty: Rowerek wypucowany i prawie przygotowany do sezonu :kox:
Opublikowano

50 str do nadrobienia :gwizdanie:

Czytaj czytaj, bo warto... zero spamu, same konkrety... :gwizdanie:

Pisz jak tam na nartach było :naughty:

Opublikowano

ale dałem wczoraj w palnik.... :kwasny:

Miszka a jakie te programy chcesz ?

wszystko...latarki, golarki wibratory itp :kox: :kox:

Opublikowano

50 str do nadrobienia :gwizdanie:

Czytaj czytaj, bo warto... zero spamu, same konkrety... :gwizdanie:

Pisz jak tam na nartach było :naughty:

napiszę Ci jedno: "ciężkie jest zycie narciarza" :drunk: :beer1: :drinks::ad:

Opublikowano

Grisza a co tam masz ciekawego na tego htc :cool1:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 12:22_________________________________________________witaj narciarz :hi:

Opublikowano

ale dałem wczoraj w palnik.... :kwasny:

Miszka a jakie te programy chcesz ?

wszystko...latarki, golarki wibratory itp :kox: :kox:

wiedziałem :polew:

Grisza a co tam masz ciekawego na tego htc :cool1:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 12:22_________________________________________________witaj narciarz :hi:

Wszystko zależy co potrzebujesz :naughty:

:bry:

:bry:
Opublikowano

ale dałem wczoraj w palnik.... :kwasny:

Miszka a jakie te programy chcesz ?

wszystko...latarki, golarki wibratory itp :kox: :kox:

wiedziałem :polew:

Grisza a co tam masz ciekawego na tego htc :cool1:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 12:22_________________________________________________witaj narciarz :hi:

Wszystko zależy co potrzebujesz :naughty:

:bry:

:bry:

oj tam oj tam :wink4:

co masz ciekawego na to HTC ziom :yeah:

Opublikowano

jol z rana

Opublikowano

jol z rana

joł :yeah:

Miszka a co byś potrzebował, gry Cię pewno nie interesują ?

:yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.