Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: po robocie. :wink4:
Opublikowano

:siema:

stasiu... co z tym kapselkiem :gwizdanie:

Opublikowano

:siema: wrocilem z Szwajcarii - jezioro Genewskie jest przepiekne :)

dzis z rodzinką jade na wycieczke do Konzentrationslager Auschwitz pozniej przez Kęty - Tresną do Wisły na obiadek :)

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 07:59_________________________________________________ :sick3:
Opublikowano

:siema: wrocilem z Szwajcarii - jezioro Genewskie jest przepiekne :)

dzis z rodzinką jade na wycieczke do Konzentrationslager Auschwitz pozniej przez Kęty - Tresną do Wisły na obiadek :)

chwalisz się czy żalisz ?

:hi:[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 07:59_________________________________________________ :sick3:

dalej czy znów :decayed:

Opublikowano

:siema: wrocilem z Szwajcarii - jezioro Genewskie jest przepiekne :)

dzis z rodzinką jade na wycieczke do Konzentrationslager Auschwitz pozniej przez Kęty - Tresną do Wisły na obiadek :)

chwalisz się czy żalisz ?

:hi:[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 07:59_________________________________________________ :sick3:

dalej czy znów :decayed:

czuje się jakoś niewyraźnie :blink:

Opublikowano

:siema: wrocilem z Szwajcarii - jezioro Genewskie jest przepiekne :)

dzis z rodzinką jade na wycieczke do Konzentrationslager Auschwitz pozniej przez Kęty - Tresną do Wisły na obiadek :)

chwalisz się czy żalisz ?

:hi:[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 07:59_________________________________________________ :sick3:

dalej czy znów :decayed:

czuje się jakoś niewyraźnie :blink:

no ja na szczęście już dobrze i pracy mi się b.mało zapowiada na dziś :decayed:

Opublikowano

:siema: wrocilem z Szwajcarii - jezioro Genewskie jest przepiekne :)

dzis z rodzinką jade na wycieczke do Konzentrationslager Auschwitz pozniej przez Kęty - Tresną do Wisły na obiadek :)

chwalisz się czy żalisz ?

:hi:[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 07:59_________________________________________________ :sick3:

dalej czy znów :decayed:

czuje się jakoś niewyraźnie :blink:

Walnij browara to sie lepiej poczujesz... :polew:

Opublikowano

:bry:

:siema: wrocilem z Szwajcarii - jezioro Genewskie jest przepiekne :)

dzis z rodzinką jade na wycieczke do Konzentrationslager Auschwitz pozniej przez Kęty - Tresną do Wisły na obiadek :)

chwalisz się czy żalisz ?

:hi:[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 07:59_________________________________________________ :sick3:

dalej czy znów :decayed:

czuje się jakoś niewyraźnie :blink:

Walnij browara to sie lepiej poczujesz... :polew:

pifo już wchodzi jak woda niegazowana ... :gwizdanie:

polecał bym coś mocniejszego :kox:[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 10:14_________________________________________________GrubSon- Biba

:dance2:

Opublikowano

Chyba dzis jednak nie dam rady wpasć... :disgust:

Opublikowano

Czas na jakiś basenik bo przecież upał k**ewski. :evil: Kto dziś na spota zawita? :cool1:

Opublikowano

Czas na jakiś basenik bo przecież upał cholerny. :evil: Kto dziś na spota zawita? :cool1:

no ja raczej będę :naughty:

Opublikowano

Czas na jakiś basenik bo przecież upał cholerny. :evil: Kto dziś na spota zawita? :cool1:

no ja raczej będę :naughty:

:good:

Jedziemy od razu na dolinkę? :cool1: Tylko może być problem z zakupami na grilla... :gwizdanie:

Opublikowano

Czas na jakiś basenik bo przecież upał cholerny. :evil: Kto dziś na spota zawita? :cool1:

no ja raczej będę :naughty:

:good:

Jedziemy od razu na dolinkę? :cool1: Tylko może być problem z zakupami na grilla... :gwizdanie:

kiełbasa została z Zatoru, więc pozostaje picie i pieczywo :gwizdanie:

A czy od razu na dolinę.... :mysli:

Opublikowano

No to jak została to niech każdy kupi po chlebie i pifku i będzie git. :naughty::wink4:

Dobra ja spadam na basen i później w kontakcie. :tongue4:

Opublikowano

no ja będę kepucz jest klubowy, a Stan ile tych kiełbach jest ? styknie ?

Opublikowano

i po pracy :hi:

ja jeszcze niewiem czy dzis bede bo cos sie nie czuje za dobrze

Opublikowano

i po pracy :hi:

ja jeszcze niewiem czy dzis bede bo cos sie nie czuje za dobrze

pier**licie hipolicie...zapewne Twoja ci zabroniła jak zobaczyła co się działo w Zatorze, bo przed mogła tylko przypuszczać teraz już jest pewna co to za ekipa :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.