Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

Chlejusy budzić się! :cool1:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

no i po zatorze, wszystko bylo git :kox:

to przez Ciebie się tak upodliłem wczoraj :wallbash:

:decayed:

straciłem prawie głos ale imprezka była przednia :good:

Opublikowano

przez mnie ?

no co ty gadasz, nie mozliwe :>

Opublikowano

no i się schodzą :> chlory jedne :naughty:

Opublikowano
:hi: jadę we wtorek po Spocie na montaż HID'ów bo mnie H7 i ich palenie zaczęło już wqrwiać!![br]Dopisany: 29 Maj 2011, 21:23_________________________________________________tym bardziej że jednak LED postój od kolegi z pomorskiego się sprawdza ;)
Opublikowano

:gwizdanie:

Tak się wtrące:D Kto mnie mijał na drodze w strone dąbrowy górniczej z autostrady, trąbił i światłami migał :D :D Jechałem główną tylko niewiem dokładnie jak się nazywała droga :D

Jechałem na rejestracji OK31105

ja :naughty:

Opublikowano

:hi:

dzięki za imprezkę było OK :decayed:

Opublikowano

niech ktoś wklei zdjęcie Miszki w lodówce :decayed:

Opublikowano

niech ktoś wklei zdjęcie Miszki w lodówce :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

muszę przyznać że podczas powrotu z Zabrza na Al. Kofrantego dostałem wp***dol od.. :facepalm: Nexii

na usprawiedliwienie dodam że była to dwulitrowa 150 konna nexia..

mam zjebany wieczór.. ide :lazy:

Opublikowano

IMAG0017.jpg

:gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

IMAG0017.jpg

:gwizdanie: :decayed:

poyebani :decayed:

Opublikowano

IMAG0017.jpg

:gwizdanie: :decayed:

:gwizdanie: miszka wymiótł wszystkich... :decayed:[br]Dopisany: 29 Maj 2011, 22:22_________________________________________________

:hi:

muszę przyznać że podczas powrotu z Zabrza na Al. Kofrantego dostałem wp***dol od.. :facepalm: Nexii

na usprawiedliwienie dodam że była to dwulitrowa 150 konna nexia..

mam zjebany wieczór.. ide :lazy:

bez turbiny... :gwizdanie:

Opublikowano

psssytttt :gwizdanie:

...tak, wiem - jutro bedę żałował....

Opublikowano

psssytttt :gwizdanie:

...tak, wiem - jutro bedę żałował....

nie będziesz... :tongue4:

jak zawsze... :>

a ja nie robię psyt tylko idę w kimkę... :hi:

Opublikowano

psssytttt :gwizdanie:

...tak, wiem - jutro bedę żałował....

nie będziesz... :tongue4:

jak zawsze... :>

a ja nie robię psyt tylko idę w kimkę... :hi:

leszcz :thumbdown:

ja już "drugie" piwko dzisiaj piję :decayed:

Opublikowano

IMAG0017.jpg

:gwizdanie: :decayed:

Ja pierrdole! :nabijasie::polew: :polew: :nabijasie:
Opublikowano

psssytttt :gwizdanie:

...tak, wiem - jutro bedę żałował....

nie będziesz... :tongue4:

jak zawsze... :>

a ja nie robię psyt tylko idę w kimkę... :hi:

leszcz :thumbdown:

ja już "drugie" piwko dzisiaj piję :decayed:

zdrówko - kolego powiedź mi czy to prawda że po założeniu HIDów w B6 trzeba kompem coś z gospodarka oświetlenia zmienić??? bo mam zamiar zmienic na HIDy we wtorek po spocie i czytam jakiś wątek że trzeba cos przekodować ??

Wiem że Ty B5 ale może obila się cos o uszy ?

Opublikowano

IMAG0017.jpg

:gwizdanie: :decayed:

Ja pierrdole! :nabijasie::polew: :polew: :nabijasie:

no ja też ja pier**le :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

IMAG0017.jpg

:gwizdanie: :decayed:

Ja pierrdole! :nabijasie::polew: :polew: :nabijasie:

no ja też ja pieprze :polew: :polew: :polew: :polew:

pokaż Uli, że się nudziłeś cały weekend :decayed:[br]Dopisany: 29 Maj 2011, 22:54_________________________________________________

psssytttt :gwizdanie:

...tak, wiem - jutro bedę żałował....

nie będziesz... :tongue4:

jak zawsze... :>

a ja nie robię psyt tylko idę w kimkę... :hi:

leszcz :thumbdown:

ja już "drugie" piwko dzisiaj piję :decayed:

zdrówko - kolego powiedź mi czy to prawda że po założeniu HIDów w B6 trzeba kompem coś z gospodarka oświetlenia zmienić??? bo mam zamiar zmienic na HIDy we wtorek po spocie i czytam jakiś wątek że trzeba cos przekodować ??

Wiem że Ty B5 ale może obila się cos o uszy ?

ja nie mam FISa wieć nic nie robiłem

a jak jest w B6 to nie wiem, może wystaczy żeby w zestawie był data canceler.... czy jakoś tak

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.