Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kurcze, poważnie? mnie sie dużo bardziej te ozty podobają....

OZty są fajne, ale na B7 lepiej wygląda Avus. Auto wygląda bardziej masywnie :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kurcze, poważnie? mnie sie dużo bardziej te ozty podobają....

to p kiego grzyba się pytasz :cool1:

avusy ładniejsze [br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 17:54_________________________________________________wróciłem dziś 400km siekłem ale mnie plecy nadupcają, a to jeszcze nie koniec pracy na dziś..............

Opublikowano

Siemian bierz te ktore ci sie bardziej podobaja,

mi osobiscie avusy

jesli mozesz napisz na PW koszt oklejenia auta :gwizdanie:

Opublikowano

Siemian bierz te ktore ci sie bardziej podobaja,

mi osobiscie avusy

jesli mozesz napisz na PW koszt oklejenia auta :gwizdanie:

po chvj i tak swojego nie okleisz :decayed:

była kiedyś CRX del sol w TVN Turbo to gość mówił, że ok 3500PLN ale może siemian sam obklejał (zobaczymy po dzisiejszym deszczu czy wrzuci foty z odchodzącymi płatami) :kox:

Opublikowano

(zobaczymy po dzisiejszym deszczu czy wrzuci foty z odchodzącymi płatami) :kox:

tez jestem ciekaw ile ona przetrzyma :decayed:

a tak pozatym to wez sie do roboty!

Opublikowano

(zobaczymy po dzisiejszym deszczu czy wrzuci foty z odchodzącymi płatami) :kox:

tez jestem ciekaw ile ona przetrzyma :decayed:

a tak pozatym to wez sie do roboty!

no właśnie się biorę YO

Opublikowano

:siema:

I Kto dziś będzie? :cool1:

ja co prawda juz od godzinki po robocie ale nie dam rady podjechac :gwizdanie:

Eeee tam... Dwiesta kunia to dasz radę! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

jestem firmowym wiec choćby nawet to nie dam rady gdybym był swoim to na pewno bym podjechał :naughty:

Opublikowano

Siemian bierz te ktore ci sie bardziej podobaja,

mi osobiscie avusy

jesli mozesz napisz na PW koszt oklejenia auta :gwizdanie:

po chvj i tak swojego nie okleisz :decayed:

była kiedyś CRX del sol w TVN Turbo to gość mówił, że ok 3500PLN ale może siemian sam obklejał (zobaczymy po dzisiejszym deszczu czy wrzuci foty z odchodzącymi płatami) :kox:

w s-c na zagórzu (mec) jest myjnia tam często stoi b6 oklejone całe w carbon...

całkiem nice :good:

Opublikowano

dzięki Panowie :hi:

Opublikowano

po spocie

dymila mi jak odjezdzalem? :mysli:

Opublikowano

po spocie

dymila mi jak odjezdzalem? :mysli:

przecież diesel kopci :decayed:

Opublikowano

po spocie

dymila mi jak odjezdzalem? :mysli:

przecież diesel kopci :decayed:

zwlaszcza po programie :wink4:
Opublikowano

po spocie

dymila mi jak odjezdzalem? :mysli:

przecież diesel kopci :decayed:

zwlaszcza po programie :wink4:

masz jakiś niezły kox :gwizdanie:

Opublikowano

po spocie

dymila mi jak odjezdzalem? :mysli:

przecież diesel kopci :decayed:

zwlaszcza po programie :wink4:

masz jakiś niezły kox :gwizdanie:

Może paliwo rakietowe :kox:

:hi: po pracy

Opublikowano

po spocie

dymila mi jak odjezdzalem? :mysli:

przecież diesel kopci :decayed:

zwlaszcza po programie :wink4:

masz jakiś niezły kox :gwizdanie:

kox to mam ale w baku jak dodam gazu :polew: ;(

po spocie

dymila mi jak odjezdzalem? :mysli:

przecież diesel kopci :decayed:

zwlaszcza po programie :wink4:

masz jakiś niezły kox :gwizdanie:

Może paliwo rakietowe :kox:

:hi: po pracy

kosztuje ponad 5zl wiec moze i rakietowe :decayed:
Opublikowano

mówiłeś, że rakietowe tankujesz tylko w weekendy i to w żabce :rolleyes:

Opublikowano

po spocie

dymila mi jak odjezdzalem? :mysli:

przecież diesel kopci :decayed:

zwlaszcza po programie :wink4:

masz jakiś niezły kox :gwizdanie:

kox to mam ale w baku jak dodam gazu :polew: ;(

po spocie

dymila mi jak odjezdzalem? :mysli:

przecież diesel kopci :decayed:

zwlaszcza po programie :wink4:

masz jakiś niezły kox :gwizdanie:

Może paliwo rakietowe :kox:

:hi: po pracy

kosztuje ponad 5zl wiec moze i rakietowe :decayed:

Ja jutro za 3,5 tankuję :>

Opublikowano

mówiłeś, że rakietowe tankujesz tylko w weekendy i to w żabce :rolleyes:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Ja jutro za 3,5 tankuję :>

moglo by byc w takiej cenie paliwko :decayed:

do wyrka maszeruje wiec narka

Opublikowano

jo tyż :hi:

Opublikowano

mówiłeś, że rakietowe tankujesz tylko w weekendy i to w żabce :rolleyes:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Ja jutro za 3,5 tankuję :>

moglo by byc w takiej cenie paliwko :decayed:

do wyrka maszeruje wiec narka

No wcale bym się nie pogniewał :) Jak paliwko było w takiej cenie to ja miałem dostęp do ropki za 2 zeta.To były piękne czasy ;(

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.