Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

już widzę jedną czarną chmurę

wytrzymaj do piatku :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nad Tychami niebo zaciągnięte,trochę pokropiło i tyle.

Widzę że słonko próbuje się przebijać.

Opublikowano

Nad Tychami niebo zaciągnięte,trochę pokropiło i tyle.

Widzę że słonko próbuje się przebijać.

przejdzie bokiem :decayed::wink4:
Opublikowano

to mamy pełny przegląd pogody na Śląsku i wiochami koło (czyt. np. Sosnowiec ) :decayed:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 16:11_________________________________________________

Nad Tychami niebo zaciągnięte,trochę pokropiło i tyle.

Widzę że słonko próbuje się przebijać.

przejdzie bokiem :decayed::wink4:

nie ma c**ja jebnie :kox:

Opublikowano

to mamy pełny przegląd pogody na Śląsku i wiochami koło (czyt. np. Sosnowiec ) :decayed:

ja ci kiedys jebne zobaczysz :decayed:

Raczej bokiem pójdzie

umnie padlo pare wiekszych kropelkow ale narazie znowu cisza :naughty: cisza przed burza? :mysli::polew:
Opublikowano

Prostuję swoją wypowiedź :gwizdanie:

Chyba jednak jebnie,pojawiły się efekty świetlne i dźwiękowe :gwizdanie:

Opublikowano
:kox:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 16:39_________________________________________________no i jebło :kox:
Opublikowano

:kox:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 16:39_________________________________________________no i jebło :kox:

jeb*ac to ja ciebie moge :tongue4::naughty:
Opublikowano

Zaczyna robić się intymnie

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

w S-c się już rozpogadza :naughty:

Opublikowano

Toście pogadali o pogodzie! :polew: :polew: :polew: :polew:

P.S. W robocie... :gwizdanie:

Opublikowano

No się rozlało u mnie i to całkiem nieźle

Do roboty to ja dopiero idę za chwilkę :thumbdown:

Opublikowano

Toście pogadali o pogodzie! :polew: :polew: :polew: :polew:

P.S. W robocie... :gwizdanie:

milej :) ja dopiero jutro na noc... :) weekend to trzeba jezdzic :)

Opublikowano

ale dla ciężarnej owszem :wink4:

A no to faktycznie masz problem i musisz obejść się smakiem.

A tak przy okazji to gratuluję :)

dziekujeee :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

a jednak :polew:

boszszszsz ... :facepalm:

palm fejs hehehe :decayed:

no odwrót :naughty:

Jebłem przed chwilą Maxito mi przesłał :shocked:

http://www.clubbing.pl/v10/forum-temat,powazny-problem-wyrzuty-sumienia-po-ostatniej-imprezie,1685862.html?p=1#new

z d*py do ryja :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :nabijasie:

Opublikowano

ale dla ciężarnej owszem :wink4:

A no to faktycznie masz problem i musisz obejść się smakiem.

A tak przy okazji to gratuluję :)

dziekujeee :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

a jednak :polew:

boszszszsz ... :facepalm:

palm fejs hehehe :decayed:

no odwrót :naughty:

Jebłem przed chwilą Maxito mi przesłał :shocked:

http://www.clubbing.pl/v10/forum-temat,powazny-problem-wyrzuty-sumienia-po-ostatniej-imprezie,1685862.html?p=1#new

z d*py do ryja :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :nabijasie:

Lepiej się tego nie da opisać. :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ale dla ciężarnej owszem :wink4:

A no to faktycznie masz problem i musisz obejść się smakiem.

A tak przy okazji to gratuluję :)

dziekujeee :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

a jednak :polew:

boszszszsz ... :facepalm:

palm fejs hehehe :decayed:

no odwrót :naughty:

Jebłem przed chwilą Maxito mi przesłał :shocked:

http://www.clubbing.pl/v10/forum-temat,powazny-problem-wyrzuty-sumienia-po-ostatniej-imprezie,1685862.html?p=1#new

z d*py do ryja :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :nabijasie:

Lepiej się tego nie da opisać. :polew: :polew: :polew: :polew:

:gwizdanie: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Jakie kolo teksty ma... Z tą igłą dobry tekst... :nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.