Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

może mi się w końcu uda wpaśc na spota jak dawniej :gwizdanie: :gwizdanie:

Stasiu weź mojego gifta :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Psssyyytttt tyskacz... :naughty::decayed:

ejj bo otworze zaraz debowego :decayed: nie zmuszajcie mnie hehe

Max a ty tylko wchodzisz na forum jak jestes uchlany :thumbdown: bys sie czesciej pojawial

Tez mam Dębowe ale duże więc zostawiam sobie na jutro... :gwizdanie: :decayed:

ee to ja mam male baczki debowego

może mi się w końcu uda wpaśc na spota jak dawniej :gwizdanie: :gwizdanie:

Stasiu weź mojego gifta :wink4:

max ten maglajers fajnie dziala :wink4: i niepytaj skad wiem...
Opublikowano

Psssyyytttt tyskacz... :naughty::decayed:

ejj bo otworze zaraz debowego :decayed: nie zmuszajcie mnie hehe

Max a ty tylko wchodzisz na forum jak jestes uchlany :thumbdown: bys sie czesciej pojawial

stary czasu mi brak na forum starm się tu zaglądać chociaz raz dziennie ale sie nie udzielam,

trochę mi sie priorytety zmieniły sam rozumiesz ...

Opublikowano

ello

a propos jest calsberg 0,66 za 2,22 w lidli ale można tylko 15 buteelek kupić

mi już tylko 7 zostało

:embarrassed:

:hi: z wieczorka

chlor :decayed:

siema max :hi:

szacun, że dałeś nam info :notworthy::decayed:

tylko nie wiem czy nie za późno bo to było w piątek , a już wtedy zostolo 15 kartonów :decayed:

luzik, ja nie pijam Heinekena :cool1:[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 22:33_________________________________________________

może mi się w końcu uda wpaśc na spota jak dawniej :gwizdanie: :gwizdanie:

Stasiu weź mojego gifta :wink4:

mam go od jakiegoś czasu na aucie.... tzn w aucie :gwizdanie:

Opublikowano

trochę mi sie priorytety zmieniły sam rozumiesz ...

nierozumiem :thumbdown::decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

Psssyyytttt tyskacz... :naughty::decayed:

ejj bo otworze zaraz debowego :decayed: nie zmuszajcie mnie hehe

Max a ty tylko wchodzisz na forum jak jestes uchlany :thumbdown: bys sie czesciej pojawial

Tez mam Dębowe ale duże więc zostawiam sobie na jutro... :gwizdanie: :decayed:

po tym dębowym to znowu będzie Cię rzucać po ścianach jak ostatnio :gwizdanie:

Opublikowano

kędzior :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

:>

Opublikowano

po tym dębowym to znowu będzie Cię rzucać po ścianach jak ostatnio :gwizdanie:

rozchodniaczek :decayed: a ciebie niby nie rzucalo :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 02 Maj 2011, 22:37_________________________________________________

kędzior :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

:>

wbijaj jutro popierdolimy o jakis glupotach tzn na powazne tematy pogadamy :naughty:
Opublikowano

trochę mi sie priorytety zmieniły sam rozumiesz ...

nierozumiem :thumbdown::decayed: :decayed: :decayed:

przefarbowałeś się na bląd :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

trochę mi sie priorytety zmieniły sam rozumiesz ...

nierozumiem :thumbdown::decayed: :decayed: :decayed:

przefarbowałeś się na bląd :polew: :polew: :polew: :polew:

albo na blond :tongue4:

Opublikowano

trochę mi sie priorytety zmieniły sam rozumiesz ...

nierozumiem :thumbdown::decayed: :decayed: :decayed:

przefarbowałeś się na bląd :polew: :polew: :polew: :polew:

buehehehe :polew: :polew: :polew: :polew: :tongue4:

Max a moze ty sie przefarbowales? :decayed:

Opublikowano

po tym dębowym to znowu będzie Cię rzucać po ścianach jak ostatnio :gwizdanie:

rozchodniaczek :decayed: a ciebie niby nie rzucalo :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 02 Maj 2011, 22:37_________________________________________________

kędzior :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

:>

wbijaj jutro popierdolimy o jakis glupotach tzn na powazne tematy pogadamy :naughty:

spoko Blondasie :wink4:[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 22:45_________________________________________________

trochę mi sie priorytety zmieniły sam rozumiesz ...

nierozumiem :thumbdown::decayed: :decayed: :decayed:

przefarbowałeś się na bląd :polew: :polew: :polew: :polew:

buehehehe :polew: :polew: :polew: :polew: :tongue4:

Max a moze ty sie przefarbowales? :decayed:

nie,

opierdoliłem się na łyso :naughty:

Opublikowano

opierdoliłem się na łyso :naughty:

:decayed::kox:[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 22:47_________________________________________________wez sobie indentyfikator na jutro zebysmy cie poznali :tongue4:[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 22:48_________________________________________________dobra czas leciec w kime bajoo :wink4:
Opublikowano

Psssyyytttt tyskacz... :naughty::decayed:

ejj bo otworze zaraz debowego :decayed: nie zmuszajcie mnie hehe

Max a ty tylko wchodzisz na forum jak jestes uchlany :thumbdown: bys sie czesciej pojawial

Tez mam Dębowe ale duże więc zostawiam sobie na jutro... :gwizdanie: :decayed:

po tym dębowym to znowu będzie Cię rzucać po ścianach jak ostatnio :gwizdanie:

Kiedy ostatnio????

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Psssyyytttt tyskacz... :naughty::decayed:

ejj bo otworze zaraz debowego :decayed: nie zmuszajcie mnie hehe

Max a ty tylko wchodzisz na forum jak jestes uchlany :thumbdown: bys sie czesciej pojawial

Tez mam Dębowe ale duże więc zostawiam sobie na jutro... :gwizdanie: :decayed:

po tym dębowym to znowu będzie Cię rzucać po ścianach jak ostatnio :gwizdanie:

Kiedy ostatnio????

:decayed: :decayed: :decayed:

przypuszczam, że to był piątek :gwizdanie:

Opublikowano

Psssyyytttt tyskacz... :naughty::decayed:

ejj bo otworze zaraz debowego :decayed: nie zmuszajcie mnie hehe

Max a ty tylko wchodzisz na forum jak jestes uchlany :thumbdown: bys sie czesciej pojawial

Tez mam Dębowe ale duże więc zostawiam sobie na jutro... :gwizdanie: :decayed:

po tym dębowym to znowu będzie Cię rzucać po ścianach jak ostatnio :gwizdanie:

Kiedy ostatnio????

:decayed: :decayed: :decayed:

przypuszczam, że to był piątek :gwizdanie:

Ciiii .... :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:

Zaraz na HBO2 Californication.... :evil:

Opublikowano

:hi:

a raczejdobranoc.... od dzisiaj nie pijemuy :cool1:

new weeak... :a4fan:

Opublikowano
:hi: z raniocha
Opublikowano

Dżem dobry... :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.