Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale za to jaki skarb będzię :)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jeszcze jakiś rok i też się napijesz :polew:

taki los ... :wink4:

Ale z jakim smakiem będziesz później się delektować piwkiem czy innymi trunkami

...a jak ekonomicznie :gwizdanie: po takiej przerwie, jedno i bania :kox:

[br]Dopisany: 16 Lipiec 2011, 21:08_________________________________________________

ale za to jaki skarb będzię :)

:good:

już nie mogę się doczekać :)

Opublikowano

mi to do tej pory zostało jedno i mam fajnie :decayed:_________________________________________________chłopczyk czy dziewczynka ??

Opublikowano

mi to do tej pory zostało jedno i mam fajnie :decayed:

trzeba widzieć pozytywy :decayed:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2011, 21:10_________________________________________________podobno dziewczynka :cool1:

Opublikowano

no tak więcej dla mojego zostaje :polew:

Opublikowano

no tak więcej dla mojego zostaje :polew:

:decayed:

Opublikowano

pogratuluje jak już bedzie po wszystkim :D byle bez problemów wszystko poszło :>

Opublikowano

Jeszcze jakiś rok i też się napijesz :polew:

taki los ... :wink4:

Ale z jakim smakiem będziesz później się delektować piwkiem czy innymi trunkami

...a jak ekonomicznie :gwizdanie: po takiej przerwie, jedno i bania :kox:

Kolejny plus abstynencji czasowej :decayed:

no tak więcej dla mojego zostaje :polew:

:gwizdanie:

Opublikowano

pogratuluje jak już bedzie po wszystkim :D byle bez problemów wszystko poszło :>

no mam nadzieję... :gwizdanie:

Opublikowano

jutro do pracy na 12 godzin :thumbdown: także spadam do wyrka :papa:

Opublikowano

pogratuluje jak już bedzie po wszystkim :D byle bez problemów wszystko poszło :>

no mam nadzieję... :gwizdanie:

A tam wszystko będzie dobrze,nie możesz się martwić na zapas.

jutro do pracy na 12 godzin :thumbdown: także spadam do wyrka :papa:

:polew: :polew: :polew: ale Ci dobrze

Opublikowano

pogratuluje jak już bedzie po wszystkim :D byle bez problemów wszystko poszło :>

no mam nadzieję... :gwizdanie:

A tam wszystko będzie dobrze,nie możesz się martwić na zapas.

jutro do pracy na 12 godzin :thumbdown: także spadam do wyrka :papa:

:polew: :polew: :polew: ale Ci dobrze

bardzo śmieszne nie zapomnę ci tego przypomnieć jak ty będziesz szedł do pracy :evil:

Opublikowano

po urodzinach siostrzenicy :kox: smaki są :gwizdanie:

Opublikowano

...a ja skonczyłam robić mój pierwszy dżemik truskawkowy :kox:

co się ze mną dzieje ? :blink:

Opublikowano

...a ja skonczyłam robić mój pierwszy dżemik truskawkowy :kox:

co się ze mną dzieje ? :blink:

Będziesz mamą więc zmienia się kierunek Twoich zainteresowań.

Opublikowano

Miszka zrob wkoncu fotki hehehe

pogratuluje jak już bedzie po wszystkim :D byle bez problemów wszystko poszło :>

no mam nadzieję... :gwizdanie:

dzieciaczek i porod byl opijany tyle razy ze pewnie kichniesz i bedzie po porodzie :kox: :kox: :kox:

co się ze mną dzieje ? :blink:

mamiejesz :decayed:

jako ze jest moj weekend niepijacy zaaplikowalem tylko 2 piwka :confused4: za to moja juz wyduldala cale wino :blink:

Opublikowano

Miszka zrob wkoncu fotki hehehe

pogratuluje jak już bedzie po wszystkim :D byle bez problemów wszystko poszło :>

no mam nadzieję... :gwizdanie:

dzieciaczek i porod byl opijany tyle razy ze pewnie kichniesz i bedzie po porodzie :kox: :kox: :kox:

tylko żeby zdążyli ją złapać :polew:

Opublikowano

Miszka zrob wkoncu fotki hehehe

pogratuluje jak już bedzie po wszystkim :D byle bez problemów wszystko poszło :>

no mam nadzieję... :gwizdanie:

dzieciaczek i porod byl opijany tyle razy ze pewnie kichniesz i bedzie po porodzie :kox: :kox: :kox:

co się ze mną dzieje ? :blink:

mamiejesz :decayed:

jako ze jest moj weekend niepijacy zaaplikowalem tylko 2 piwka :confused4: za to moja juz wyduldala cale wino :blink:

No to ma niezły spust :gwizdanie:

Opublikowano

No to ma niezły spust :gwizdanie:

ma dzisiaj dobry dzien :decayed: aa i tak dla pewnosci to nie jest jabcok :kox:

ide spac bo mnie Ewka wola ze cos ze sprezynami w lozku jest nie tak i mam je naprawic czy cos :gwizdanie:

Opublikowano

ja dzisiaj sprężyn nie testuję, bo Stasiu dostał wychodne z okazji ostatniego 'pijącego' weekendu :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2011, 23:49_________________________________________________

dobrej nocki wszystkim :papa:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.