Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to już jest :kox:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 22:11_________________________________________________

ja mam swój typ i tako pozostanie i nie będzie to szlifierka

od Seskiego kupujesz ? :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja mam swój typ i tako pozostanie i nie będzie to szlifierka

czyli co :mysli:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 22:12_________________________________________________

to już jest :kox:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 22:11_________________________________________________

ja mam swój typ i tako pozostanie i nie będzie to szlifierka

od Seskiego kupujesz ? :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :nabijasie:

Opublikowano

jak kórva co

kawałsuki z 750

Opublikowano

:hi: z wieczora

ja yebie i nagle wszyscy poszli :shocked: ;(

Opublikowano

jak kórva co

kawałsuki z 750

fajna maszynka :good:
Opublikowano

:hi:

siemano kolego i jak to jest być ojcem miałeś już okazję się przekonać czy jeszcze jesteś sam kiedy dziewczyny wychodzą :mysli:

mam chyba najspokojniejsze dziecko na oddziale w szpitalu, usypia nawet w trakcie karmienia :polew:

Jeśli wszystko będzie wporzo, to jutro wychodzą :)

Większość dzieci usypia w trakcie karmienia.Jak już będziesz miał swoje panie w domu to dopiero zobaczysz co to jest być ojcem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jak kórva co

kawałsuki z 750

fajna maszynka :good:

muślałem na 1000 ale to chyba za dużo a 750 tak w sam raz na nauki + jakieś 2-3 lata jazdy[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 22:25_________________________________________________

ja mam swój typ i tako pozostanie i nie będzie to szlifierka

czyli co :mysli:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 22:12_________________________________________________

to już jest :kox:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 22:11_________________________________________________

ja mam swój typ i tako pozostanie i nie będzie to szlifierka

od Seskiego kupujesz ? :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :nabijasie:

geje :decayed:

Opublikowano

muślałem na 1000 ale to chyba za dużo a 750 tak w sam raz na nauki + jakieś 2-3 lata jazdy

do nauki to 250 albo 500 spokojnie by starczyla ale no niestety nie okala sie kupic np na rok 250 i za rok zmieniac bo kase sie traci na takim zabiegu
Opublikowano

:hi: z wieczora

ja yebie i nagle wszyscy poszli :shocked: ;(

jak tam auto ?

Opublikowano

jak kórva co

kawałsuki z 750

fajna maszynka :good:

muślałem na 1000 ale to chyba za dużo a 750 tak w sam raz na nauki + jakieś 2-3 lata jazdy

Przynajmniej jeden myślący dawca :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: z wieczora

ja yebie i nagle wszyscy poszli :shocked: ;(

jak tam auto ?

:polew: :polew: :polew: a co to forum motoryzacyjne? na szczęście OLMET przyjmuje wszystko w każdym stanie ;) (brak błędów przepływomierz przemierzony i podaje prawidłowe wskazania a auto nie jedzie)

powiedz lepiej jak tam przygotowania do powitania Twoich dam :decayed:

Opublikowano

:hi: z wieczora

ja yebie i nagle wszyscy poszli :shocked: ;(

jak tam auto ?

aleś doebał :facepalm:

Opublikowano

:hi: z wieczora

ja yebie i nagle wszyscy poszli :shocked: ;(

jak tam auto ?

aleś doebał :facep :kox:alm:

:ssij::tongue4:

Opublikowano

:hi: z wieczora

ja yebie i nagle wszyscy poszli :shocked: ;(

jak tam auto ?

aleś doebał :facep :kox:alm:

:ssij::tongue4:

chyba Ty :decayed:

Opublikowano

Amerykańscy turyści wybrali się na spacer do rosyjskiego lasu. Spotykają niedźwiedzia.Wrzask, panika, rzucają się do ucieczki.

Niedźwiedź za nimi.

Nieopodal,na polance biesiaduje grupa Rosjan.

Kocyk,wódeczka,zakąska,flaszeczki chłodzą się w strumyku.Pełna kultura, nie wadzą nikomu.Nagle na polanę wpada wrzeszcząca zgraja i przebiega przez środek pikniku.Kocyk zdeptany, wódka rozlana - granda!Więc Rosjanie gonią intruzów i spuszczają wszystkim wp***dol.Już trochę uspokojeni wracają na miejsce imprezy. Jeden zauważa mimochodem:

- Ten w futrze to nawet nieźle się napierdalał

Opublikowano

Miszka jak ci szly osemki? hehe [br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 22:43_________________________________________________

Amerykańscy turyści wybrali się na spacer do rosyjskiego lasu. Spotykają niedźwiedzia.Wrzask, panika, rzucają się do ucieczki.

Niedźwiedź za nimi.

Nieopodal,na polance biesiaduje grupa Rosjan.

Kocyk,wódeczka,zakąska,flaszeczki chłodzą się w strumyku.Pełna kultura, nie wadzą nikomu.Nagle na polanę wpada wrzeszcząca zgraja i przebiega przez środek pikniku.Kocyk zdeptany, wódka rozlana - granda!Więc Rosjanie gonią intruzów i spuszczają wszystkim wp***dol.Już trochę uspokojeni wracają na miejsce imprezy. Jeden zauważa mimochodem:

- Ten w futrze to nawet nieźle się nawalał

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Amerykańscy turyści wybrali się na spacer do rosyjskiego lasu. Spotykają niedźwiedzia.Wrzask, panika, rzucają się do ucieczki.

Niedźwiedź za nimi.

Nieopodal,na polance biesiaduje grupa Rosjan.

Kocyk,wódeczka,zakąska,flaszeczki chłodzą się w strumyku.Pełna kultura, nie wadzą nikomu.Nagle na polanę wpada wrzeszcząca zgraja i przebiega przez środek pikniku.Kocyk zdeptany, wódka rozlana - granda!Więc Rosjanie gonią intruzów i spuszczają wszystkim wp***dol.Już trochę uspokojeni wracają na miejsce imprezy. Jeden zauważa mimochodem:

- Ten w futrze to nawet nieźle się nawalał

to był kędzior :kox:

[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 22:45_________________________________________________

Miszka jak ci szly osemki? hehe

kręci mi się w głowie :decayed:

ok idę spać

jutro tyrka jak zawsze i to meksyk się szykuje

Opublikowano

Amerykańscy turyści wybrali się na spacer do rosyjskiego lasu. Spotykają niedźwiedzia.Wrzask, panika, rzucają się do ucieczki.

Niedźwiedź za nimi.

Nieopodal,na polance biesiaduje grupa Rosjan.

Kocyk,wódeczka,zakąska,flaszeczki chłodzą się w strumyku.Pełna kultura, nie wadzą nikomu.Nagle na polanę wpada wrzeszcząca zgraja i przebiega przez środek pikniku.Kocyk zdeptany, wódka rozlana - granda!Więc Rosjanie gonią intruzów i spuszczają wszystkim wp***dol.Już trochę uspokojeni wracają na miejsce imprezy. Jeden zauważa mimochodem:

- Ten w futrze to nawet nieźle się nawalał

to był kędzior :kox:

ten w futrze czy w grupie rosjan? :polew:
Opublikowano

Amerykańscy turyści wybrali się na spacer do rosyjskiego lasu. Spotykają niedźwiedzia.Wrzask, panika, rzucają się do ucieczki.

Niedźwiedź za nimi.

Nieopodal,na polance biesiaduje grupa Rosjan.

Kocyk,wódeczka,zakąska,flaszeczki chłodzą się w strumyku.Pełna kultura, nie wadzą nikomu.Nagle na polanę wpada wrzeszcząca zgraja i przebiega przez środek pikniku.Kocyk zdeptany, wódka rozlana - granda!Więc Rosjanie gonią intruzów i spuszczają wszystkim wp***dol.Już trochę uspokojeni wracają na miejsce imprezy. Jeden zauważa mimochodem:

- Ten w futrze to nawet nieźle się nawalał

to był kędzior :kox:

[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 22:45_________________________________________________

Miszka jak ci szly osemki? hehe

kręci mi się w głowie :decayed:

ok idę spać

jutro tyrka jak zawsze i to meksyk się szykuje

trzeba się było uczyć, a nie włóczyć z kumplami po osiedlu :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.