Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemanko, a ja na L4 kuzwa jestem :confused4:

:hi:

Od dziś moje :audi: ma na koncie pierwszego zwierzaka :confused4: Wracając z pracy trafił mi się gołąb samobójca spacerujący po drodze.

ja mam na swoim koncie kota, jakiegos ptaka niewiem co za gatunek a i ostatnio nawet motyla :decayed: sie j**any wbil w grilla :kox:

Kędzior coś lichutko z Twoją odpornością... Wódy więcej chyba musisz walić! :naughty:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dlaczemu L4 ? :decayed: :decayed:

poniewaz jestem chory :confused4:

Kędzior coś lichutko z Twoją odpornością... Wódy więcej chyba musisz walić! :naughty:

nom chyba tak bo osatnio cos z tym licho
Opublikowano

siema :hi:

:siema: OKO! Gdzie Ty się podziewasz? :naughty:

w domu teraz jestem :kox:

Na spota wpadnij wreszcie bo coś dawno nie zawitałeś. :cool1:

nom

we wtorek brakło mi czasu, przyjechałem późno i już nie chciało mi się ciągnąć na kato :embarrassed:

Opublikowano

to na wątrobe dają L4 :mysli::decayed:

Opublikowano

dlaczemu L4 ? :decayed: :decayed:

poniewaz jestem chory :confused4:

Kędzior coś lichutko z Twoją odpornością... Wódy więcej chyba musisz walić! :naughty:

nom chyba tak bo osatnio cos z tym licho

Coś ta kobitka na Ciebie źle wpływa bo chya to powód dla którego wódce powiedziałeś NIE... :wink4::naughty: :gwizdanie:

siema :hi:

:siema: OKO! Gdzie Ty się podziewasz? :naughty:

w domu teraz jestem :kox:

Na spota wpadnij wreszcie bo coś dawno nie zawitałeś. :cool1:

nom

we wtorek brakło mi czasu, przyjechałem późno i już nie chciało mi się ciągnąć na kato :embarrassed:

Leń! :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

Kędzior coś lichutko z Twoją odpornością... Wódy więcej chyba musisz walić! :naughty:

nom chyba tak bo osatnio cos z tym licho

:decayed:

PALUCH - Red Bull feat. Bosski Roman

Opublikowano

to na wątrobe dają L4 :mysli::decayed:

zartownis... :tongue4:
Opublikowano

to na wątrobe dają L4 :mysli::decayed:

zartownis... :tongue4:

:gwizdanie: :decayed:
Opublikowano
hehe no kiedys w spizu sobie takie cos zrobilem to pozniej lewitowalem :decayed: :decayed: :decayed:

dobry kawalek :good: mam nowy ulubiony kawalek :decayed:

Opublikowano
hehe no kiedys w spizu sobie takie cos zrobilem to pozniej lewitowalem :decayed: :decayed: :decayed:

dobry kawalek :good: mam nowy ulubiony kawalek :decayed:

Myśl przewodnia... :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

len powiedzial ten zapracowany czlowiek... :P

no a ja na swoim koncie mam 2 ptaki i kota... :/

ale najwieksze konto to i tak chyba bedzie mial kezor... :kox:

Opublikowano

Myśl przewodnia... :decayed: :decayed: :decayed:

Od wódki najebany, po Red Bullu pobudzony

Byłem zmęczony, teraz stoję tu jak nowy

Nie wiem czy to dobrze ale teraz nóg nie czuję

Pytam barmana: "ej, co mi doda skrzydeł?"

Po chwili znowu stoję z czerwonym drinkiem

Ale kopie jak trzeba i czuję tą moc

Teraz już wiem - przechodzona będzie noc

:kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

najgorsze jest to że wpadam w pętle ing- allegro.. z jednej strony mnie przekierowuje na drugą, a jak uda mi sie to pozamykać to trafiam na na a4-klub.pl do działu giełda :polew:

Diman ten Twój smic jest większy niż w b5?

powiem ci ze nie wiem czy jest wiekszy moge ci go zmierzyc jak cie interesuje ale to wieczorem jak cos

Opublikowano

A tam wódka z redbullem już mi się przepiła :sick3:

Kociołek Panoramiksa to jest dopiero czad :gwizdanie:

Opublikowano

A tam wódka z redbullem już mi się przepiła :sick3:

Kociołek Panoramiksa to jest dopiero czad :gwizdanie:

jaka fajna nazwa :decayed:

a ten co filmował to niezły alkon, cały czas się trząsł :decayed:

Opublikowano

no i gdzie ta burza ??? :rant:

Opublikowano

przydało by się żeby porządnie rąbnęło, bo przez ten upał czuję się jak wymuldana landrynka :gwizdanie:

Opublikowano

Nie wiem jak Ty ale ja to mam dość deszczu.Wolę słońce nawet jak mocno daje w kość.W końcu od czego klima w niuni :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.