Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:

jeszcze tylko 24h i zaczne sie przygotowywac... ;)

:hi: :hi: siema

no to ładnie żeście polecieli z tym pitoleniem na ekranie :decayed:

:kox: 4400

OKO ty zyjesz...! :dance:

akjam jak z tymi flaszkami...? :]

:facepalm:

czy Ty ku*** jesteś upośledzony....przecież napisał kilka postów wyżej

ja mam na dziś fajrant a jutro max do 13 robię i już się będę weekendował

taki to pożyje :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry:

jeszcze tylko 24h i zaczne sie przygotowywac... ;)

:hi: :hi: siema

no to ładnie żeście polecieli z tym pitoleniem na ekranie :decayed:

:kox: 4400

OKO ty zyjesz...! :dance:

akjam jak z tymi flaszkami...? :]

:facepalm:

czy Ty ku*** jesteś upośledzony....przecież napisał kilka postów wyżej

ja mam na dziś fajrant a jutro max do 13 robię i już się będę weekendował

taki to pożyje :gwizdanie:

następny....a jak dymałem od 7 - 20 + 4 h jeszcze w domu to wtedy było dobrze no nie, teraz człowiek ma troszkę luzu i już k**wa źle

Opublikowano
:hi: Jeszcze 30 minut i weekend :kox:
Opublikowano

:bry:

jeszcze tylko 24h i zaczne sie przygotowywac... ;)

:hi: :hi: siema

no to ładnie żeście polecieli z tym pitoleniem na ekranie :decayed:

:kox: 4400

OKO ty zyjesz...! :dance:

akjam jak z tymi flaszkami...? :]

:facepalm:

czy Ty ku*** jesteś upośledzony....przecież napisał kilka postów wyżej

ja mam na dziś fajrant a jutro max do 13 robię i już się będę weekendował

taki to pożyje :gwizdanie:

następny....a jak dymałem od 7 - 20 + 4 h jeszcze w domu to wtedy było dobrze no nie, teraz człowiek ma troszkę luzu i już ku*** źle

jesteś bardzo dzielny :decayed:

Opublikowano

Ktoś się już dzisiaj będzie przygotowywał :beer1: przed jutrem ? :gwizdanie:

Akjam czyli Co ? nie jedziesz ? :kwasny:

Opublikowano

Ktoś się już dzisiaj będzie przygotowywał :beer1: przed jutrem ? :gwizdanie:

Akjam czyli Co ? nie jedziesz ? :kwasny:

przygotowania trwają cały czas :naughty:

Opublikowano

Ktoś się już dzisiaj będzie przygotowywał :beer1: przed jutrem ? :gwizdanie:

Akjam czyli Co ? nie jedziesz ? :kwasny:

przygotowania trwają cały czas :naughty:

no tak już podejrzewałem, że Ty to już napewno od kilku dni podpijasz :gwizdanie:
Opublikowano

Ktoś się już dzisiaj będzie przygotowywał :beer1: przed jutrem ? :gwizdanie:

Akjam czyli Co ? nie jedziesz ? :kwasny:

przygotowania trwają cały czas :naughty:

no tak już podejrzewałem, że Ty to już napewno od kilku dni podpijasz :gwizdanie:

i tu się mylisz wczoraj przyjąłem pierwszy alkohol w tym tygodniu :tongue4:

Opublikowano

idę na piwo :gwizdanie:

Opublikowano

Do której w niedzielę będziecie z Zatorze?

Tak plus minus…?

[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 18:57_________________________________________________Tzn. gdybym przyjechał ok. godz. 9.00, żeby nie było tak, że wszyscy jadą o 11 do domu :D

Opublikowano

Do której w niedzielę będziecie z Zatorze?

Tak plus minus…?

[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 18:57_________________________________________________Tzn. gdybym przyjechał ok. godz. 9.00, żeby nie było tak, że wszyscy jadą o 11 do domu :D

nie liczyłbym na wiele ale wpaść możesz :good:

Opublikowano

Do której w niedzielę będziecie z Zatorze?

Tak plus minus…?

[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 18:57_________________________________________________Tzn. gdybym przyjechał ok. godz. 9.00, żeby nie było tak, że wszyscy jadą o 11 do domu :D

Jak chcesz ogladac zwloki to przyjezdzaj :D
Opublikowano

Zwłoki to raczej nie, ale myślę że w niedzielę nie opłaca Ci się przyjeżdżać :)

Opublikowano

Zwłoki to raczej nie, ale myślę że w niedzielę nie opłaca Ci się przyjeżdżać :)

jeśli nie zwłoki to co ? okazy zdrowia i wypoczęcia :mysli:

Opublikowano

Pomyślę jeszcze, czy by na spontana przyjechać w sobotę jeszcze, bo mam szkołę do 21 i same kolosy, więc nie wiem czy uda mi się wcześniej urwać... :(

Opublikowano

Pomyślę jeszcze, czy by na spontana przyjechać w sobotę jeszcze, bo mam szkołę do 21 i same kolosy, więc nie wiem czy uda mi się wcześniej urwać... :(

kolosy są dla leszczy, lepiej ustnie odpowiadać :decayed:

Opublikowano
:evil: :evil: :evil:
Opublikowano

:evil: :evil: :evil:

:mysli:

Opublikowano

:hi:

Siema! Pany. Gdzie w Kato można DOBRZE klimę sprawdzić i napełnić???

Bo jeżdżę co roku do napełniania i już mnie to zaczyna wk***iać, bo ten warsztat gdzie jeżdżę odwala chyba jakąś fuszerę, klima pół roku pochłodzi i się kończy zimne powietrze :wallbash: A jutro wyjazd do Zatoru, i jak będzie chica to się klima przyda.

Opublikowano

:hi:

Siema! Pany. Gdzie w Kato można DOBRZE klimę sprawdzić i napełnić???

Bo jeżdżę co roku do napełniania i już mnie to zaczyna wk***iać, bo ten warsztat gdzie jeżdżę odwala chyba jakąś fuszerę, klima pół roku pochłodzi i się kończy zimne powietrze :wallbash: A jutro wyjazd do Zatoru, i jak będzie chica to się klima przyda.

W Będzinie koło targu jest bardzo dobry warsztat :wink4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.