Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: wpadnę... :decayed:

ale chyba tylko na chwilkę... :kwasny:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To jak dzisiaj? Pod GoSportem czy od razu na dolinę? Nie mogę za wiele się przemieszczać. :cool1:

Miszka! Wszystko jest? :wink4:

Opublikowano

Może zbiórka pod go sportem, małe zakupy i jedziemy na dolinę :naughty:

Opublikowano

Dzieki panowie za spota choc szkoda ze mam nocki bo dluzej bym posiedzial :) nastepny moj spot to gdzies za 4 tyg :shocked:wyjezdzam ale duchem bede z wami :decayed:

Opublikowano

Sie ma południowcy :wink4:

słuchajcie, mam pewien problem z firmą z Katowic - może ktoś będzie mi w stanie pomóc.

Sprawa wygląda tak: 1 czerwca (tydzień temu) zakupiłem przez Allegro w firmie MiDCars akumulator. Zapłaciłem poprzez płatności allegro. Mija praktycznie tydzień, niby akumulator został wysłany w czwartek. Dzisiaj mamy wtorek, a ze sprzedawcą nie ma praktycznie żadnego kontaktu - przez tydzień telefon odebrał tylko 1 raz, na prośby mailowe o wysłanie numeru listu przewozowego odpisał szczątkowo i numer który wysłał na pewno nie jest numerem listu przewozowego kuriera tym bardziej, że nie napisał nazwy kuriera.

Dane tej firmy jakie dostałem przez allegro:

Dorota Pawłowska MiD Cars Dorota Pawłowska

ul. W. Pola 4/25

40-596 Katowice

śląskie

Polska

[email protected]

792629524

Czy mieszka ktoś jakoś niedaleko lub bywa w tych okolicach żeby podjechać i zapytać po prostu o akumulator ? Byłbym wdzięczny za każdą pomoc.

postaram się ustalić co i jak - czy mam blisko ... i ewentualnie podskoczę !!!!!!

Opublikowano

dobranoc :hi:

ps. dzięki stasiu ;)

Opublikowano

no to pierwszy spot zaliczony :) Pozdrawiam

Opublikowano

Akjam w tym gipsie masz dosc ciezka noge :tongue4:

niezle ci ta fura popierdala :good::kox: :kox: :kox: :kox:

ciekawe co to za kolo sie dolaczyl, niewidziales co mial za silnik :mysli:

Opublikowano

Keżor trasa przy 140km/h wyszła 15min pod blok u mnie :kox:

Stasiu mam nadzieję że się zgadza wszystko :cool1:

a i dzięki za jakże miłe przyjęcie :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

a i dzięki za jakże miłe przyjęcie :gwizdanie: :tongue4:

spoko, pamietaj nam zawsze mozesz powiedziec o tym co cie trapi :decayed:
Opublikowano

a i dzięki za jakże miłe przyjęcie :gwizdanie: :tongue4:

spoko, pamietaj nam zawsze mozesz powiedziec o tym co cie trapi :decayed:

he wiem :wink4:

Opublikowano

i jednak szyb pilotem panowie bez VAGa nie zrobię ... przeszukałem forum i wszędzie pisza VAG!

Opublikowano

dobranoc :hi:

ps. dzięki stasiu ;)

luzik :wink4:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 23:28_________________________________________________

Keżor trasa przy 140km/h wyszła 15min pod blok u mnie :kox:

Stasiu mam nadzieję że się zgadza wszystko :cool1:

a i dzięki za jakże miłe przyjęcie :gwizdanie: :tongue4:

jak najbardziej ( jest 200zł więcej, ale już mi to Basia skonfiskowała) :wink4:

oby Ci służył :kox:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 23:29_________________________________________________no i dzięki za spota :hi:

kiełbaski dzisiaj były :kox:

Opublikowano

dobranoc :hi:

ps. dzięki stasiu ;)

luzik :wink4:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 23:28_________________________________________________

Keżor trasa przy 140km/h wyszła 15min pod blok u mnie :kox:

Stasiu mam nadzieję że się zgadza wszystko :cool1:

a i dzięki za jakże miłe przyjęcie :gwizdanie: :tongue4:

jak najbardziej ( jest 200zł więcej, ale już mi to Basia skonfiskowała) :wink4:

oby Ci służył :kox:

:gwizdanie: to miało byc na flaszkę ale to zawalił :decayed:

Opublikowano

no to psssytttt :decayed:

Opublikowano

no i McDonald's czekał na Was ale jakoś olaliście temat co?

Opublikowano

no i McDonald's czekał na Was ale jakoś olaliście temat co?

ja nic nie wiem
Opublikowano

no i McDonald's czekał na Was ale jakoś olaliście temat co?

MC Donald to zło :decayed:

Opublikowano

no z Adamem pytaliśmy czy ktoś jedzie na kawę na Dąbrówkę i nic ... zero odpowiedzi ;([br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 23:36_________________________________________________

no i McDonald's czekał na Was ale jakoś olaliście temat co?

MC Donald to zło :decayed:

a tam zło od razu, koleś jeden tam jest taki luźny jakby zjarany tam siedzial heheheh[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 23:37_________________________________________________i co koledzy VAG tylko mi pomoże przy szybach z pilota???????

Opublikowano

no z Adamem pytaliśmy czy ktoś jedzie na kawę na Dąbrówkę i nic ... zero odpowiedzi ;(

z grilla jest zdrowsze jedzenie niz z maka :cool1::decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.