Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

c182785781.th.jpg

Zawias w dół, dokładki w kolor... :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

cały dzień ani jednej strony...przyszedł wieczór, nie było mnie 3h a tu 6 stron :good: tak trzymać :gwizdanie:

Piłeś znowu? :naughty:

JA nie pije mam detox :naughty:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Spadam spać :hi:

Opublikowano

dobra, nie skomentuję, rozpiedalacie mnie chłopaki :notworthy:

czym, kto, jak ? :kox: :kox:

Opublikowano

c182785781.th.jpg

no h*** ci taka landara

bo mi kurduplu a4 nie wystarcza :tongue4: :tongue4:

ja mam inną teorię duża fura + duży silnik = mała fujarka :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

a w Częstochowie mówiłeś że Cie przerażam :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ale chciałbym żebyś jakoś wyprostował to na forum bo wszyscy myślą że wziołem kasę i powiedziałem wy***rdalaj i radź sobie sam

Ustosunkuje się do PW Bulczasa. Chcę powiedzieć że Bulczas nie powiedział mi wy***rdalaj i wziął kasę tylko w piątek mi założył zły wahacz i o to jestem zły. Bo pojechał ze mną do Seskiego który mi te wahacze sprzedawał i nawet ich nie obejrzał po czym założył złe, z tego wynika moim zdaniem że się nie zna. A co do wymiany to proponował mi w poniedziałek o 16 więc zachował się w porządku, chciał to odkręcić ale i tak nie zmienia to faktu że jakby nie spierdolił sprawy u podstawy to by nie było tego całego zamieszania.

Opublikowano

Spadam spać :hi:

Bulczas leży w łożku i zamiast owieczek liczy :

1 wahacz..

2 wahacz..

3 wahacz..

:polew: :polew:

Opublikowano

po raz 3 nie skomentuję :decayed::polew:

Opublikowano

c182785781.th.jpg

no h*** ci taka landara

bo mi kurduplu a4 nie wystarcza :tongue4: :tongue4:

ja mam inną teorię duża fura + duży silnik = mała fujarka :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

a w Częstochowie mówiłeś że Cie przerażam :decayed:

:mysli:

dobra, nie skomentuję, rozpiedalacie mnie chłopaki :notworthy:

:dziura::wink4:

c182785781.th.jpg

Zawias w dół, dokładki w kolor... :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

cały dzień ani jednej strony...przyszedł wieczór, nie było mnie 3h a tu 6 stron :good: tak trzymać :gwizdanie:

Piłeś znowu? :naughty:

JA nie pije mam detox :naughty:

Zgodziłeś się czy przymusowe leczenie? :naughty::polew: :polew:
Opublikowano

ale chciałbym żebyś jakoś wyprostował to na forum bo wszyscy myślą że wziołem kasę i powiedziałem wy***rdalaj i radź sobie sam

Ustosunkuje się do PW Bulczasa. Chcę powiedzieć że Bulczas nie powiedział mi wy***rdalaj i wziął kasę tylko w piątek mi założył zły wahacz i o to jestem zły. Bo pojechał ze mną do Seskiego który mi te wahacze sprzedawał i nawet ich nie obejrzał po czym założył złe, z tego wynika moim zdaniem że się nie zna. A co do wymiany to proponował mi w poniedziałek o 16 więc zachował się w porządku, chciał to odkręcić ale i tak nie zmienia to faktu że jakby nie spieprzył sprawy u podstawy to by nie było tego całego zamieszania.

c**j mnie to obchodzi nie mieszajcie nas w te wasze sprawy albo załóżcie osoby wątek

Opublikowano

siema fafiki :hi:

Opublikowano

Spadam spać :hi:

Bulczas leży w łożku i zamiast owieczek liczy :

1 wahacz..

2 wahacz..

3 wahacz..

:polew: :polew:

albo kupuje proste i je wygina :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 22:54_________________________________________________

siema fafiki :hi:

siema :cool1:
Opublikowano

ale chciałbym żebyś jakoś wyprostował to na forum bo wszyscy myślą że wziołem kasę i powiedziałem wy***rdalaj i radź sobie sam

Ustosunkuje się do PW Bulczasa. Chcę powiedzieć że Bulczas nie powiedział mi wy***rdalaj i wziął kasę tylko w piątek mi założył zły wahacz i o to jestem zły. Bo pojechał ze mną do Seskiego który mi te wahacze sprzedawał i nawet ich nie obejrzał po czym założył złe, z tego wynika moim zdaniem że się nie zna. A co do wymiany to proponował mi w poniedziałek o 16 więc zachował się w porządku, chciał to odkręcić ale i tak nie zmienia to faktu że jakby nie spieprzył sprawy u podstawy to by nie było tego całego zamieszania.

Widzisz zaufałem fajfunowi i teraz jest problem. Dziękuje za wyjaśnienie chcociaż z tym że się nie znam to nie trochę przesadziłeś i tak :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 22:55_________________________________________________

ale chciałbym żebyś jakoś wyprostował to na forum bo wszyscy myślą że wziołem kasę i powiedziałem wy***rdalaj i radź sobie sam

Ustosunkuje się do PW Bulczasa. Chcę powiedzieć że Bulczas nie powiedział mi wy***rdalaj i wziął kasę tylko w piątek mi założył zły wahacz i o to jestem zły. Bo pojechał ze mną do Seskiego który mi te wahacze sprzedawał i nawet ich nie obejrzał po czym założył złe, z tego wynika moim zdaniem że się nie zna. A co do wymiany to proponował mi w poniedziałek o 16 więc zachował się w porządku, chciał to odkręcić ale i tak nie zmienia to faktu że jakby nie spieprzył sprawy u podstawy to by nie było tego całego zamieszania.

ch*** mnie to obchodzi nie mieszajcie nas w te wasze sprawy albo załóżcie osoby wątek

A co może tu są normalne rozmowy
Opublikowano

dobra chłopaki spadam spać...trzymajta sie :)

Opublikowano

ale chciałbym żebyś jakoś wyprostował to na forum bo wszyscy myślą że wziołem kasę i powiedziałem wy***rdalaj i radź sobie sam

Ustosunkuje się do PW Bulczasa. Chcę powiedzieć że Bulczas nie powiedział mi wy***rdalaj i wziął kasę tylko w piątek mi założył zły wahacz i o to jestem zły. Bo pojechał ze mną do Seskiego który mi te wahacze sprzedawał i nawet ich nie obejrzał po czym założył złe, z tego wynika moim zdaniem że się nie zna. A co do wymiany to proponował mi w poniedziałek o 16 więc zachował się w porządku, chciał to odkręcić ale i tak nie zmienia to faktu że jakby nie spieprzył sprawy u podstawy to by nie było tego całego zamieszania.

Widzisz zaufałem fajfunowi i teraz jest problem. Dziękuje za wyjaśnienie chcociaż z tym że się nie znam to nie trochę przesadziłeś i tak :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 22:55_________________________________________________

ale chciałbym żebyś jakoś wyprostował to na forum bo wszyscy myślą że wziołem kasę i powiedziałem wy***rdalaj i radź sobie sam

Ustosunkuje się do PW Bulczasa. Chcę powiedzieć że Bulczas nie powiedział mi wy***rdalaj i wziął kasę tylko w piątek mi założył zły wahacz i o to jestem zły. Bo pojechał ze mną do Seskiego który mi te wahacze sprzedawał i nawet ich nie obejrzał po czym założył złe, z tego wynika moim zdaniem że się nie zna. A co do wymiany to proponował mi w poniedziałek o 16 więc zachował się w porządku, chciał to odkręcić ale i tak nie zmienia to faktu że jakby nie spieprzył sprawy u podstawy to by nie było tego całego zamieszania.

ch*** mnie to obchodzi nie mieszajcie nas w te wasze sprawy albo załóżcie osoby wątek

A co może tu są normalne rozmowy

nie rozmowy tu są pojebane :decayed:

ale wina jest ewidentnie Twoja i koniec :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 22:57_________________________________________________

dobra chłopaki spadam spać...trzymajta sie :)

cześć a w Częstochowie mówiłem o brzuchu :polew: :polew:

Opublikowano

siema fafiki :hi:

czesc ojczcze :decayed:

Opublikowano

ale lecicie ztym spamem pamiętam jak dziś jak się tu zapisałem było niesprłna 1000 stron a tu proszę ponad 4000

za chwilę będziemy lepsi od GL

tylko czy mogę sobie przypisać tą zasługę :naughty::wink4:

Opublikowano

siema fafiki :hi:

:siema: tatusiu...

Spadam spać :hi:

Bulczas leży w łożku i zamiast owieczek liczy :

1 wahacz..

2 wahacz..

3 wahacz..

:polew: :polew:

albo kupuje proste i je wygina :polew: :polew: :polew: :polew:

Dość! :decayed:

ale chciałbym żebyś jakoś wyprostował to na forum bo wszyscy myślą że wziołem kasę i powiedziałem wy***rdalaj i radź sobie sam

Ustosunkuje się do PW Bulczasa. Chcę powiedzieć że Bulczas nie powiedział mi wy***rdalaj i wziął kasę tylko w piątek mi założył zły wahacz i o to jestem zły. Bo pojechał ze mną do Seskiego który mi te wahacze sprzedawał i nawet ich nie obejrzał po czym założył złe, z tego wynika moim zdaniem że się nie zna. A co do wymiany to proponował mi w poniedziałek o 16 więc zachował się w porządku, chciał to odkręcić ale i tak nie zmienia to faktu że jakby nie spieprzył sprawy u podstawy to by nie było tego całego zamieszania.

Widzisz zaufałem fajfunowi i teraz jest problem. Dziękuje za wyjaśnienie chcociaż z tym że się nie znam to nie trochę przesadziłeś i tak :gwizdanie:

Ciekawe co powie fajfun!? :polew: :polew: :polew:

ale lecicie ztym spamem pamiętam jak dziś jak się tu zapisałem było niesprłna 1000 stron a tu proszę ponad 4000

za chwilę będziemy lepsi od GL

tylko czy mogę sobie przypisać tą zasługę :naughty::wink4:

Przywieziesz kratę wódeczki i pogadamy... :naughty:
Opublikowano

cały dzień ani jednej strony...przyszedł wieczór, nie było mnie 3h a tu 6 stron :good: tak trzymać :gwizdanie:

Piłeś znowu? :naughty:

JA nie pije mam detox :naughty:

Zgodziłeś się czy przymusowe leczenie? :naughty::polew: :polew:

Mam detox dzisiaj :gwizdanie:

Opublikowano

na tej focie nie ma kędziora - miał urlop :polew: :polew: :polew:

przyjedz na spota to jak ci zajebe z barana to zobaczysz :kox:
Opublikowano

ale lecicie ztym spamem pamiętam jak dziś jak się tu zapisałem było niesprłna 1000 stron a tu proszę ponad 4000

za chwilę będziemy lepsi od GL

tylko czy mogę sobie przypisać tą zasługę :naughty::wink4:

jesteśmy i byliśmy

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.