Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co tam lebry :beach:

fajrant już ?

dokładnie :naughty: , jutro za to chyba trochę dłużej żeby piątek ogarnąć w sensownej porze

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co tam lebry :beach:

:gwizdanie:

Grisza! Jarko pyta czemu chcesz tak duży polar... Odpowiedziałem mu, że pakujesz na siłce i bierzesz na zapas i że nie poznałby Cię po BT. :naughty:

Opublikowano

co tam lebry :beach:

fajrant już ?

dokładnie :naughty: , jutro za to chyba trochę dłużej żeby piątek ogarnąć w sensownej porze

:) cfaniak :tongue4:

co tam lebry :beach:

:gwizdanie:

Grisza! Jarko pyta czemu chcesz tak duży polar... Odpowiedziałem mu, że pakujesz na siłce i bierzesz na zapas i że nie poznałby Cię po BT. :naughty:

:naughty: kurde boje się że XL będe miał za małą :confused4: Co ja poradze że rosne jak na drożdzach :gwizdanie:
Opublikowano

co tam lebry :beach:

fajrant już ?

dokładnie :naughty: , jutro za to chyba trochę dłużej żeby piątek ogarnąć w sensownej porze

:) cfaniak :tongue4:

co tam lebry :beach:

:gwizdanie:

Grisza! Jarko pyta czemu chcesz tak duży polar... Odpowiedziałem mu, że pakujesz na siłce i bierzesz na zapas i że nie poznałby Cię po BT. :naughty:

:naughty: kurde boje się że XL będe miał za małą :confused4: Co ja poradze że rosne jak na drożdzach :gwizdanie:

mnie nie dziwi fakt że wziąłeś XXL tylko dlaczego tylko jeden ?

1306019094byaltereqo500.jpg

Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 15:50_________________________________________________grisza to ten po prawej jakby ktoś miał wątpliwości :decayed:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Miszka...... :polew: Poczekaj kanalio jak Cię w Zatorze dopadne :polew:

Opublikowano
:cool1:
Opublikowano
:nose:
Opublikowano

:nose:

mało Ci kopania w tej kopalni :decayed:

Opublikowano

:nose:

mało Ci kopania w tej kopalni :decayed:

w domu tez trzeba pofedrowac :polew:
Opublikowano

Ale qqrwa pograłem! Idę się teraz napić piffka... :naughty:

Opublikowano

Ale qqrwa pograłem! Idę się teraz napić piffka... :naughty:

a piwko wiedziałem że mam jeszcze coś zrobić :naughty: psyyyt redsik na dobranoc

Opublikowano

Ale qqrwa pograłem! Idę się teraz napić piffka... :naughty:

a piwko wiedziałem że mam jeszcze coś zrobić :naughty: psyyyt redsik na dobranoc

Ja mam żywca.. :decayed:

Opublikowano

a ja połówkę od kolegi ze spota :tongue4:

Opublikowano

Takumi elegancko dziala ci blow off :good: :good: :good:[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 23:32_________________________________________________[quote

a tam normalnie :P

Opublikowano

4400 Stron :drunk: :drunk: Katowice stawiają krate browara w zatorze ... :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

4400 Stron :drunk: :drunk: Katowice stawiają krate browara w zatorze ... :gwizdanie: :decayed:

:dance: kurde szkoda że nie jadę :disgust:

Opublikowano

4400 Stron :drunk: :drunk: Katowice stawiają krate browara w zatorze ... :gwizdanie: :decayed:

powiem krótko

[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 21:56_________________________________________________

4400 Stron :drunk: :drunk: Katowice stawiają krate browara w zatorze ... :gwizdanie: :decayed:

:dance: kurde szkoda że nie jadę :disgust:

no z Tobą to bym się napił :wink4:

Opublikowano

4400 Stron :drunk: :drunk: Katowice stawiają krate browara w zatorze ... :gwizdanie: :decayed:

powiem krótko

[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 21:56_________________________________________________

4400 Stron :drunk: :drunk: Katowice stawiają krate browara w zatorze ... :gwizdanie: :decayed:

:dance: kurde szkoda że nie jadę :disgust:

no z Tobą to bym się napił :wink4:

miszka teraz to mnie podbudowałeś :pociesz: muszę do was podjechać :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.