Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

że już dzisiaj wtorek...? :naughty:

no i spot ale nie wiem czy dotrę :cool1:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:hi: w spotowy wtorek
Opublikowano

:bry:

:siema:

że już dzisiaj wtorek...? :naughty:

no i spot ale nie wiem czy dotrę :cool1:

Leszcz... :cool1::naughty:
Opublikowano

:siema:

że już dzisiaj wtorek...? :naughty:

no i spot ale nie wiem czy dotrę :cool1:

no jo dom rada :decayed:

Opublikowano

ale dzisiaj jestem zawiany w tej robocie :blink:

Opublikowano

ale dzisiaj jestem zawiany w tej robocie :blink:

Ale chyba zawalony robotą to nie jesteś? :wink4:
Opublikowano

ale dzisiaj jestem zawiany w tej robocie :blink:

a ja właśnie szukam nowej... :gwizdanie:

Opublikowano

joll

masakra dobrze ze juz te swieta sie skonczyly :decayed:

a niedlugo zator :thumbdown::polew:

Opublikowano

joll

masakra dobrze ze juz te swieta sie skonczyly :decayed:

a niedlugo zator :thumbdown::polew:

Rezanie wątroby będzie... :kox::polew: :polew:
Opublikowano

Rezanie wątroby będzie... :kox::polew: :polew:

daj spokoj, stasiek w sobote mnie tak zaprawil ze w niedziele wodzia wchodzila jak soczek :decayed:
Opublikowano

joll

masakra dobrze ze juz te swieta sie skonczyly :decayed:

a niedlugo zator :thumbdown::polew:

Rezanie wątroby będzie... :kox::polew: :polew:

nie śmiej się ja do dzisiaj po świętach krzywo chodzę...

:kox:

Opublikowano

Rezanie wątroby będzie... :kox::polew: :polew:

daj spokoj, stasiek w sobote mnie tak zaprawil ze w niedziele wodzia wchodzila jak soczek :decayed:

Czyli elegansio. :kox::naughty:

joll

masakra dobrze ze juz te swieta sie skonczyly :decayed:

a niedlugo zator :thumbdown::polew:

Rezanie wątroby będzie... :kox::polew: :polew:

nie śmiej się ja do dzisiaj po świętach krzywo chodzę...

:kox:

Tobie nie wierzę. :decayed:
Opublikowano

Rezanie wątroby będzie... :kox::polew: :polew:

daj spokoj, stasiek w sobote mnie tak zaprawil ze w niedziele wodzia wchodzila jak soczek :decayed:

Czyli elegansio. :kox::naughty:

joll

masakra dobrze ze juz te swieta sie skonczyly :decayed:

a niedlugo zator :thumbdown::polew:

Rezanie wątroby będzie... :kox::polew: :polew:

nie śmiej się ja do dzisiaj po świętach krzywo chodzę...

:kox:

Tobie nie wierzę. :decayed:

wierzyć mi nie musisz ważnie że ja wiem jak się czuje... :polew:

a tak na serio to jeszcze nigdy tak alkoholowych świąt nie miałem... :wallbash:

a co gorsze przez to chyba jeszcze szybciej zleciały... ;( i teraz znowu w robocie trzeba siedzieć... :disgust:

Opublikowano

Rezanie wątroby będzie... :kox::polew: :polew:

daj spokoj, stasiek w sobote mnie tak zaprawil ze w niedziele wodzia wchodzila jak soczek :decayed:

yhy, a kto mi 5 kielonków na rozchodne polał ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 14:25_________________________________________________http://www.sport.pl/sport-trojmiasto/51,111907,9495848.html?i=0 :rolleyes:

Opublikowano

:hi:

Mnie dzis nie będzie :disgust:

Opublikowano

k**wa ale sajgon :strzal: dotarłem na chatę na spota nie mam siły

Opublikowano

ku*** ale sajgon :strzal: dotarłem na chatę na spota nie mam siły

to tak jak Ja...
Opublikowano

ku*** ale sajgon :strzal: dotarłem na chatę na spota nie mam siły

to tak jak Ja...

witam ja też dopiero w domu wjechałem...

Opublikowano

:hi: dzięki za spota

qr*wa czuje rozpałke w ryju :sick3:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.