Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Ktoś chętny na imprezę jutro w pomarańczy?

chętnie ale na urodziny idę jutro do Kasi "tej co sobie cycki powiększyła" :kox: [br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 23:08_________________________________________________a gdzie wszyscy ? Walą wódę do ryja ordynarnie bez zapitki :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Ktoś chętny na imprezę jutro w pomarańczy?

Mam jutro roczek chrześniaka ale jak moja puści to się urwę :slina:

Puki co nakręcę klimat :gwizdanie:

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

Do :bry:

Opublikowano

hello :hi:

Opublikowano

Aloha śpiochy :kox:

Opublikowano

Aloha śpiochy :kox:

Wypraszam sobie. :naughty: Musiałem qrrwa wstać dziś o siódmej do roboty! :disgust:
Opublikowano

Aloha śpiochy :kox:

Wypraszam sobie. :naughty: Musiałem qrrwa wstać dziś o siódmej do roboty! :disgust:

To się nie liczy bo w robocie też możesz spać :D

Opublikowano

Aloha śpiochy :kox:

Wypraszam sobie. :naughty: Musiałem qrrwa wstać dziś o siódmej do roboty! :disgust:

za***rdalaj czarnuchu :decayed:

Opublikowano

Aloha śpiochy :kox:

Wypraszam sobie. :naughty: Musiałem qrrwa wstać dziś o siódmej do roboty! :disgust:

To się nie liczy bo w robocie też możesz spać :D

Na dniówce nie. :decayed:

Aloha śpiochy :kox:

Wypraszam sobie. :naughty: Musiałem qrrwa wstać dziś o siódmej do roboty! :disgust:

za***rdalaj czarnuchu :decayed:

Na szczęście nie muszę za***rdalać jak Ty... :cool1::naughty:
Opublikowano

ja właśnie mam chill oucik :guma:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2011, 09:58_________________________________________________

Aloha śpiochy :kox:

Wypraszam sobie. :naughty: Musiałem qrrwa wstać dziś o siódmej do roboty! :disgust:

To się nie liczy bo w robocie też możesz spać :D

Na dniówce nie. :decayed:

mówię Ci podpierdolę Cię kiedyś :kox:

Opublikowano

Aloha śpiochy :kox:

Wypraszam sobie. :naughty: Musiałem qrrwa wstać dziś o siódmej do roboty! :disgust:

:polew: :polew: :polew:

A ja mam weekend dopiero w poniedziałek na drugą zmianę :decayed:

Opublikowano

ja właśnie mam chill oucik :guma:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2011, 09:58_________________________________________________

Aloha śpiochy :kox:

Wypraszam sobie. :naughty: Musiałem qrrwa wstać dziś o siódmej do roboty! :disgust:

To się nie liczy bo w robocie też możesz spać :D

Na dniówce nie. :decayed:

mówię Ci podpierdolę Cię kiedyś :kox:

:naughty: :naughty: :naughty:

Aloha śpiochy :kox:

Wypraszam sobie. :naughty: Musiałem qrrwa wstać dziś o siódmej do roboty! :disgust:

:polew: :polew: :polew:

A ja mam weekend dopiero w poniedziałek na drugą zmianę :decayed:

Ja niestety weekend w robocie ale znowu będzie kilka dni wolnego... :song:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

jak Stasiu samopoczucie :cool1: coś wspominałeś wczoraj na forum o małym wlewiku i jak :naughty:

:polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

jak Stasiu samopoczucie :cool1: coś wspominałeś wczoraj na forum o małym wlewiku i jak :naughty:

:polew: :polew:

Nie wstał późno więc pewnie jest OK. :decayed: :decayed:
Opublikowano

:hi:

jak Stasiu samopoczucie :cool1: coś wspominałeś wczoraj na forum o małym wlewiku i jak :naughty:

:polew: :polew:

Nie wstał późno więc pewnie jest OK. :decayed: :decayed:

:mysli:
Opublikowano

:hi:

jak Stasiu samopoczucie :cool1: coś wspominałeś wczoraj na forum o małym wlewiku i jak :naughty:

:polew: :polew:

nie narzekam :naughty:

Opublikowano

:hi:

jak Stasiu samopoczucie :cool1: coś wspominałeś wczoraj na forum o małym wlewiku i jak :naughty:

:polew: :polew:

nie narzekam :naughty:

dziś poprawka co ? :naughty::polew::tongue4:

ja idę na urodziny i już mnie telepie dlatego wczoraj odpuściłem :kox::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.