Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Akjam bierz te z RS6 będzie porządnie hamować przynajmniej i będziesz lepszy jak Siemian :decayed:

i cena tez jest przystepna chyba maja jakas promocje albo wietrzenie magazynow hehe

:evil: Wietrzenie portfeli klientów... :polew: :polew: :polew:

chyba, że byś się zdecydował na te tarcze ceramiczne o których wczoraj gadaliśmy :polew:

jak beda w przystepnej cenie to moze i ja je wezme:)

ja wszytko w aso kupuje nawet plyn do spryskow :decayed::polew: :polew:

No dość przystępna cena bo coś ok 45k plnów... :gwizdanie: :decayed:

jakbyś zamontował takie hample z RS6 to bys pewnie co chwile miał kogoś w tyle :gwizdanie:

To muszę to przemyśleć i będę wyłudzał kasę... :kox::naughty::polew: :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

:siema:
Opublikowano

no i wczoraj nie dałem rady... :wallbash:

Opublikowano

no i wczoraj nie dałem rady... :wallbash:

No i dobrze bo mieliśmy grylla... :decayed: BTW Bo Ci się pewnie nie chciało! :mysli::thumbdown:
Opublikowano

no i wczoraj nie dałem rady... :wallbash:

No i dobrze bo mieliśmy grylla... :decayed: BTW Bo Ci się pewnie nie chciało! :mysli::thumbdown:

niee... znajomemu musiałem pomóc i zeszło dłużej niż można było myśleć... :rolleyes:

Opublikowano

:hi:

:hi:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 08:01_________________________________________________

Dzisiaj jest dzień, który dał nam PAN… :kox:

:hi:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 06:48_________________________________________________ps.

:dance::thumbup::paker::travolta::banan::banan2::buhaha::dance2::ok2::yeah::yeee::silacz::pali:

:mysli:

To chyba chodzi o to, że dzisiaj Tolek odstawił furkę na program. :evil:

Panowie, godzine stałem u Wojtka.

w każdym razie wyskoczyło w serii 138 km ale nie pamiętam ile NM

Ale będzie wszystko na wykresie, diagnoza silnika, wszystko OK :cool1:

wracan do roboty

:hi:

Opublikowano

:hi:

:hi:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 08:01_________________________________________________

Dzisiaj jest dzień, który dał nam PAN… :kox:

:hi:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 06:48_________________________________________________ps.

:dance::thumbup::paker::travolta::banan::banan2::buhaha::dance2::ok2::yeah::yeee::silacz::pali:

:mysli:

To chyba chodzi o to, że dzisiaj Tolek odstawił furkę na program. :evil:

Panowie, godzine stałem u Wojtka.

w każdym razie wyskoczyło w serii 138 km ale nie pamiętam ile NM

Ale będzie wszystko na wykresie, diagnoza silnika, wszystko OK :cool1:

wracan do roboty

:hi:

ty się tak nie ciesz bo po programie to wszyscy go będą testować i upalać... :evil:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 10:44_________________________________________________dobra czas się iść ogarnąć i jechać na rozmowę... :decayed:

Opublikowano

:hi:

:hi:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 08:01_________________________________________________

Dzisiaj jest dzień, który dał nam PAN… :kox:

:hi:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 06:48_________________________________________________ps.

:dance::thumbup::paker::travolta::banan::banan2::buhaha::dance2::ok2::yeah::yeee::silacz::pali:

:mysli:

To chyba chodzi o to, że dzisiaj Tolek odstawił furkę na program. :evil:

Panowie, godzine stałem u Wojtka.

w każdym razie wyskoczyło w serii 138 km ale nie pamiętam ile NM

Ale będzie wszystko na wykresie, diagnoza silnika, wszystko OK :cool1:

wracan do roboty

:hi:

Jak motorownia w porządku to będzie programik. :good::evil: Czekamy na wyniki. Tolek dzięx za info nt. hebli. :hi:
Opublikowano

akjam, zadzwoń jeszcze do siemiana, może on coś ma.

A tymczasem, ja za godzinę odbieram autko :silacz::paker:

Opublikowano

akjam, zadzwoń jeszcze do siemiana, może on coś ma.

A tymczasem, ja za godzinę odbieram autko :silacz::paker:

godzinka minęła... jak wrażenia...? :kox:

Opublikowano

akjam, zadzwoń jeszcze do siemiana, może on coś ma.

A tymczasem, ja za godzinę odbieram autko :silacz::paker:

godzinka minęła... jak wrażenia...? :kox:

Właśnie rozmawiałem z Tolkiem i jest w drodze po swojego paździocha. :naughty:
Opublikowano

Pewnie mega podniecony :decayed:

Dzięki dziewczyny za wczorajszego spota

Zochan dał radę :polew:

Opublikowano

Nie zadzieraj z DimanoZohanem... :cool1::naughty:

Opublikowano

Ale pasowało by mu w takim zaroście :polew:

Opublikowano

Ale pasowało by mu w takim zaroście :polew:

:naughty: Chyba rodzi bo go nie ma dziś cały dzień albo biad pichci... :kox:
Opublikowano

podgrzewa pulpety z biedronki :decayed:

Opublikowano

okej... nie wnikam... :decayed:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 14:22_________________________________________________nie wiem co tam się działo wczoraj... :P i nie wiem czy chce wiedzieć dlatego pójdę obiadek zrobić... :naughty:

Opublikowano

podgrzewa pulpety z biedronki :decayed:

Albo pierogi. :naughty:
Opublikowano

no i tu się pany mylicie byłem po części do ojcowej lantry i teraz czas na obiadek i będą to kotlety z piersi z kurczaczka i nie z biedrony :evil: wiec nie dupcyc mi tutej i potem znowu czas do szpitala się pokręcić :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.