Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i gra muzyka.... :good: :good: Ty obracałes moją ja Twoja tak zmłuciłem że az ludzie z domku obok wyszli na fajke... :polew: :polew: :polew: :polew:

dobry tekst :decayed:

Siema stan.... sorry że tu mało zagladam ale sam wiesz że tu jest hujnia i nawet nie z kim pogadac... :polew: :polew: :polew:

chcialbys

dobrze wiemy, że może tutaj wejść jak moderatorzy ( czyli my) zdejmiemy mu blokadę, lub gdy jeden z nas jest u jego laski :naughty:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 22:04_________________________________________________

Spoko ważne że w rodzinie zostaje i nikt do nikogo pretensji nie ma i kazdy dobrze się bawił.

W tym roku cos kiepsko z frekwencja na zator.

damy radę :kox:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 22:05_________________________________________________

Spoko ważne że w rodzinie zostaje i nikt do nikogo pretensji nie ma i kazdy dobrze się bawił.

W tym roku cos kiepsko z frekwencja na zator.

aha, w tym roku podobno nie wpuszczą nas na tor gokartowy, podobno akurat w tym czasie remont nawierzchni :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobrze wiemy, że może tutaj wejść jak moderatorzy ( czyli my) zdejmiemy mu blokadę, lub gdy jeden z nas jest u jego laski :naughty:

niechialem tego mowic oficjalnie :gwizdanie:

W tym roku cos kiepsko z frekwencja na zator.

bo bys sie okreslil czy jedziesz czy nie, kilka osob by sie jeszcze zapisalo gdybys jasno powiedzial ze cie niebedzie :decayed:

:wink4:

Opublikowano

Nie... i tu Cie zdziwie... ale moja nie daje tym z Audi bo wie że to ściule i pozery... :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 22:09_________________________________________________Ja czekam z zapisaniem na sam koniec zeby mieć swoj domek... :decayed: :decayed: to bedzie mój mały harem... :polew: :polew:

Opublikowano

Nie... i tu Cie zdziwie... ale moja nie daje tym z Audi bo wie że to ściule i pozery... :polew: :polew:

przez to ja jeżdżę do niej Toyotą od ojca :gwizdanie:

Opublikowano

Nie... i tu Cie zdziwie... ale moja nie daje tym z Audi bo wie że to ściule i pozery... :polew: :polew:

przez to ja jeżdżę do niej Toyotą od ojca :gwizdanie:

No to zmienia postać rzeczy... Japonczyki są OK.... :wink4: :wink4: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Nie... i tu Cie zdziwie... ale moja nie daje tym z Audi bo wie że to ściule i pozery... :polew: :polew:

no niegadaj ze niejedziesz :thumbdown: ale z ciebie sciul :thumbdown:
Opublikowano

Nie... i tu Cie zdziwie... ale moja nie daje tym z Audi bo wie że to ściule i pozery... :polew: :polew:

no niegadaj ze niejedziesz :thumbdown: ale z ciebie sciul :thumbdown:

A kto powiedział że nie jade??????????? :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ja czekam z zapisaniem na sam koniec zeby mieć swoj domek... :decayed: :decayed: to bedzie mój mały harem... :polew: :polew:

Miszka sie zapisal takze smialo mozesz z nim byc w domku :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 22:15_________________________________________________

Nie... i tu Cie zdziwie... ale moja nie daje tym z Audi bo wie że to ściule i pozery... :polew: :polew:

no niegadaj ze niejedziesz :thumbdown: ale z ciebie sciul :thumbdown:

A kto powiedział że nie jade??????????? :naughty: :naughty:

twoja dzisiaj kolo 19tej wspominala ze bedzie sama :P
Opublikowano

Ja czekam z zapisaniem na sam koniec zeby mieć swoj domek... :decayed: :decayed: to bedzie mój mały harem... :polew: :polew:

Miszka sie zapisal takze smialo mozesz z nim byc w domku :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 22:15_________________________________________________

Nie... i tu Cie zdziwie... ale moja nie daje tym z Audi bo wie że to ściule i pozery... :polew: :polew:

no niegadaj ze niejedziesz :thumbdown: ale z ciebie sciul :thumbdown:

A kto powiedział że nie jade??????????? :naughty: :naughty:

a mialo byc tak fajnie :tongue4:

podobno już Ci Miszka opłacił pobyt :gwizdanie:

Opublikowano

Noooo ciekawa wizja... on jest taki słodki.... i ma za***isty tyłek.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Noooo ciekawa wizja... on jest taki słodki.... i ma za***isty tyłek.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

gliwicki gej :sick3::polew: :polew:
Opublikowano

Ja czekam z zapisaniem na sam koniec zeby mieć swoj domek... :decayed: :decayed: to bedzie mój mały harem... :polew: :polew:

Miszka sie zapisal takze smialo mozesz z nim byc w domku :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 22:15_________________________________________________

Nie... i tu Cie zdziwie... ale moja nie daje tym z Audi bo wie że to ściule i pozery... :polew: :polew:

no niegadaj ze niejedziesz :thumbdown: ale z ciebie sciul :thumbdown:

A kto powiedział że nie jade??????????? :naughty: :naughty:

twoja dzisiaj kolo 19tej wspominala ze bedzie sama :P

No i nie kłamała... bedzie sama w domu siedziec jak my bedziemy w zatorze... :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 22:18_________________________________________________

Noooo ciekawa wizja... on jest taki słodki.... i ma za***isty tyłek.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

gliwicki gej :sick3::polew: :polew:

Jestes nie miły bo zazdroscisz mu seksapilu i tyłeczka.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No i nie kłamała... bedzie sama w domu siedziec jak my bedziemy w zatorze... :polew: :polew: :polew:

zapomnielismy ci powiedziec ze w sobote popoludniu nas ze staskiem niebedzie, bo musimy zalatwic pewna "sprawe" :gwizdanie:

Jestes nie miły bo zazdroscisz mu seksapilu i tyłeczka.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

przehuj :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:bry: z Wrocławia... :decayed:

a co ty tam robisz chlejusie

jak co odpoczywam... :naughty:

Opublikowano

:bry: z Wrocławia... :decayed:

a co ty tam robisz chlejusie

jak co odpoczywam... :naughty:

jakies dupeczki? :naughty::kox:
Opublikowano

psssytttt curva :decayed:

czekam na moją pojechała do reala na zakupy :naughty: :naughty:

aha chciałem się pochwalić, w zeszłym miesiącu wy***ałem najlepszy wynik w Polsce w mojej firmie :kox: i w tym pewnie też tak będzie :gwizdanie:

no no no gratulacje ;) inni pewnie wkur*ieni że robisz 300% normy :P

[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 22:22_________________________________________________

:bry: z Wrocławia... :decayed:

a co ty tam robisz chlejusie

jak co odpoczywam... :naughty:

jakies dupeczki? :naughty::kox:

pewnie się znajdzie... :cool1:

Opublikowano

Noooo ciekawa wizja... on jest taki słodki.... i ma za***isty tyłek.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jebaj się i tak z Tobą nie będę :sick3:

Opublikowano

pewnie się znajdzie... :cool1:

jak co to wiesz... poslij mms :polew: jak mi sie spodoba to ja moge przygarnac :kox:
Opublikowano

Noooo ciekawa wizja... on jest taki słodki.... i ma za***isty tyłek.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jebaj się i tak z Tobą nie będę :sick3:

Od kiedy sie zrobiłes takim sztywniakiem.... zawsze byłes luźny i chętny.... może nam jeszcze wmówisz że aż tak się zmieniłes że trzeba z Toba pochodzić.... :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Noooo ciekawa wizja... on jest taki słodki.... i ma za***isty tyłek.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jebaj się i tak z Tobą nie będę :sick3:

nikt nie mówił o stałym związku :naughty:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 22:25_________________________________________________

Noooo ciekawa wizja... on jest taki słodki.... i ma za***isty tyłek.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jebaj się i tak z Tobą nie będę :sick3:

Od kiedy sie zrobiłes takim sztywniakiem.... zawsze byłes luźny i chętny.... może nam jeszcze wmówisz że aż tak się zmieniłes że trzeba z Toba pochodzić.... :kox: :kox: :kox: :kox:

Miszka całuje się po dwóch miesiącach chodzenia- tak pisało w Bravo :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.