Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

trzeba kupic taki grilowe figurki :naughty:

pornodemotywator.jpg

[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 22:10_________________________________________________

:hi: trzymajcie sie lece w kojo.... :cool1::hi:

baj

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co tam alko, wróciłem z reala i była promocja na JW więc zakupiłem 1l nalałem sobie drina i tyle więcej nie żłopię dziś i tak w ogóle to spadam - muszę się przygotować do roboty na jutro :hi:

mogles zadzwonic to bysmy ci dali zamowienie :polew:

Mógłby nie unieść, uwieźć... :naughty: :naughty:

do Yariski by mogło nie wejść :mysli:

Ch*j z jariską, za słaby tak jak akjam napisał, lichy chłop, rączki to ma jak skrzydełka z KFC :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: trzymajcie sie lece w kojo.... :cool1::hi:

:hi:

:hi: trzymajcie sie lece w kojo.... :cool1::hi:

bajoo

co tam alko, wróciłem z reala i była promocja na JW więc zakupiłem 1l nalałem sobie drina i tyle więcej nie żłopię dziś i tak w ogóle to spadam - muszę się przygotować do roboty na jutro :hi:

mogles zadzwonic to bysmy ci dali zamowienie :polew:

Mógłby nie unieść, uwieźć... :naughty: :naughty:

do Yariski by mogło nie wejść :mysli:

wejsc to moze i by weszlo ale czy by ruszyla :decayed:

:no::decayed:

Łosz karwa! :kox::polew: :polew:

co tam alko, wróciłem z reala i była promocja na JW więc zakupiłem 1l nalałem sobie drina i tyle więcej nie żłopię dziś i tak w ogóle to spadam - muszę się przygotować do roboty na jutro :hi:

mogles zadzwonic to bysmy ci dali zamowienie :polew:

Mógłby nie unieść, uwieźć... :naughty: :naughty:

do Yariski by mogło nie wejść :mysli:

Ch*j z jariską, za słaby tak jak akjam napisał, lichy chłop, rączki to ma jak skrzydełka z KFC :gwizdanie:

Całe życie z wariatami! :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

co tam alko, wróciłem z reala i była promocja na JW więc zakupiłem 1l nalałem sobie drina i tyle więcej nie żłopię dziś i tak w ogóle to spadam - muszę się przygotować do roboty na jutro :hi:

mogles zadzwonic to bysmy ci dali zamowienie :polew:

Mógłby nie unieść, uwieźć... :naughty: :naughty:

do Yariski by mogło nie wejść :mysli:

Ch*j z jariską, za słaby tak jak akjam napisał, lichy chłop, rączki to ma jak skrzydełka z KFC :gwizdanie:

hahahaha nic uciekam 3mcie sie pozdro do jutra seee yaaaa

Opublikowano

co tam alko, wróciłem z reala i była promocja na JW więc zakupiłem 1l nalałem sobie drina i tyle więcej nie żłopię dziś i tak w ogóle to spadam - muszę się przygotować do roboty na jutro :hi:

mogles zadzwonic to bysmy ci dali zamowienie :polew:

Mógłby nie unieść, uwieźć... :naughty: :naughty:

do Yariski by mogło nie wejść :mysli:

Ch*j z jariską, za słaby tak jak akjam napisał, lichy chłop, rączki to ma jak skrzydełka z KFC :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ch*j z jariską, za słaby tak jak akjam napisał, lichy chłop, rączki to ma jak skrzydełka z KFC :gwizdanie:

skrzydelka to ma Akjam przy drzwiach jak to stwierdziala Basia :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

co tam alko, wróciłem z reala i była promocja na JW więc zakupiłem 1l nalałem sobie drina i tyle więcej nie żłopię dziś i tak w ogóle to spadam - muszę się przygotować do roboty na jutro :hi:

mogles zadzwonic to bysmy ci dali zamowienie :polew:

Mógłby nie unieść, uwieźć... :naughty: :naughty:

do Yariski by mogło nie wejść :mysli:

Ch*j z jariską, za słaby tak jak akjam napisał, lichy chłop, rączki to ma jak skrzydełka z KFC :gwizdanie:

hahahaha nic uciekam 3mcie sie pozdro do jutra seee yaaaa

:hi:

Opublikowano

Ch*j z jariską, za słaby tak jak akjam napisał, lichy chłop, rączki to ma jak skrzydełka z KFC :gwizdanie:

skrzydelka to ma Akjam przy drzwiach jak to stwierdziala Basia :polew: :polew: :polew:

I to za***iste! :naughty: :naughty: :gwizdanie:
Opublikowano

Ch*j z jariską, za słaby tak jak akjam napisał, lichy chłop, rączki to ma jak skrzydełka z KFC :gwizdanie:

skrzydelka to ma Akjam przy drzwiach jak to stwierdziala Basia :polew: :polew: :polew:

ale nieloty :gwizdanie:

Opublikowano

Ch*j z jariską, za słaby tak jak akjam napisał, lichy chłop, rączki to ma jak skrzydełka z KFC :gwizdanie:

skrzydelka to ma Akjam przy drzwiach jak to stwierdziala Basia :polew: :polew: :polew:

ale nieloty :gwizdanie:

Loty to mam... :naughty::decayed:
Opublikowano

BYe Addassko :hi:

Opublikowano

Ch*j z jariską, za słaby tak jak akjam napisał, lichy chłop, rączki to ma jak skrzydełka z KFC :gwizdanie:

skrzydelka to ma Akjam przy drzwiach jak to stwierdziala Basia :polew: :polew: :polew:

ale nieloty :gwizdanie:

Loty to mam... :naughty::decayed:

bankowo, ale w BT to pewnie miałeś nawet lądowania awaryjne :wink4:

Opublikowano

Ch*j z jariską, za słaby tak jak akjam napisał, lichy chłop, rączki to ma jak skrzydełka z KFC :gwizdanie:

skrzydelka to ma Akjam przy drzwiach jak to stwierdziala Basia :polew: :polew: :polew:

ale nieloty :gwizdanie:

Loty to mam... :naughty::decayed:

bankowo, ale w BT to pewnie miałeś nawet lądowania awaryjne :wink4:

Wszystko pod kontrolą, automatyczny pilot doskonały... :decayed::naughty:
Opublikowano

już wiem co Mario robi w delegacjach :gwizdanie:

pornodemotywator.jpg

[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 22:17_________________________________________________

Ch*j z jariską, za słaby tak jak akjam napisał, lichy chłop, rączki to ma jak skrzydełka z KFC :gwizdanie:

skrzydelka to ma Akjam przy drzwiach jak to stwierdziala Basia :polew: :polew: :polew:

ale nieloty :gwizdanie:

Loty to mam... :naughty::decayed:

bankowo, ale w BT to pewnie miałeś nawet lądowania awaryjne :wink4:

Wszystko pod kontrolą, automatyczny pilot doskonały... :decayed::naughty:

lądował telemarkiem :decayed:

Opublikowano

już wiem co Mario robi w delegacjach :gwizdanie:

pornodemotywator.jpg

:polew: :polew: chyba sobie ściągne Mario :polew:
Opublikowano

już wiem co Mario robi w delegacjach :gwizdanie:

pornodemotywator.jpg

[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 22:17_________________________________________________

Ch*j z jariską, za słaby tak jak akjam napisał, lichy chłop, rączki to ma jak skrzydełka z KFC :gwizdanie:

skrzydelka to ma Akjam przy drzwiach jak to stwierdziala Basia :polew: :polew: :polew:

ale nieloty :gwizdanie:

Loty to mam... :naughty::decayed:

bankowo, ale w BT to pewnie miałeś nawet lądowania awaryjne :wink4:

Wszystko pod kontrolą, automatyczny pilot doskonały... :decayed::naughty:

lądował telemarkiem :decayed:

Cały zlot, cała BT żyła ostatnim skokiem Małysza i na jego cześć te telemarki były... :naughty:
Opublikowano

już wiem co Mario robi w delegacjach :gwizdanie:

pornodemotywator.jpg

[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 22:17_________________________________________________

Ch*j z jariską, za słaby tak jak akjam napisał, lichy chłop, rączki to ma jak skrzydełka z KFC :gwizdanie:

skrzydelka to ma Akjam przy drzwiach jak to stwierdziala Basia :polew: :polew: :polew:

ale nieloty :gwizdanie:

Loty to mam... :naughty::decayed:

bankowo, ale w BT to pewnie miałeś nawet lądowania awaryjne :wink4:

Wszystko pod kontrolą, automatyczny pilot doskonały... :decayed::naughty:

lądował telemarkiem :decayed:

Cały zlot, cała BT żyła ostatnim skokiem Małysza i na jego cześć te telemarki były... :naughty:

true :kox:

Opublikowano

już wiem co Mario robi w delegacjach :gwizdanie:

pornodemotywator.jpg

[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 22:17_________________________________________________

Ch*j z jariską, za słaby tak jak akjam napisał, lichy chłop, rączki to ma jak skrzydełka z KFC :gwizdanie:

skrzydelka to ma Akjam przy drzwiach jak to stwierdziala Basia :polew: :polew: :polew:

ale nieloty :gwizdanie:

Loty to mam... :naughty::decayed:

bankowo, ale w BT to pewnie miałeś nawet lądowania awaryjne :wink4:

Wszystko pod kontrolą, automatyczny pilot doskonały... :decayed::naughty:

lądował telemarkiem :decayed:

Cały zlot, cała BT żyła ostatnim skokiem Małysza i na jego cześć te telemarki były... :naughty:

Sam specjalnie dla niego jeden wykonałem, o 5:30 rano jak z mordowni wychodziłem/wyjeźdzałem :evil:
Opublikowano

już wiem co Mario robi w delegacjach :gwizdanie:

pornodemotywator.jpg

[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 22:17_________________________________________________

Ch*j z jariską, za słaby tak jak akjam napisał, lichy chłop, rączki to ma jak skrzydełka z KFC :gwizdanie:

skrzydelka to ma Akjam przy drzwiach jak to stwierdziala Basia :polew: :polew: :polew:

ale nieloty :gwizdanie:

Loty to mam... :naughty::decayed:

bankowo, ale w BT to pewnie miałeś nawet lądowania awaryjne :wink4:

Wszystko pod kontrolą, automatyczny pilot doskonały... :decayed::naughty:

lądował telemarkiem :decayed:

Cały zlot, cała BT żyła ostatnim skokiem Małysza i na jego cześć te telemarki były... :naughty:

Sam specjalnie dla niego jeden wykonałem, o 5:30 rano jak z mordowni wychodziłem/wyjeźdzałem :evil:

:evil:
Opublikowano

Ja też wykonałem taki lekki skok i to pod krokwią :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.