Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miszka ma podobno fajne kolezanki z roboty, może zaprosi :naughty::kox: :gwizdanie:

ALe że w kuchni mają robić... :decayed: :decayed: :decayed:

ja, w kuchni "będą robić" ...

spadam w kimono :hi:

:gwizdanie:

Też lecę i jakby co to pomogę w kuchni... :cool1:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: witam :naughty:
Opublikowano

:hi: witam :naughty:

:siema:

Opublikowano

:hi: witam :naughty:

:siema:

:bry:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

ale pospałem :decayed:

imprezę trzeba zrobić

Opublikowano

:hi:

ale pospałem :decayed:

imprezę trzeba zrobić

:good: Tylko muszę ściągnąć odważniki z nogi bo jakby był jakiś wypad na miasto to byście musieli mnie nieść. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

:hi:

ale pospałem :decayed:

imprezę trzeba zrobić

:good: Tylko muszę ściągnąć odważniki z nogi bo jakby był jakiś wypad na miasto to byście musieli mnie nieść. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

nie wiem czy w czerwcu jeszcze damy rade - raczej nie, celowałbym w 2-3 weekend lipca( o ile nie pocisnę na urlop) jeśli nie to wtedy, a jeśli tak to kiedy indziej :tongue4:

Opublikowano

:hi:

ale pospałem :decayed:

imprezę trzeba zrobić

:good: Tylko muszę ściągnąć odważniki z nogi bo jakby był jakiś wypad na miasto to byście musieli mnie nieść. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

nie wiem czy w czerwcu jeszcze damy rade - raczej nie, celowałbym w 2-3 weekend lipca( o ile nie pocisnę na urlop) jeśli nie to wtedy, a jeśli tak to kiedy indziej :tongue4:

Daj mi odpowiednio wcześniej info bo muszę transport zorganizować to znaczy samolot. :decayed:
Opublikowano

:hi:

ale pospałem :decayed:

imprezę trzeba zrobić

:good: Tylko muszę ściągnąć odważniki z nogi bo jakby był jakiś wypad na miasto to byście musieli mnie nieść. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

nie wiem czy w czerwcu jeszcze damy rade - raczej nie, celowałbym w 2-3 weekend lipca( o ile nie pocisnę na urlop) jeśli nie to wtedy, a jeśli tak to kiedy indziej :tongue4:

Daj mi odpowiednio wcześniej info bo muszę transport zorganizować to znaczy samolot. :decayed:

spoko spoko kiedy ten gisp sciągasz ?

Opublikowano

:hi:

ale pospałem :decayed:

imprezę trzeba zrobić

:good: Tylko muszę ściągnąć odważniki z nogi bo jakby był jakiś wypad na miasto to byście musieli mnie nieść. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

nie wiem czy w czerwcu jeszcze damy rade - raczej nie, celowałbym w 2-3 weekend lipca( o ile nie pocisnę na urlop) jeśli nie to wtedy, a jeśli tak to kiedy indziej :tongue4:

Daj mi odpowiednio wcześniej info bo muszę transport zorganizować to znaczy samolot. :decayed:

spoko spoko kiedy ten gisp sciągasz ?

Gips już zamieniłem na nogę terminatora... :naughty: I mam nadzieję, że pod koniec miesiąca już będę bez tego. :wink4:
Opublikowano

jak coś to też się pisze Miszka do ciebie jak mogę oczywiście :kox:

Opublikowano

jak coś to też się pisze Miszka do ciebie jak mogę oczywiście :kox:

kto jak kto ale Ty Diman jesteś zawsze mile widziany :decayed:

Opublikowano

i po pracy, jeszcze tylko jutro i znowu poniedzialek

Opublikowano

i po pracy, jeszcze tylko jutro i znowu poniedzialek

Żebyś Ty się synek nie zarobił na amen! :cool1:
Opublikowano

i po pracy, jeszcze tylko jutro i znowu poniedzialek

Żebyś Ty się synek nie zarobił na amen! :cool1:

kupił fele to musi na opony zarobić :decayed:

Opublikowano

i po pracy, jeszcze tylko jutro i znowu poniedzialek

Żebyś Ty się synek nie zarobił na amen! :cool1:

odbije to sobie tygodniowym L4 :decayed:

Opublikowano

i po pracy, jeszcze tylko jutro i znowu poniedzialek

Żebyś Ty się synek nie zarobił na amen! :cool1:

kupił fele to musi na opony zarobić :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:

i po pracy, jeszcze tylko jutro i znowu poniedzialek

Żebyś Ty się synek nie zarobił na amen! :cool1:

odbije to sobie tygodniowym L4 :decayed:

I dostanie mniejszą wypłate. :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

i po pracy, jeszcze tylko jutro i znowu poniedzialek

Żebyś Ty się synek nie zarobił na amen! :cool1:

kupił fele to musi na opony zarobić :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:

i po pracy, jeszcze tylko jutro i znowu poniedzialek

Żebyś Ty się synek nie zarobił na amen! :cool1:

odbije to sobie tygodniowym L4 :decayed:

I dostanie mniejszą wypłate. :naughty: :naughty: :naughty:

nie ważne... będzie miał felgi opony i odpocznie i popatrzy na nie z okna... :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.