Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

prze koles najlepsze 0.29 :kox: :kox: :kox:

i po pracy jeszcze jutroo

Ty chyba na pół etatu robisz :decayed:

na caly ale wyplaty jak za pol etatu :confused4:
Opublikowano
:hi: ale nudy w robocie
Opublikowano

prze koles najlepsze 0.29 :kox: :kox: :kox:

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

prze koles najlepsze 0.29 :kox: :kox: :kox:

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

o co ci chodzi?
Opublikowano

prze koles najlepsze 0.29 :kox: :kox: :kox:

i po pracy jeszcze jutroo

Ty chyba na pół etatu robisz :decayed:

na caly ale wyplaty jak za pol etatu :confused4:

było 2 dni temu w wątku o piłce nożnej

a koleś jest idiotą :decayed:

Opublikowano

prze koles najlepsze 0.29 :kox: :kox: :kox:

i po pracy jeszcze jutroo

Ty chyba na pół etatu robisz :decayed:

na caly ale wyplaty jak za pol etatu :confused4:

było 2 dni temu w wątku o piłce nożnej

a koleś jest idiotą :decayed:

no co ty gadasz luzny ziomek z niego :good:
Opublikowano

:hi:

brrry

Opublikowano

Siema byki.... wybiera się ktoś ma memoriał Huberta Jerzego Wagnera do spodka ?

Jak coś to jestem cały weekend z żonką w hotelu obok spodka :decayed: więc można jakiś browarek zrobić po meczu

Opublikowano

Siema byki.... wybiera się ktoś ma memoriał Huberta Jerzego Wagnera do spodka ?

Jak coś to jestem cały weekend z żonką w hotelu obok spodka :decayed: więc można jakiś browarek zrobić po meczu

ja wyczekuję narodzin małej, więc niestety do spodka się nie wybieram, ale jeśli będzie opcja, to piwko chętnie :decayed:

Opublikowano

prze koles najlepsze 0.29 :kox: :kox: :kox:

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

o co ci chodzi?

No qrrwa wizytówka Polski! :wallbash: :wallbash:

Siema byki.... wybiera się ktoś ma memoriał Huberta Jerzego Wagnera do spodka ?

Jak coś to jestem cały weekend z żonką w hotelu obok spodka :decayed: więc można jakiś browarek zrobić po meczu

Ja chyba będę... :wink4:
Opublikowano

Ja chyba będę... :wink4:

to jakoś się jeszcze zgadamy na pw przed naszym wyjazdem. Do nas dzisiaj doszły bilety :)

Opublikowano

:hi:

jednak musiałem dziś pracować i dopiero skończyłem :thumbdown:

za to jutro Day Off :kox:

Opublikowano

Ja chyba będę... :wink4:

to jakoś się jeszcze zgadamy na pw przed naszym wyjazdem. Do nas dzisiaj doszły bilety :)

:good:

:hi:

jednak musiałem dziś pracować i dopiero skończyłem :thumbdown:

za to jutro Day Off :kox:

Ja też jutro wolne ale może polecę na DE. :evil: Chce ktoś jakąś RS4 albo S4kę... :kox::wink4:
Opublikowano

Ja chyba będę... :wink4:

to jakoś się jeszcze zgadamy na pw przed naszym wyjazdem. Do nas dzisiaj doszły bilety :)

:good:

:hi:

jednak musiałem dziś pracować i dopiero skończyłem :thumbdown:

za to jutro Day Off :kox:

Ja też jutro wolne ale może polecę na DE. :evil: Chce ktoś jakąś RS4 albo S4kę... :kox::wink4:

rzuć mi okiem na e46 poliftowe 330XD może być bez X bo mało tego jest :naughty:

Opublikowano

Ja chyba będę... :wink4:

to jakoś się jeszcze zgadamy na pw przed naszym wyjazdem. Do nas dzisiaj doszły bilety :)

:good:

:hi:

jednak musiałem dziś pracować i dopiero skończyłem :thumbdown:

za to jutro Day Off :kox:

Ja też jutro wolne ale może polecę na DE. :evil: Chce ktoś jakąś RS4 albo S4kę... :kox::wink4:

chcieć, to ja chcę :naughty:

Opublikowano

Ja chyba będę... :wink4:

to jakoś się jeszcze zgadamy na pw przed naszym wyjazdem. Do nas dzisiaj doszły bilety :)

:good:

:hi:

jednak musiałem dziś pracować i dopiero skończyłem :thumbdown:

za to jutro Day Off :kox:

Ja też jutro wolne ale może polecę na DE. :evil: Chce ktoś jakąś RS4 albo S4kę... :kox::wink4:

rzuć mi okiem na e46 poliftowe 330XD może być bez X bo mało tego jest :naughty:

zERKNĘ JAK COŚ BĘDZIE. :good:

Ja chyba będę... :wink4:

to jakoś się jeszcze zgadamy na pw przed naszym wyjazdem. Do nas dzisiaj doszły bilety :)

:good:

:hi:

jednak musiałem dziś pracować i dopiero skończyłem :thumbdown:

za to jutro Day Off :kox:

Ja też jutro wolne ale może polecę na DE. :evil: Chce ktoś jakąś RS4 albo S4kę... :kox::wink4:

chcieć, to ja chcę :naughty:

:gwizdanie:
Opublikowano

pany w ogóle to dmuchałem dziś rano w balonik.......stres jak skurwisyn bo obtrąbiłem wczoraj połówkę prawie sam, Ula sieknęła ze 2 dryny, i rano ok 10 jadąc taką boczną drogą zatrzymywali wszystkich po kolei, czułem się dobrze ale serce mocniej zabiło, zauważyłem ich jakieś 100m przede mną i myślę sobie że już nic nie zrobię i idę na żywioł, jeszcze na telefonie wisiałem........dmuchnąłem i o dziwo 0.0 :heat:

Opublikowano

pany w ogóle to dmuchałem dziś rano w balonik.......stres jak skurwisyn bo obtrąbiłem wczoraj połówkę prawie sam, Ula sieknęła ze 2 dryny, i rano ok 10 jadąc taką boczną drogą zatrzymywali wszystkich po kolei, czułem się dobrze ale serce mocniej zabiło, zauważyłem ich jakieś 100m przede mną i myślę sobie że już nic nie zrobię i idę na żywioł, jeszcze na telefonie wisiałem........dmuchnąłem i o dziwo 0.0 :heat:

Piłeś? Nie jedź !!! WŁĄCZ MYŚLENIE KP 1

...

Opublikowano

pany w ogóle to dmuchałem dziś rano w balonik.......stres jak skurwisyn bo obtrąbiłem wczoraj połówkę prawie sam, Ula sieknęła ze 2 dryny, i rano ok 10 jadąc taką boczną drogą zatrzymywali wszystkich po kolei, czułem się dobrze ale serce mocniej zabiło, zauważyłem ich jakieś 100m przede mną i myślę sobie że już nic nie zrobię i idę na żywioł, jeszcze na telefonie wisiałem........dmuchnąłem i o dziwo 0.0 :heat:

Piłeś? Nie jedź !!! WŁĄCZ MYŚLENIE KP 1

[/url]

...

nie przesadzaj.....

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.