Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przy okazji rezanie zacisku, nabiłem sobie klimę w dobrej cenie :przebiegly:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przy okazji rezanie zacisku, nabiłem sobie klimę w dobrej cenie :przebiegly:

cfaniak :decayed:

Opublikowano

:hi:

dotarłem na chatę

ale doj**ałem wczoraj najpierw City Rock,a później Young Chicks in Pomarańcza Dubble Anal Penetration :decayed:

jak tu się ogarnąć do pracy tego nie wiem, łapy mi się trzęsą kac jak chvj chyba coś zjem

aha mecz nawet nawet

Musiało być srogo bo nawet w nocy nie miałeś sił się zalogować i coś nabazgrolić. :naughty:

było tak srogo, że nie dotarłem do chaty na noc :blink:

[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 19:27_________________________________________________aha przeżyłem dzień ale padam na pysk :no:

Opublikowano

:hi:

panowie gdzie serwisujecie klime ? generalnie chodzi o odgrzybienie, bo capi niemożliwie :thumbdown:

Opublikowano

:hi:

panowie gdzie serwisujecie klime ? generalnie chodzi o odgrzybienie, bo capi niemożliwie :thumbdown:

będzin, ul. namiarkowa czy cos takiego

dziś czeka mnie trudna rozmowa jak sądzę. Musze jakoś sensownie wytłumaczyć że części do auta są ważniejsze od wspólnych wakacji.

Macie jakieś pomysły?

powiedz ze pod koniec roku ja zabierzesz w super miejsce i bedzie zadowolona i takie tam ciulstwa :naughty: moja poki co wierzy :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 20:42_________________________________________________stas i co bylo z tym zaciskiem czemu tak? starosc? :tongue4:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 20:43_________________________________________________leszcz, na koniec powinien pierdolnac szklana o podloge :kox:

Opublikowano

:hi:

panowie gdzie serwisujecie klime ? generalnie chodzi o odgrzybienie, bo capi niemożliwie :thumbdown:

będzin, ul. namiarkowa czy cos takiego

dzięki :hi:

Opublikowano

:hi:

panowie gdzie serwisujecie klime ? generalnie chodzi o odgrzybienie, bo capi niemożliwie :thumbdown:

będzin, ul. namiarkowa czy cos takiego

Dokładnie tak! Ja robiłem tam raz i wszystko good! :good: Albo ASO - jak jest promocja to na serio można zrobić to w dobrej cenie. Robiłem tam w tamtym roku serwis. :cool1:

To wszystko przez to, że jeździsz tylko do 3000 obrotów...

:facepalm:

Oj addassko, addassko... Nie znasz chyba historii jazdy Stanleya... :tongue4::cool1:
Opublikowano

:hi:

panowie gdzie serwisujecie klime ? generalnie chodzi o odgrzybienie, bo capi niemożliwie :thumbdown:

będzin, ul. namiarkowa czy cos takiego

Dokładnie tak! Ja robiłem tam raz i wszystko good! :good: Albo ASO - jak jest promocja to na serio można zrobić to w dobrej cenie. Robiłem tam w tamtym roku serwis. :cool1:

To wszystko przez to, że jeździsz tylko do 3000 obrotów...

:facepalm:

Oj addassko, addassko... Nie znasz chyba historii jazdy Stanleya... :tongue4::cool1:

robiłem w ASO i jeszcze nic nie płaciłem :przebiegly::decayed:

Opublikowano

:hi:

panowie gdzie serwisujecie klime ? generalnie chodzi o odgrzybienie, bo capi niemożliwie :thumbdown:

będzin, ul. namiarkowa czy cos takiego

dzięki :hi:

jak chcesz to moge ci podeslac nr fona do nich
Opublikowano

:hi:

panowie gdzie serwisujecie klime ? generalnie chodzi o odgrzybienie, bo capi niemożliwie :thumbdown:

będzin, ul. namiarkowa czy cos takiego

dzięki :hi:

jak chcesz to moge ci podeslac nr fona do nich

nie rób go w konia, pewnie mu podasz nr do panienki z odlotów :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

:hi:

panowie gdzie serwisujecie klime ? generalnie chodzi o odgrzybienie, bo capi niemożliwie :thumbdown:

będzin, ul. namiarkowa czy cos takiego

dzięki :hi:

jak chcesz to moge ci podeslac nr fona do nich

nie rób go w konia, pewnie mu podasz nr do panienki z odlotów :gwizdanie: :decayed:

a no wlasnie, musze sie do papaja odezwac :polew:
Opublikowano

:hi:

panowie gdzie serwisujecie klime ? generalnie chodzi o odgrzybienie, bo capi niemożliwie :thumbdown:

będzin, ul. namiarkowa czy cos takiego

dzięki :hi:

jak chcesz to moge ci podeslac nr fona do nich

nie rób go w konia, pewnie mu podasz nr do panienki z odlotów :gwizdanie: :decayed:

a no wlasnie, musze sie do papaja odezwac :polew:

:naughty:

Opublikowano

:hi:

panowie gdzie serwisujecie klime ? generalnie chodzi o odgrzybienie, bo capi niemożliwie :thumbdown:

będzin, ul. namiarkowa czy cos takiego

dzięki :hi:

jak chcesz to moge ci podeslac nr fona do nich

nie rób go w konia, pewnie mu podasz nr do panienki z odlotów :gwizdanie: :decayed:

a no wlasnie, musze sie do papaja odezwac :polew:

:naughty:

to co robimy papajowi taki zarcik? :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:

panowie gdzie serwisujecie klime ? generalnie chodzi o odgrzybienie, bo capi niemożliwie :thumbdown:

będzin, ul. namiarkowa czy cos takiego

dzięki :hi:

jak chcesz to moge ci podeslac nr fona do nich

nie rób go w konia, pewnie mu podasz nr do panienki z odlotów :gwizdanie: :decayed:

a no wlasnie, musze sie do papaja odezwac :polew:

:naughty:

to co robimy papajowi taki zarcik? :gwizdanie:

już chyba nie łyknie :rolleyes:

Opublikowano

już chyba nie łyknie :rolleyes:

a powiedziales mu prawde? :wallbash:
Opublikowano

już chyba nie łyknie :rolleyes:

a powiedziales mu prawde? :wallbash:

nie pamiętam, co się z nim widzę, to pijemy :gwizdanie:

Opublikowano

już chyba nie łyknie :rolleyes:

a powiedziales mu prawde? :wallbash:

nie pamiętam, co się z nim widzę, to pijemy :gwizdanie:

napisz do niego, czy nadal chce nr do magdy czy jakie mu imie podalismy? :polew:
Opublikowano

:hi: z wieczora

ale ciężki dzień

i dobranoc

Opublikowano

:hi: z wieczora

ale ciężki dzień

i dobranoc

klinuj ciulu klinuj :decayed:
Opublikowano

:hi: z wieczora

ale ciężki dzień

i dobranoc

chyba musiałeś tap wpierdl id Uli dostać :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.