Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z popo :hi:

ale się szykuje wlewka dziś o ja pierdollę :kox:

Chlor! :naughty:

z popo :hi:

ale się szykuje wlewka dziś o ja pierdollę :kox:

patologia :thumbdown:

wiem, że zazdrość przez Was przemawia dla tego nie mam żalu o te teksty :kox:

Żadna zazdrość bo co w tym trudnego żeby zorganizować sobie wlew. :naughty: :naughty:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

z popo :hi:

ale się szykuje wlewka dziś o ja pierdollę :kox:

Chlor! :naughty:

z popo :hi:

ale się szykuje wlewka dziś o ja pierdollę :kox:

patologia :thumbdown:

wiem, że zazdrość przez Was przemawia dla tego nie mam żalu o te teksty :kox:

Żadna zazdrość bo co w tym trudnego żeby zorganizować sobie wlew. :naughty: :naughty:

to , że ja mogę zacząć już teraz, a Ty w robocie siedzisz :decayed:

Opublikowano

z popo :hi:

ale się szykuje wlewka dziś o ja pierdollę :kox:

Chlor! :naughty:

z popo :hi:

ale się szykuje wlewka dziś o ja pierdollę :kox:

patologia :thumbdown:

wiem, że zazdrość przez Was przemawia dla tego nie mam żalu o te teksty :kox:

Żadna zazdrość bo co w tym trudnego żeby zorganizować sobie wlew. :naughty: :naughty:

to , że ja mogę zacząć już teraz, a Ty w robocie siedzisz :decayed:

A skąd wiesz? :cool1:
Opublikowano

z popo :hi:

ale się szykuje wlewka dziś o ja pierdollę :kox:

Chlor! :naughty:

z popo :hi:

ale się szykuje wlewka dziś o ja pierdollę :kox:

patologia :thumbdown:

wiem, że zazdrość przez Was przemawia dla tego nie mam żalu o te teksty :kox:

Żadna zazdrość bo co w tym trudnego żeby zorganizować sobie wlew. :naughty: :naughty:

to , że ja mogę zacząć już teraz, a Ty w robocie siedzisz :decayed:

A skąd wiesz? :cool1:

bo tak pisałeś rano, żeś w robocie , no chyba, że się już zawinąłeś...to dzwonię do Twojego przełożonego

Opublikowano

z popo :hi:

ale się szykuje wlewka dziś o ja pierdollę :kox:

Chlor! :naughty:

z popo :hi:

ale się szykuje wlewka dziś o ja pierdollę :kox:

patologia :thumbdown:

wiem, że zazdrość przez Was przemawia dla tego nie mam żalu o te teksty :kox:

Żadna zazdrość bo co w tym trudnego żeby zorganizować sobie wlew. :naughty: :naughty:

to , że ja mogę zacząć już teraz, a Ty w robocie siedzisz :decayed:

A skąd wiesz? :cool1:

bo tak pisałeś rano, żeś w robocie , no chyba, że się już zawinąłeś...to dzwonię do Twojego przełożonego

:nabijasie: :nabijasie:
Opublikowano

z popo :hi:

ale się szykuje wlewka dziś o ja pierdollę :kox:

Chlor! :naughty:

z popo :hi:

ale się szykuje wlewka dziś o ja pierdollę :kox:

patologia :thumbdown:

wiem, że zazdrość przez Was przemawia dla tego nie mam żalu o te teksty :kox:

Żadna zazdrość bo co w tym trudnego żeby zorganizować sobie wlew. :naughty: :naughty:

to , że ja mogę zacząć już teraz, a Ty w robocie siedzisz :decayed:

A skąd wiesz? :cool1:

bo tak pisałeś rano, żeś w robocie , no chyba, że się już zawinąłeś...to dzwonię do Twojego przełożonego

:nabijasie: :nabijasie:

:decayed:

Opublikowano

A Ty już na bani? :decayed: :decayed:

Opublikowano

A Ty już na bani? :decayed: :decayed:

czekam na moją bo się robi :wallbash:

co prawda mam 0,5 w zamrażarce...i właśnie zapodałem szota :kox:

Opublikowano

A Ty już na bani? :decayed: :decayed:

czekam na moją bo się robi :wallbash:

co prawda mam 0,5 w zamrażarce...i właśnie zapodałem szota :kox: :kox:

Ad.1. Zaś będzie rasowa... :decayed:

Ad.2. Wreszcie przemówiłeś swoim głosem, głosem alko... :kox:

Opublikowano

A Ty już na bani? :decayed: :decayed:

czekam na moją bo się robi :wallbash:

co prawda mam 0,5 w zamrażarce...i właśnie zapodałem szota :kox: :kox:

Ad.1. Zaś będzie rasowa... :decayed:

Ad.2. Wreszcie przemówiłeś swoim głosem, głosem alko... :kox:

ad1. ....sucz

ad2. pyrsk chopie :drunk:

Opublikowano

No to wasze zdrowie :drunk: zaczynam weekendowy melanż połączony z oblewaniem zdrówka mojego chrześniaka.

Opublikowano

siema z wieczora :cool1:

Opublikowano

dobry :>

Opublikowano

wszyscy się alkoholizują? :naughty:

Opublikowano

wszyscy się alkoholizują? :naughty:

pewnie większość :gwizdanie:

Opublikowano
:embarrassed:
Opublikowano

Jeszcze jakiś rok i też się napijesz :polew:

taki los ... :wink4:

Opublikowano

Jeszcze jakiś rok i też się napijesz :polew:

taki los ... :wink4:

Ale z jakim smakiem będziesz później się delektować piwkiem czy innymi trunkami

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.