Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to Paulaner Pssssyt :decayed:

I jak tu nie zostać alkoholikiem, jak ino się czyta Psssyt... :gwizdanie:

życie ... :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na szczeście to akurat nie moja działka :wink4:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 23:13_________________________________________________miszka pogadamy na spocie, jak się spotkamy

biznesa mam :wink4:

To musisz jechać na spota Toyoty bo Miszki nie było na spocie z 3 miesiące! :decayed::polew: :polew: :polew:

No i spadam! :hi: Do jutra!

hola hola byłem 2 tyg temu ale się tak u....łeś że nie pamiętasz :decayed:

ja też się wtedy okopciłem tym grillem :gwizdanie:

:gwizdanie:

Akjam ściągnąłeś już sprzęt :?:

Tak. Fotki trochę wcześniej. :gwizdanie:

:siema:

pojechliście z tym spamem :gwizdanie:

:hi:

na szczeście to akurat nie moja działka :wink4:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 23:13_________________________________________________miszka pogadamy na spocie, jak się spotkamy

biznesa mam :wink4:

To musisz jechać na spota Toyoty bo Miszki nie było na spocie z 3 miesiące! :decayed::polew: :polew: :polew:

No i spadam! :hi: Do jutra!

hola hola byłem 2 tyg temu ale się tak u....łeś że nie pamiętasz :decayed:

:jaaaaa::no:

czyli to był Max bo później wsiadał to b7 niebieskiego w avancie :polew: :polew: :polew: :polew:

No chyba tak bo słyszałem, że trochę rezał ostatnio więc to mogła być ta B7ka... :decayed:

Dobra! Ostatni raz mówię dobranocka! :hi::cool1:

JA TEŻ :hi:

Opublikowano

Akjam do za naprawe quada troche zapłacisz :kwasny:

Siema MAx

Opublikowano

No to Paulaner Pssssyt :decayed:

na bogato
Opublikowano

No to Paulaner Pssssyt :decayed:

na bogato

dobre pifo przywiozłem kilka z BT :gwizdanie: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 23:27_________________________________________________ :rolleyes: narty śpiochy

Opublikowano

No to Paulaner Pssssyt :decayed:

na bogato

dobre pifo przywiozłem kilka z BT :gwizdanie: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 23:27_________________________________________________ :rolleyes: narty śpiochy

a niektórzy nie mieli co pić :gwizdanie:
Opublikowano

No to Paulaner Pssssyt :decayed:

na bogato

dobre pifo przywiozłem kilka z BT :gwizdanie: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 23:27_________________________________________________ :rolleyes: narty śpiochy

buehehehehe ja i tak przywiozlem wiecej :tongue4:
Opublikowano

No to Paulaner Pssssyt :decayed:

na bogato

dobre pifo przywiozłem kilka z BT :gwizdanie: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 23:27_________________________________________________ :rolleyes: narty śpiochy

buehehehehe ja i tak przywiozlem wiecej :tongue4:

:facepalm:

zapomniałem mieliśmy o tym nie mówić przy wszystkich :gwizdanie:

[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 23:32_________________________________________________

No to Paulaner Pssssyt :decayed:

na bogato

dobre pifo przywiozłem kilka z BT :gwizdanie: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 23:27_________________________________________________ :rolleyes: narty śpiochy

a niektórzy nie mieli co pić :gwizdanie:

się nie pytali to nie dostali :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

się nie pytali to nie dostali :gwizdanie: :wink4:

dokladnie :decayed:
Opublikowano

się nie pytali to nie dostali :gwizdanie: :wink4:

dokladnie :decayed:

Koledzy.... :gwizdanie:
Opublikowano

do jutra :hi:

Opublikowano

bajooooo

Opublikowano

siemanko w tym nowym, pięknym tygodniu pracy... :gwizdanie:

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

jol cziekierałt :decayed:

Tolek wezmiesz na spota lapka z xp ?

Opublikowano

jol cziekierałt :decayed:

Tolek wezmiesz na spota lapka z xp ?

nie i c**j :tongue4:

Opublikowano

jol cziekierałt :decayed:

Tolek wezmiesz na spota lapka z xp ?

nie i ch*** :tongue4:

narciarz :cool1:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.