Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak cos to ja bede mial gryla w bagażniku bo woze go caly czas :kox: :kox:

No i elegansio! Jak będzie fajna pogoda to się coś wymyśli. :evil::good:

nawet musztarda i ketchup siedzi w bagazniku jeszcze :evil: ciekawe czy bedzie to jeszcze dobre :gwizdanie:

Miszka spróbuje i Nam powie. :naughty::polew: :polew:

No w zasadzie będzie gościem na spocie :gwizdanie: a goście jedzą pierwsi :naughty:

Jeszcze przyjedzie Toyotką. :naughty::decayed:

moze B8 wpadnie :gwizdanie:

Jak kumpel z nim przyjedzie... :gwizdanie:

To On ma kumpli :tongue4: :gwizdanie:

mam ale Ty się do nich nie zaliczasz :takiego:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mam ale Ty się do nich nie zaliczasz :takiego:

jakas ty wrazliwa :tongue4:
Opublikowano

mam ale Ty się do nich nie zaliczasz :takiego:

jakas ty wrazliwa :tongue4:

a gdzie tu wrażliwość ? napisałem prawdę po prostu :gwizdanie:

Opublikowano

jak cos to ja bede mial gryla w bagażniku bo woze go caly czas :kox: :kox:

No i elegansio! Jak będzie fajna pogoda to się coś wymyśli. :evil::good:

nawet musztarda i ketchup siedzi w bagazniku jeszcze :evil: ciekawe czy bedzie to jeszcze dobre :gwizdanie:

Miszka spróbuje i Nam powie. :naughty::polew: :polew:

No w zasadzie będzie gościem na spocie :gwizdanie: a goście jedzą pierwsi :naughty:

Jeszcze przyjedzie Toyotką. :naughty::decayed:

moze B8 wpadnie :gwizdanie:

Jak kumpel z nim przyjedzie... :gwizdanie:

To On ma kumpli :tongue4: :gwizdanie:

mam ale Ty się do nich nie zaliczasz :takiego:

;( ;( ;(
Opublikowano

jak cos to ja bede mial gryla w bagażniku bo woze go caly czas :kox: :kox:

No i elegansio! Jak będzie fajna pogoda to się coś wymyśli. :evil::good:

nawet musztarda i ketchup siedzi w bagazniku jeszcze :evil: ciekawe czy bedzie to jeszcze dobre :gwizdanie:

Miszka spróbuje i Nam powie. :naughty::polew: :polew:

No w zasadzie będzie gościem na spocie :gwizdanie: a goście jedzą pierwsi :naughty:

Jeszcze przyjedzie Toyotką. :naughty::decayed:

moze B8 wpadnie :gwizdanie:

Jak kumpel z nim przyjedzie... :gwizdanie:

To On ma kumpli :tongue4: :gwizdanie:

mam ale Ty się do nich nie zaliczasz :takiego:

;( ;( ;(

i dobrze płacz ku rwa :decayed:

Opublikowano

jak cos to ja bede mial gryla w bagażniku bo woze go caly czas :kox: :kox:

No i elegansio! Jak będzie fajna pogoda to się coś wymyśli. :evil::good:

nawet musztarda i ketchup siedzi w bagazniku jeszcze :evil: ciekawe czy bedzie to jeszcze dobre :gwizdanie:

Miszka spróbuje i Nam powie. :naughty::polew: :polew:

No w zasadzie będzie gościem na spocie :gwizdanie: a goście jedzą pierwsi :naughty:

Jeszcze przyjedzie Toyotką. :naughty::decayed:

moze B8 wpadnie :gwizdanie:

Jak kumpel z nim przyjedzie... :gwizdanie:

To On ma kumpli :tongue4: :gwizdanie:

mam ale Ty się do nich nie zaliczasz :takiego:

;( ;( ;(

i dobrze płacz ku rwa :decayed:

Napinacz :tongue4: płacze ze szczęścia :polew:
Opublikowano
:hi: z rana śnadanko i wio do pracy :kox:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

guten morgen :decayed:

Opublikowano

ktoś coś kiedyś pisał o 1BV :gwizdanie: także nie jest to takie oczywiste :)

image.jpg

Opublikowano

ktoś coś kiedyś pisał o 1BV :gwizdanie: także nie jest to takie oczywiste :)

image.jpg

aha no tak wszystko jasne

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

stasiu ze o co ci tam chodzilo...? :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

stasiu ze o co ci tam chodzilo...? :polew:

jakbyś choć trochę znał się na motoryzacji to byś pokapował :decayed:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 12:13_________________________________________________

:hi:

ave :)

Opublikowano

:bry:

stasiu ze o co ci tam chodzilo...? :polew:

jakbyś choć trochę znał się na motoryzacji to byś pokapował :decayed:

:naughty:

No i chooj wie jak jest na serio? :mysli::disgust:

Opublikowano

Właśnie dzwonił mechanik, auto do odbioru :D

Po wczorajszych pomiarach i porównaniu z eibachami, autko poszło równo o 2 cm na dół, z tym, że jeszcze na pewno pójdzie trochę na dół. Jestem ciekaw jak to wygląda, a jeszcze 2h w robocię musze siedzieć :decayed:

:naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.