Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No ja to świerzak jestem ale będę reprezentował godnie :gwizdanie:

ciekawe czy wrocisz z kropkiem :decayed:

Z kropkiem ???

nom kropek czyli ostrzezenie od moderatorow :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zawiez Kezorowi :wink4: tylko najpierw sie z nim skontaktuj :P

:mysli:

tak jak napisałem wcześniej, napiszcie PW bo nie będę nadrabiał spamu bo mam roboty jeszcze trochę

to leży w Waszym interesie żeby mieć to na grilla :naughty:

Opublikowano

ciulam spac bajo

Opublikowano

No ja to świerzak jestem ale będę reprezentował godnie :gwizdanie:

ciekawe czy wrocisz z kropkiem :decayed:

Z kropkiem ???

nom kropek czyli ostrzezenie od moderatorow :decayed:

A za co ostrzeżenie na zlocie ?

Opublikowano

No ja to świerzak jestem ale będę reprezentował godnie :gwizdanie:

ciekawe czy wrocisz z kropkiem :decayed:

Z kropkiem ???

nom kropek czyli ostrzezenie od moderatorow :decayed:

A za co ostrzeżenie na zlocie ?

za straszenie dzieci moderatora i zwyzywanie prezesa :polew:

Opublikowano

No ja to świerzak jestem ale będę reprezentował godnie :gwizdanie:

ciekawe czy wrocisz z kropkiem :decayed:

Z kropkiem ???

nom kropek czyli ostrzezenie od moderatorow :decayed:

A za co ostrzeżenie na zlocie ?

za straszenie dzieci moderatora i zwyzywanie prezesa :polew:

prezesa nie będzie bo coś mu "wypadło" :decayed:

Opublikowano

No ja to świerzak jestem ale będę reprezentował godnie :gwizdanie:

ciekawe czy wrocisz z kropkiem :decayed:

Z kropkiem ???

nom kropek czyli ostrzezenie od moderatorow :decayed:

A za co ostrzeżenie na zlocie ?

za straszenie dzieci moderatora i zwyzywanie prezesa :polew:

Uff a już myślałem że za nadmierne pijaństwo :kox:

Prezesa na szczęście nie będzie :decayed:

A dzieci będę omijał szerokim łukiem :)

Opublikowano

No ja to świerzak jestem ale będę reprezentował godnie :gwizdanie:

ciekawe czy wrocisz z kropkiem :decayed:

Z kropkiem ???

nom kropek czyli ostrzezenie od moderatorow :decayed:

A za co ostrzeżenie na zlocie ?

za straszenie dzieci moderatora i zwyzywanie prezesa :polew:

Uff a już myślałem że za nadmierne pijaństwo :kox:

Prezesa na szczęście nie będzie :decayed:

A dzieci będę omijał szerokim łukiem :)

:naughty: :gwizdanie:
Opublikowano

No ja to świerzak jestem ale będę reprezentował godnie :gwizdanie:

ciekawe czy wrocisz z kropkiem :decayed:

Z kropkiem ???

nom kropek czyli ostrzezenie od moderatorow :decayed:

A za co ostrzeżenie na zlocie ?

za straszenie dzieci moderatora i zwyzywanie prezesa :polew:

Uff a już myślałem że za nadmierne pijaństwo :kox:

Prezesa na szczęście nie będzie :decayed:

A dzieci będę omijał szerokim łukiem :)

tylko swojej córy nie omijaj :tongue4:

Opublikowano

tylko swojej córy nie omijaj :tongue4:

W końcu od czego będzie mamusia :polew: :polew: :polew:

Znowu mi się dostanie :(

Opublikowano

tylko swojej córy nie omijaj :tongue4:

W końcu od czego będzie mamusia :polew: :polew: :polew:

Znowu mi się dostanie :(

ale se grabisz

Opublikowano

Pany do końca miecha mogę zapodać...

jak ktoś chce kartę kredytową za 0zł dożywotnio,(jak wiecie nie proponuję znajomym ale jeśli ktoś by preferował) to jest taka opcja - promocja do końca lipca jak nie to chvj :kox:

Opublikowano

Pany do końca miecha mogę zapodać...

jak ktoś chce kartę kredytową za 0zł dożywotnio,(jak wiecie nie proponuję znajomym ale jeśli ktoś by preferował) to jest taka opcja - promocja do końca lipca jak nie to chvj :kox:

A Ty w providencie robisz ?

Opublikowano

Pany do końca miecha mogę zapodać...

jak ktoś chce kartę kredytową za 0zł dożywotnio,(jak wiecie nie proponuję znajomym ale jeśli ktoś by preferował) to jest taka opcja - promocja do końca lipca jak nie to chvj :kox:

A Ty w providencie robisz ?

nie

Opublikowano

Pany do końca miecha mogę zapodać...

jak ktoś chce kartę kredytową za 0zł dożywotnio,(jak wiecie nie proponuję znajomym ale jeśli ktoś by preferował) to jest taka opcja - promocja do końca lipca jak nie to chvj :kox:

A Ty w providencie robisz ?

nie

Karta kredytowa to największe gówn0 jakie może być.

Jakby mnie przycisło to sam wybrał bym chwilówkę lub w ostateczności właśnie providenta

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Pany do końca miecha mogę zapodać...

jak ktoś chce kartę kredytową za 0zł dożywotnio,(jak wiecie nie proponuję znajomym ale jeśli ktoś by preferował) to jest taka opcja - promocja do końca lipca jak nie to chvj :kox:

A Ty w providencie robisz ?

nie

Karta kredytowa to największe gówn0 jakie może być.

Jakby mnie przycisło to sam wybrał bym chwilówkę lub w ostateczności właśnie providenta

o widzę finansista się znalazł :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 22:37_________________________________________________

:hi:

siema :hi:

Opublikowano

Pany do końca miecha mogę zapodać...

jak ktoś chce kartę kredytową za 0zł dożywotnio,(jak wiecie nie proponuję znajomym ale jeśli ktoś by preferował) to jest taka opcja - promocja do końca lipca jak nie to chvj :kox:

A Ty w providencie robisz ?

nie

Karta kredytowa to największe gówn0 jakie może być.

Jakby mnie przycisło to sam wybrał bym chwilówkę lub w ostateczności właśnie providenta

o widzę finansista się znalazł :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 22:37_________________________________________________

Kiedyś doradca klienta w PDK i przedstawiciel ubezpieczeniowy PZU :disgust:

Opublikowano

:hi:

:hi:

Krolu będziesz jutro?

Pany do końca miecha mogę zapodać...

jak ktoś chce kartę kredytową za 0zł dożywotnio,(jak wiecie nie proponuję znajomym ale jeśli ktoś by preferował) to jest taka opcja - promocja do końca lipca jak nie to chvj :kox:

A Ty w providencie robisz ?

nie

Karta kredytowa to największe gówn0 jakie może być.

Jakby mnie przycisło to sam wybrał bym chwilówkę lub w ostateczności właśnie providenta

o widzę finansista się znalazł :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 22:37_________________________________________________

:hi:

siema :hi:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Pany do końca miecha mogę zapodać...

jak ktoś chce kartę kredytową za 0zł dożywotnio,(jak wiecie nie proponuję znajomym ale jeśli ktoś by preferował) to jest taka opcja - promocja do końca lipca jak nie to chvj :kox:

A Ty w providencie robisz ?

nie

Karta kredytowa to największe gówn0 jakie może być.

Jakby mnie przycisło to sam wybrał bym chwilówkę lub w ostateczności właśnie providenta

o widzę finansista się znalazł :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 22:37_________________________________________________

Kiedyś doradca klienta w PDK i przedstawiciel ubezpieczeniowy PZU :disgust:

ale o kartach kredytowych niestety nie wie nic pisząc takie głupoty :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.