Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

AKjam :shocked::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: coś w tym jest :)

:wink4:

Cza by się powoli zbierać spać, co? :mysli:

No zdało by się...

Trzymajta się :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja drukuje jakieś pojebane wnioski jakiś pojebanych klientów :wallbash:

Opublikowano

ja drukuje jakieś pojebane wnioski jakiś pojebanych klientów :wallbash:

Pierdolnij tą robotą i dupc wszystko! :naughty:
Opublikowano

ja drukuje jakieś pojebane wnioski jakiś pojebanych klientów :wallbash:

Pierdolnij tą robotą i dupc wszystko! :naughty:

rzygam tą robotą ostatnio :sick3:

Opublikowano

ja drukuje jakieś pojebane wnioski jakiś pojebanych klientów :wallbash:

Pierdolnij tą robotą i dupc wszystko! :naughty:

rzygam tą robotą ostatnio :sick3:

Ja też mam tak co jakiś czas... :gwizdanie: i każdy tak ma! :cool1:
Opublikowano

ja drukuje jakieś pojebane wnioski jakiś pojebanych klientów :wallbash:

Pierdolnij tą robotą i dupc wszystko! :naughty:

rzygam tą robotą ostatnio :sick3:

Ja też mam tak co jakiś czas... :gwizdanie: i każdy tak ma! :cool1:

za***ać wszystkich i wszystko :kox:

Opublikowano

co jest k*rwa :decayed:

Opublikowano

ja drukuje jakieś pojebane wnioski jakiś pojebanych klientów :wallbash:

Pierdolnij tą robotą i dupc wszystko! :naughty:

rzygam tą robotą ostatnio :sick3:

Ja też mam tak co jakiś czas... :gwizdanie: i każdy tak ma! :cool1:

za***ać wszystkich i wszystko :kox:

:polew: :polew: :polew:

co jest k*rwa :decayed:

Oooo! Jest Kędziorowaty! :naughty: :naughty:
Opublikowano

Oooo! Jest Kędziorowaty! :naughty: :naughty:

KędziSan się melduje! nie ma lipy :decayed: po pracy poszedlem z kumplami na piwo i ten tego, ale umialem powiedziec stop :decayed:
Opublikowano

Oooo! Jest Kędziorowaty! :naughty: :naughty:

KędziSan się melduje! nie ma lipy :decayed: po pracy poszedlem z kumplami na piwo i ten tego, ale umialem powiedziec stop :decayed:

Brakło znaczy się? :cool1::decayed:
Opublikowano

ja drukuje jakieś pojebane wnioski jakiś pojebanych klientów :wallbash:

Pierdolnij tą robotą i dupc wszystko! :naughty:

rzygam tą robotą ostatnio :sick3:

Ja też mam tak co jakiś czas... :gwizdanie: i każdy tak ma! :cool1:

za***ać wszystkich i wszystko :kox:

ale ja to mam ostatnio permanentnie... nawet teraz... :wallbash:

a już nie wspomnę co będzie jak rano będę musiał wstać i tam iść... :disgust:

Opublikowano

ja drukuje jakieś pojebane wnioski jakiś pojebanych klientów :wallbash:

Pierdolnij tą robotą i dupc wszystko! :naughty:

rzygam tą robotą ostatnio :sick3:

Ja też mam tak co jakiś czas... :gwizdanie: i każdy tak ma! :cool1:

za***ać wszystkich i wszystko :kox:

ale ja to mam ostatnio permanentnie... nawet teraz... :wallbash:

a już nie wspomnę co będzie jak rano będę musiał wstać i tam iść... :disgust:

Nie wstawaj i nie idź. :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano
przeee h*j[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 23:27_________________________________________________

a już nie wspomnę co będzie jak rano będę musiał wstać i tam iść... :disgust:

miej wyjebane :decayed:

Oooo! Jest Kędziorowaty! :naughty: :naughty:

KędziSan się melduje! nie ma lipy :decayed: po pracy poszedlem z kumplami na piwo i ten tego, ale umialem powiedziec stop :decayed:

Brakło znaczy się? :cool1::decayed:

znaczy sie umiem powiedziec STOP :decayed: az sam sie zdziwilem...
Opublikowano

Srata tata... :polew: :polew: :polew:

Filmik się zaczyna więc Zdupczam! Narta! :hi: [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 23:31_________________________________________________KAC VEGAS! :kox: :kox: :kox: HBO HD :gwizdanie:

Opublikowano

Srata tata... :polew: :polew: :polew:

jak ty se grabisz... :tongue4:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 23:33_________________________________________________

KAC VEGAS! :kox: :kox: :kox:HBO HD :gwizdanie:

wielkie mi mecyje :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

taaa... nie idź... kasę potrzebuje więc robić trzeba... ale z chęcią zmienił bym robotę...

Opublikowano

taaa... nie idź... kasę potrzebuje więc robić trzeba... ale z chęcią zmienił bym robotę...

jak kazdy :wink4:
Opublikowano
:hi: witka, ale się curva nie wyspałem
Opublikowano
:bry: spamerzy
Opublikowano
:siema: Ja już godzinę w robocie siedzę bo jakieś zebranie wymyślili! :angry:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.