Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jo jada na Ossy... :good: :good: :good: Pogoda mo być bombon... :good: :good:

Gregory zapodaj osobny temat o Ossach bo tak będzie burdel...

co se tu rządzisz hanysie :cool1:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jo jada na Ossy... :good: :good: :good: Pogoda mo być bombon... :good: :good:

Gregory zapodaj osobny temat o Ossach bo tak będzie burdel...

Jo nic nie zapodaje, nie inicjuje się z tym "zlotem" :tongue4: Sam zapodaj :wink4: Po prostu Gracjan przypomniał mi o Ossach kilka dni temu, dlatego napisałem :wink4: Ja się raczej wybiorę jak pogoda będzie. Rozpali się grilla i posiedzi na słonku, puści się jakiś bajer i tyle.

Opublikowano

Jo jada na Ossy... :good: :good: :good: Pogoda mo być bombon... :good: :good:

Gregory zapodaj osobny temat o Ossach bo tak będzie burdel...

Jo nic nie zapodaje, nie inicjuje się z tym "zlotem" :tongue4: Sam zapodaj :wink4: Po prostu Gracjan przypomniał mi o Ossach kilka dni temu, dlatego napisałem :wink4: Ja się raczej wybiorę jak pogoda będzie. Rozpali się grilla i posiedzi na słonku, puści się jakiś bajer i tyle.

To ja też MOŻE się wybiorę. :wink4::good:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

Pierwsze spotkanie w szkole rodzenia zaliczone :blink:

Mogę Wam co nieco poopowiadać o rozwarciu na 5 palców ( a to już w uj :naughty: )

o sromie, o macicach, pozycjach wertykalnych też :decayed:

Rocco też pewnie chodził na takie zajęcia , bo inaczej by nie wszedł :decayed:
Opublikowano

No to ludziska zbierać się do kupy, jak będzie większa ekipa to może być na serio zabawnie :kox::good:

Opublikowano

No to ludziska zbierać się do kupy, jak będzie większa ekipa to może być na serio zabawnie :kox::good:

Ja nie obiecuję ale jak nic się nie wydarzy co mogłoby pokrzyżować plany to jestem chętny i się piszę. :naughty:
Opublikowano

:hi:

Pierwsze spotkanie w szkole rodzenia zaliczone :blink:

Mogę Wam co nieco poopowiadać o rozwarciu na 5 palców ( a to już w uj :naughty: )

o sromie, o macicach, pozycjach wertykalnych też :decayed:

Rocco też pewnie chodził na takie zajęcia , bo inaczej by nie wszedł :decayed:

własnie dziwiłem się co tam robią jego plakaty :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Pierwsze spotkanie w szkole rodzenia zaliczone :blink:

Mogę Wam co nieco poopowiadać o rozwarciu na 5 palców ( a to już w uj :naughty: )

o sromie, o macicach, pozycjach wertykalnych też :decayed:

Rocco też pewnie chodził na takie zajęcia , bo inaczej by nie wszedł :decayed:

własnie dziwiłem się co tam robią jego plakaty :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

dla tych co nie wiedzą gdzie to :cool1:

zlot odbywa się na Śląsku w miejscowości Ossy, w okolicach Piekar Śląskich, mapa poniżej:

http://maps.google.pl/map...F-8&sa=N&tab=wl

Jest to przy O.H.P. na boisku :a4fan:

no i mała dawka jak tam było w zeszłym roku

bym zapomniał ja się piszę :):)

Opublikowano

dla tych co nie wiedzą gdzie to :cool1:

zlot odbywa się na Śląsku w miejscowości Ossy, w okolicach Piekar Śląskich, mapa poniżej:

http://maps.google.pl/map...F-8&sa=N&tab=wl

Jest to przy O.H.P. na boisku :a4fan:

no i mała dawka jak tam było w zeszłym roku

bym zapomniał ja się piszę :):)

0:57 moje B5 jako mistrz drugiego planu :gwizdanie:

:hi:

Opublikowano

Cześć i cześć. Zdupczam na chatę bo te nocki mnie wykończą... :hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi: z rana
Opublikowano

elooo

Opublikowano

elooo

witam :hi:

Opublikowano

czas do domu :naughty:

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 16:08_________________________________________________Bierze ktos grilla na Ossy????
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 16:08_________________________________________________Bierze ktos grilla na Ossy????

nie wnikaj :tongue4:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 16:08_________________________________________________Bierze ktos grilla na Ossy????

nie wnikaj :tongue4:

:ssij: :ssij: :ssij: :ssij:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 16:08_________________________________________________Bierze ktos grilla na Ossy????

nie wnikaj :tongue4:

:ssij: :ssij: :ssij: :ssij:

chialbys hehe
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.