Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

joł kiera już w nowej skórze... portfel - 300,00zł ale warto było ... :good:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

joł kiera już w nowej skórze... portfel - 300,00zł ale warto było ... :good:

no i :good:

Opublikowano

podjadę na spot to pokaże co i jak ... 300,00zl z gałką a kiera pól na pół gladka z perforą ;) cacyyyyyyyyyyyyyyyyyy :naughty: przynajmniej bez zjebanego wytartego miejsca ... na kierownicy...

Opublikowano

trzeba bylo elvis od razu S z multi :wink4:

Opublikowano

siema z wieczorasa

ja sobie wrocilem od dziadkow i jestem lajtowo padnietny, takze jutro z ossów raczej odpadam chyba ze mi sie jakos jutro cudownie rano wstanie :decayed: :>

Opublikowano

I tak organizacja jak zwykle padła i lipa z wyjazdu :thumbdown:

Opublikowano

I tak organizacja jak zwykle padła i lipa z wyjazdu :thumbdown:

gadasz tak jak by to bylo pierwszy raz z taka organizacja :decayed:
Opublikowano

I tak organizacja jak zwykle padła i lipa z wyjazdu :thumbdown:

gadasz tak jak by to bylo pierwszy raz z taka organizacja :decayed:

Ja to mam w d*pie i tak se pojadę jutro gdzieś na grilla :tongue4:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

zapraszam dzis do lemooo :)

Opublikowano

I tak organizacja jak zwykle padła i lipa z wyjazdu :thumbdown:

gadasz tak jak by to bylo pierwszy raz z taka organizacja :decayed:

Ja to mam w pupie i tak se pojadę jutro gdzieś na grilla :tongue4:

trzeba bylo wziasc lejce w swoje rece i poprowadzic organizacje :naughty:
Opublikowano

:hi:

zapraszam dzis do lemooo :)

ja padam na... twarz... jutro na 8... a na 10 sobie pojadę do szkoły :cool1:

chętnie bym pojechał do lemo, ale nie dzisiaj ;([br]Dopisany: 06 Maj 2011, 22:14_________________________________________________pozatym, dobranoc bo idę spać :kox:

Opublikowano
:hi: z wieczora :kox:[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 22:18_________________________________________________psssytttt :naughty:
Opublikowano

pssyt :decayed:

Opublikowano

27_000_GYI0064530826.jpg

ratuje dobytek :polew:

Opublikowano

:hi: Dobry z wieczora!

Co tam z wyjazdem do tych Oss-ów? kto jedzie, czy wogóle ktoś jedzie, o której jakby co itd.. Bo nie chce mi się q urwa czytać tego całego spamu.

Opublikowano

:hi: Dobry z wieczora!

Co tam z wyjazdem do tych Oss-ów? kto jedzie, czy wogóle ktoś jedzie, o której jakby co itd.. Bo nie chce mi się q urwa czytać tego całego spamu.

wiec ci strzeszcze, tyle co wiem:

nic niewiadomo :decayed:

Opublikowano

:hi: Dobry z wieczora!

Co tam z wyjazdem do tych Oss-ów? kto jedzie, czy wogóle ktoś jedzie, o której jakby co itd.. Bo nie chce mi się q urwa czytać tego całego spamu.

wiec ci strzeszcze, tyle co wiem:

nic niewiadomo :decayed:

Konkretnie q-rwa :tongue4: Jedziemy czy nie?

Opublikowano

:hi: Dobry z wieczora!

Co tam z wyjazdem do tych Oss-ów? kto jedzie, czy wogóle ktoś jedzie, o której jakby co itd.. Bo nie chce mi się q urwa czytać tego całego spamu.

wiec ci strzeszcze, tyle co wiem:

nic niewiadomo :decayed:

Konkretnie q-rwa :tongue4: Jedziemy czy nie?

powiedzialem ci juz to co wywnioskowalem od innych hehehe

niewiadomo,

ja raczej nie jade a jak inni niewiem

[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 22:50_________________________________________________czas spac

Opublikowano

ja nie jadę mimo iż pisałem, że jak będzie pogoda to pojadę, nie mam auta chyba że ktoś wpadnie po mnie na ST :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.