Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

byłem w Lidlu tam jest taka fajna łycha za34,99 w smaku jak JD....a na pewno JB :kox:

Jeszcze nie próbowałem a mam Lidla "pod nosem" :naughty:

Kiedy odbierzesz piwko ?Jutro przez cały dzień jestem w domu bo dopiero na nockę idę.

zadzwonię w końcu :embarrassed: zależy jak z robotą się wyrobię bo może do Opola będę musiał lecieć więc mi zejdzie długo ale jeszcze nie wiem

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

byłem w Lidlu tam jest taka fajna łycha za34,99 w smaku jak JD....a na pewno JB :kox:

Jeszcze nie próbowałem a mam Lidla "pod nosem" :naughty:

Kiedy odbierzesz piwko ?Jutro przez cały dzień jestem w domu bo dopiero na nockę idę.

zadzwonię w końcu :embarrassed: zależy jak z robotą się wyrobię bo może do Opola będę musiał lecieć więc mi zejdzie długo ale jeszcze nie wiem

OK.Zamknę do sejfu żeby nie ruszyć :gwizdanie:

Opublikowano

Pany przyznaję się bez bicia, że dziś na wyjeździe nad wodę przejebałem klubową resztkę brykietu :embarrassed:

Opublikowano

widzieliście warunki na ogólnopolskim ? :shocked:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=218062.30

hubtychy, jak było ? bo widzę, że warunki masakra :thumbdown:

tematu już nie ma.. :kwasny: :kwasny:
Opublikowano

widzieliście warunki na ogólnopolskim ? :shocked:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=218062.30

hubtychy, jak było ? bo widzę, że warunki masakra :thumbdown:

link nie bangla

Opublikowano

Wrclaguna chyba najdosadniej to ujął.

Za 640 zł za trzy osoby spodziewałem się czegoś więcej niż tylko łóżka do spania i radia w pokoju.

Jedzenie lipne odgrzewane we frytkownicy.Grill smażony wiele wcześniej i tylko później odgrzany na szybko.Dzisiejsze śniadanie pod chmurką bo sala była zarezerwowana dla gości weselnych.

To był mój pierwszy ogólnopolski więc porównania za bardzo nie mam,ale z tego co mówili inni to była masakra w porównaniu z poprzednimi zlotami.

Opublikowano

reszta przyjemności osobno płatne :gwizdanie:

Opublikowano

kurcze od samego początku ten zlot zajeżdzał ścierwem ale żeby aż taka lipa :no:

Opublikowano

"brak kołdry i brak ciepłej wody na spocie to lekka lipa " :gwizdanie: dlatego wole BT zamiast prysznica z rana blant w jackuzzi :kox: :kox:

Opublikowano

kort tenisowy za godzinę gry 15 zł kawa herbata 4 zł łódki i rowerki nie wiem po ile bo nawet nie pytaliśmy po tym jak zobaczyliśmy ich stan :wallbash:

Opublikowano

dopijam drina i walę w kimono :decayed:

Opublikowano

trochę lipa :kwasny: rozumiem jak ktoś jedzie sam ( choć też jakieś wymagania człowiek ma) ale z dzieckiem jak Wy ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 22:00_________________________________________________

dopijam drina i walę w kimono :decayed:

dziennie chlejsz, chlorze :decayed:

Opublikowano

nasza to ma 3 latka ale patrykbor był z 7 miesięczną córką

Opublikowano

fota przyczepy... masakra.. :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

trochę lipa :kwasny: rozumiem jak ktoś jedzie sam ( choć też jakieś wymagania człowiek ma) ale z dzieckiem jak Wy ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 22:00_________________________________________________

dopijam drina i walę w kimono :decayed:

dziennie chlejsz, chlorze :decayed:

chyba Ty

cały tydzień nic, w piątek dwa małe dryny, wczoraj praktycznie nic, dziś 3 dryny, a Ty wczoraj ile wychlałeś :naughty:

Opublikowano

kurcze od samego początku ten zlot zajeżdzał ścierwem ale żeby aż taka lipa :no:

Sam o wiele lepiej zainwestował bym tą kasę w wyjazd na weekend z rodziną :gwizdanie:

Opublikowano

o ku*** zobaczcie foty wrc na 9 stronie :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

trochę lipa :kwasny: rozumiem jak ktoś jedzie sam ( choć też jakieś wymagania człowiek ma) ale z dzieckiem jak Wy ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 22:00_________________________________________________

dopijam drina i walę w kimono :decayed:

dziennie chlejsz, chlorze :decayed:

chyba Ty

cały tydzień nic, w piątek dwa małe dryny, wczoraj praktycznie nic, dziś 3 dryny, a Ty wczoraj ile wychlałeś :naughty:

piwo.......... i przypadkowo połówkę z Kędziorem, bo musieliśmy opić zdrowie Alutki, poza tym robię casting na ojca chrzestnego :decayed:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 22:06_________________________________________________

o ku*** zobaczcie foty wrc na 9 stronie :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

były tez chyba normalne domki, ale to jakaś masakra :thumbdown:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 22:07_________________________________________________

kurcze od samego początku ten zlot zajeżdzał ścierwem ale żeby aż taka lipa :no:

Sam o wiele lepiej zainwestował bym tą kasę w wyjazd na weekend z rodziną :gwizdanie:

w zimę pojedziemy wszyscy do Bukowiny :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.