Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grisza jak się to hujstwo instaluje ? :gwizdanie:

Skopiuj ten plik na karte pamięci, późnej włącz w fonie eksplorator plików, odnajdz ten plik który skopiowałeś i go odpal ? wtedy zacznie się instalacja :naughty:

git hula :good:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Grisza jak się to hujstwo instaluje ? :gwizdanie:

Skopiuj ten plik na karte pamięci, późnej włącz w fonie eksplorator plików, odnajdz ten plik który skopiowałeś i go odpal ? wtedy zacznie się instalacja :naughty:

git hula :good:

Ogarnąłeś. :naughty: :naughty: :naughty: :gwizdanie:
Opublikowano

:nose:

tu ku*** papciu :tongue4:

:shocked::polew: :polew: :polew: :polew:

miało być ty a nie tu :wink4:

a ty akjam nie podkręcaj na koniec dnia :cool1:

Opublikowano

:nose:

tu ku*** papciu :tongue4:

:shocked::polew: :polew: :polew: :polew:

miało być ty a nie tu :wink4:

a ty akjam nie podkręcaj na koniec dnia :cool1:

No dobra. :nose::decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:nose:

tu ku*** papciu :tongue4:

:ssij:

pssyt

Opublikowano

:nose:

tu ku*** papciu :tongue4:

:ssij:

pssyt

Ja go q.rwa nie zrozumiałem, co on chciał napisać. :decayed:
Opublikowano

:nose:

tu ku*** papciu :tongue4:

:ssij:

pssyt

Ja go q.rwa nie zrozumiałem, co on chciał napisać. :decayed:

mnie czy jego ?

Opublikowano

Grisza jak się to hujstwo instaluje ? :gwizdanie:

Skopiuj ten plik na karte pamięci, późnej włącz w fonie eksplorator plików, odnajdz ten plik który skopiowałeś i go odpal ? wtedy zacznie się instalacja :naughty:

git hula :good:

Ogarnąłeś. :naughty: :naughty: :naughty: :gwizdanie:

jak mu taki gosciówa tłumaczy co i jak, to wybacz.... :gwizdanie:

Kędzior poszło ....

Opublikowano

:nose:

tu ku*** papciu :tongue4:

:ssij:

pssyt

Ja go q.rwa nie zrozumiałem, co on chciał napisać. :decayed:

on chcial to napisac

tu ku*** papuc :tongue4:

Opublikowano

:nose:

tu ku*** papciu :tongue4:

:ssij:

pssyt

Ja go q.rwa nie zrozumiałem, co on chciał napisać. :decayed:

on chcial to napisac

tu ku*** papuc :tongue4:

:blink:
Opublikowano

Kędzior poszło ....

cos nie bardzo... poslij najwyzej mi na PW

dzieki :wink4:

Opublikowano

Kędzior poszło ....

cos nie bardzo... poslij najwyzej mi na PW

dzieki :wink4:

Poczekaj chwile.. może zaraz będzie :wink4:
Opublikowano

to co trza zawijać w kokon powoli albo i szybko :decayed:

Opublikowano

Kędzior poszło ....

cos nie bardzo... poslij najwyzej mi na PW

dzieki :wink4:

Poczekaj chwile.. może zaraz będzie :wink4:

oo tera to tak :decayed: dzienkss :wink4:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 00:12_________________________________________________

to co trza zawijać w kokon powoli albo i szybko :decayed:

i tak motyl z ciebie nie wyrosnie :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:nose:

tu ku*** papciu :tongue4:

:ssij:

pssyt

Ja go q.rwa nie zrozumiałem, co on chciał napisać. :decayed:

mnie czy jego ?

No Ciebie. :naughty: :naughty:

:nose:

tu ku*** papciu :tongue4:

:ssij:

pssyt

Ja go q.rwa nie zrozumiałem, co on chciał napisać. :decayed:

on chcial to napisac

tu ku*** papuc :tongue4:

:blink:

Ja pier.ole! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

No Ciebie. :naughty: :naughty:

Akjam nie gadaj z nim to przecie juz pewnie najebane jest :polew: :polew: :polew: :polew: chlloorrrr

ea61952bcfc3cfbb.jpg

ciekawe jak by to na aucie wygladalo :mysli:

Opublikowano

No Ciebie. :naughty: :naughty:

Akjam nie gadaj z nim to przecie juz pewnie najebane jest :polew: :polew: :polew: :polew: chlloorrrr

ea61952bcfc3cfbb.jpg

ciekawe jak by to na aucie wygladalo :mysli:

na Twoim ? trochę lepiej niż twój ryj :decayed:

Opublikowano

No Ciebie. :naughty: :naughty:

Akjam nie gadaj z nim to przecie juz pewnie najebane jest :polew: :polew: :polew: :polew: chlloorrrr

Pewnie butle w drodze na chate zrobił... :naughty: :naughty:

ea61952bcfc3cfbb.jpg

ciekawe jak by to na aucie wygladalo :mysli:

Mnie się chyba nie widzi...
Opublikowano

No Ciebie. :naughty: :naughty:

Akjam nie gadaj z nim to przecie juz pewnie najebane jest :polew: :polew: :polew: :polew: chlloorrrr

Pewnie butle w drodze na chate zrobił... :naughty: :naughty:

wiadro ale małe :kox:

Opublikowano

na Twoim ? trochę lepiej niż twój ryj :decayed:

zenada... totalny brak kultury...

chyba jednak bede musial sprawic ci taki usmiech :lol1:

:kox: :kox: :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.