Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jol przy wieczorze

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co tam nieroby? :naughty:

Opublikowano

Co tam nieroby? :naughty:

sie odezwal ten co śpi w robocie :gwizdanie:

Opublikowano

Co tam nieroby? :naughty:

sie odezwal ten co śpi w robocie :gwizdanie:

stanley ja juz wiem kto mi wyzera wosk na myjni na bp :decayed:

Opublikowano

Co tam nieroby? :naughty:

sie odezwal ten co śpi w robocie :gwizdanie:

stanley ja juz wiem kto mi wyzera wosk na myjni na bp :decayed:

kto ?

Opublikowano

Co tam nieroby? :naughty:

sie odezwal ten co śpi w robocie :gwizdanie:

stanley ja juz wiem kto mi wyzera wosk na myjni na bp :decayed:

kto ?

STANLEY :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Co tam nieroby? :naughty:

sie odezwal ten co śpi w robocie :gwizdanie:

stanley ja juz wiem kto mi wyzera wosk na myjni na bp :decayed:

kto ?

STANLEY :polew:

plotki i pomówienia :gwizdanie:

Opublikowano

Co tam nieroby? :naughty:

sie odezwal ten co śpi w robocie :gwizdanie:

stanley ja juz wiem kto mi wyzera wosk na myjni na bp :decayed:

kto ?

STANLEY :polew:

plotki i pomówienia :gwizdanie:

no no :tongue4:

Opublikowano

Co tam nieroby? :naughty:

sie odezwal ten co śpi w robocie :gwizdanie:

Ja? Absolutnie. Dziś się chyba nie drzemnę. :thumbdown::naughty:
Opublikowano

Co tam nieroby? :naughty:

sie odezwal ten co śpi w robocie :gwizdanie:

stanley ja juz wiem kto mi wyzera wosk na myjni na bp :decayed:

kto ?

STANLEY :polew:

plotki i pomówienia :gwizdanie:

no no :tongue4:

to Ty jechałeś tym avantem ?

Opublikowano

Co tam nieroby? :naughty:

sie odezwal ten co śpi w robocie :gwizdanie:

stanley ja juz wiem kto mi wyzera wosk na myjni na bp :decayed:

kto ?

STANLEY :polew:

plotki i pomówienia :gwizdanie:

no no :tongue4:

to Ty jechałeś tym avantem ?

dokladnie tez na bp .......na myjnie ale juz bez wosku :tongue4:

Opublikowano

Co tam nieroby? :naughty:

sie odezwal ten co śpi w robocie :gwizdanie:

stanley ja juz wiem kto mi wyzera wosk na myjni na bp :decayed:

kto ?

STANLEY :polew:

plotki i pomówienia :gwizdanie:

no no :tongue4:

to Ty jechałeś tym avantem ?

dokladnie tez na bp .......na myjnie ale juz bez wosku :tongue4:

przeciez Ty miałeś czerwonego sedana :mysli::blink:

Opublikowano

Co tam nieroby? :naughty:

sie odezwal ten co śpi w robocie :gwizdanie:

Ja? Absolutnie. Dziś się chyba nie drzemnę. :thumbdown::naughty:

ja yhym
Opublikowano

Co tam nieroby? :naughty:

sie odezwal ten co śpi w robocie :gwizdanie:

Ja? Absolutnie. Dziś się chyba nie drzemnę. :thumbdown::naughty:

ja yhym

No tak. :disgust:
Opublikowano

przeciez Ty miałeś czerwonego sedana :mysli::blink:

srebrnego avanta mial :mysli:
Opublikowano

Co tam nieroby? :naughty:

sie odezwal ten co śpi w robocie :gwizdanie:

stanley ja juz wiem kto mi wyzera wosk na myjni na bp :decayed:

kto ?

STANLEY :polew:

plotki i pomówienia :gwizdanie:

no no :tongue4:

to Ty jechałeś tym avantem ?

dokladnie tez na bp .......na myjnie ale juz bez wosku :tongue4:

przeciez Ty miałeś czerwonego sedana :mysli::blink:

nigdy w zyciu :gwizdanie: od 3lat avanti :cool1:

Opublikowano

przeciez Ty miałeś czerwonego sedana :mysli::blink:

srebrnego avanta mial :mysli:

Stanley stresuje się tacierzyństwem i nie pamięta. :naughty: :naughty:
Opublikowano

granatowy zadko bywam na spotach i stad ten burdel :>

Opublikowano

granatowy zadko bywam na spotach i stad ten burdel :>

hmmm a ja bym sie zalozyl zes mial srebrnego :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.