Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja wlasnie wrocilem na hotel po robocie chyba zagladne co sie na miescie dzieje :gwizdanie:

:gwizdanie: BTW To jutro na spota nie dotrzesz?

ano kurde niestety nie bo będę tu siedział do piątku więc ten mój DRL będzie musiał poczekać ;(

zas bedzie na rezanie :)

zuberr psyt :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja wlasnie wrocilem na hotel po robocie chyba zagladne co sie na miescie dzieje :gwizdanie:

:gwizdanie: BTW To jutro na spota nie dotrzesz?

ano kurde niestety nie bo będę tu siedział do piątku więc ten mój DRL będzie musiał poczekać ;(

zas bedzie na rezanie :)

zuberr psyt :decayed:

nie na rezanie już kasiory nie wydaję rodzinę mam :evil:

Opublikowano

aha mnie jutro nie będzie a mam Kepucz i Musztardę Klubową mogę podrzucić komuś do Kato ewentualnie +- 10 km od Kato ale to w ciągu dnia

Opublikowano

Kepucz

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A co to takiego ?

nie jeździsz na zloty to nie wiesz :decayed:

Opublikowano

Kepucz

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A co to takiego ?

tego sie nie da opisac slowami :polew:
Opublikowano

Kepucz

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A co to takiego ?

nie jeździsz na zloty to nie wiesz :decayed:

Spoko spoko za tydzień będę to może się dowiem :tongue4:

Później mam urlop to pewnie też mi jakiś termin podejdzie :naughty:

No a na koniec czeka mnie jeszcze ogólnopolski :gwizdanie:

Opublikowano

Dobra spiżdżam do roboty. :hi: Do za pół godziny. :polew: :polew: :polew: :polew:

teraz mnie wkurviłeś dzwonię.....wiesz gdzie....więc pakuj biurko :naughty:

:nabijasie:
Opublikowano

zastanówta się i wyślijta PW rano wychodzę o 7 z domu więc muszę wiedzieć czy brać z chaty sprzęt [br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 20:14_________________________________________________

Dobra spiżdżam do roboty. :hi: Do za pół godziny. :polew: :polew: :polew: :polew:

teraz mnie wkurviłeś dzwonię.....wiesz gdzie....więc pakuj biurko :naughty:

:nabijasie:

:tongue4:

Opublikowano

zawiez Kezorowi :wink4: tylko najpierw sie z nim skontaktuj :P

Opublikowano

wiedziałem, że piwko mi pomoże :gwizdanie:

Opublikowano

wiedziałem, że piwko mi pomoże :gwizdanie:

:good:
Opublikowano

Kepucz

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A co to takiego ?

nie jeździsz na zloty to nie wiesz :decayed:

Spoko spoko za tydzień będę to może się dowiem :tongue4:

Później mam urlop to pewnie też mi jakiś termin podejdzie :naughty:

No a na koniec czeka mnie jeszcze ogólnopolski :gwizdanie:

mój najwcześniejszy ogólnopolski to bukowina dopiero w przeszłym roku ale tym razem jadę na bank chyba że nie dożyje :decayed:

Opublikowano

wiedziałem, że piwko mi pomoże :gwizdanie:

jedno to za malo :gwizdanie:
Opublikowano

Kepucz

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A co to takiego ?

nie jeździsz na zloty to nie wiesz :decayed:

Spoko spoko za tydzień będę to może się dowiem :tongue4:

Później mam urlop to pewnie też mi jakiś termin podejdzie :naughty:

No a na koniec czeka mnie jeszcze ogólnopolski :gwizdanie:

mój najwcześniejszy ogólnopolski to bukowina dopiero w przeszłym roku ale tym razem jadę na bank chyba że nie dożyje :decayed:

Musisz się dobrze prowadzić. :naughty: :naughty:

wiedziałem, że piwko mi pomoże :gwizdanie:

jedno to za malo :gwizdanie:

No od jednego się zaczyna... :wink4:
Opublikowano

wiedziałem, że piwko mi pomoże :gwizdanie:

Piwko zawsze pomaga :decayed:

Kepucz

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A co to takiego ?

nie jeździsz na zloty to nie wiesz :decayed:

Spoko spoko za tydzień będę to może się dowiem :tongue4:

Później mam urlop to pewnie też mi jakiś termin podejdzie :naughty:

No a na koniec czeka mnie jeszcze ogólnopolski :gwizdanie:

mój najwcześniejszy ogólnopolski to bukowina dopiero w przeszłym roku ale tym razem jadę na bank chyba że nie dożyje :decayed:

Ja jadę do Samociążka,już nawet opłacony mam w całości :decayed:

Opublikowano

wiedziałem, że piwko mi pomoże :gwizdanie:

Piwko zawsze pomaga :decayed:

Kepucz

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A co to takiego ?

nie jeździsz na zloty to nie wiesz :decayed:

Spoko spoko za tydzień będę to może się dowiem :tongue4:

Później mam urlop to pewnie też mi jakiś termin podejdzie :naughty:

No a na koniec czeka mnie jeszcze ogólnopolski :gwizdanie:

mój najwcześniejszy ogólnopolski to bukowina dopiero w przeszłym roku ale tym razem jadę na bank chyba że nie dożyje :decayed:

Ja jadę do Samociążka,już nawet opłacony mam w całości :decayed:

widziałem będziecie Śląsk reprezentować z Mironem :good:

Opublikowano

wiedziałem, że piwko mi pomoże :gwizdanie:

Piwko zawsze pomaga :decayed:

Kepucz

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A co to takiego ?

nie jeździsz na zloty to nie wiesz :decayed:

Spoko spoko za tydzień będę to może się dowiem :tongue4:

Później mam urlop to pewnie też mi jakiś termin podejdzie :naughty:

No a na koniec czeka mnie jeszcze ogólnopolski :gwizdanie:

mój najwcześniejszy ogólnopolski to bukowina dopiero w przeszłym roku ale tym razem jadę na bank chyba że nie dożyje :decayed:

Ja jadę do Samociążka,już nawet opłacony mam w całości :decayed:

widziałem będziecie Śląsk reprezentować z Mironem :good:

No ja to świerzak jestem ale będę reprezentował godnie :gwizdanie:

Opublikowano

No ja to świerzak jestem ale będę reprezentował godnie :gwizdanie:

ciekawe czy wrocisz z kropkiem :decayed:
Opublikowano

No ja to świerzak jestem ale będę reprezentował godnie :gwizdanie:

ciekawe czy wrocisz z kropkiem :decayed:

Z kropkiem ???

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.