Spoty Katowice i okolice

keżor

byłem w Lidlu tam jest taka fajna łycha za34,99 w smaku jak JD....a na pewno JB :kox:

Jeszcze nie próbowałem a mam Lidla "pod nosem" :naughty:

Kiedy odbierzesz piwko ?Jutro przez cały dzień jestem w domu bo dopiero na nockę idę.

zadzwonię w końcu :embarrassed: zależy jak z robotą się wyrobię bo może do Opola będę musiał lecieć więc mi zejdzie długo ale jeszcze nie wiem

• Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• stanley

• Kędzior

• Miszka82

• akjam

Top użytkownicy w tym temacie

Jeszcze nie próbowałem a mam Lidla "pod nosem" :naughty:

OK.Zamknę do sejfu żeby nie ruszyć :gwizdanie:

Pany przyznaję się bez bicia, że dziś na wyjeździe nad wodę przejebałem klubową resztkę brykietu :embarrassed:

hubtychy, jak było ? bo widzę, że warunki masakra :thumbdown:

tematu już nie ma.. :kwasny: :kwasny:

link nie bangla

Wrclaguna chyba najdosadniej to ujął.

Za 640 zł za trzy osoby spodziewałem się czegoś więcej niż tylko łóżka do spania i radia w pokoju.

Jedzenie lipne odgrzewane we frytkownicy.Grill smażony wiele wcześniej i tylko później odgrzany na szybko.Dzisiejsze śniadanie pod chmurką bo sala była zarezerwowana dla gości weselnych.

To był mój pierwszy ogólnopolski więc porównania za bardzo nie mam,ale z tego co mówili inni to była masakra w porównaniu z poprzednimi zlotami.

"brak kołdry i brak ciepłej wody na spocie to lekka lipa " :gwizdanie: dlatego wole BT zamiast prysznica z rana blant w jackuzzi :kox: :kox:

trochę lipa :kwasny: rozumiem jak ktoś jedzie sam ( choć też jakieś wymagania człowiek ma) ale z dzieckiem jak Wy ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 22:00_________________________________________________

chyba Ty

cały tydzień nic, w piątek dwa małe dryny, wczoraj praktycznie nic, dziś 3 dryny, a Ty wczoraj ile wychlałeś :naughty:

chyba Ty

piwo.......... i przypadkowo połówkę z Kędziorem, bo musieliśmy opić zdrowie Alutki, poza tym robię casting na ojca chrzestnego :decayed:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 22:06_________________________________________________

o ku*** zobaczcie foty wrc na 9 stronie :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

były tez chyba normalne domki, ale to jakaś masakra :thumbdown:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 22:07_________________________________________________

kurcze od samego początku ten zlot zajeżdzał ścierwem ale żeby aż taka lipa :no:

Sam o wiele lepiej zainwestował bym tą kasę w wyjazd na weekend z rodziną :gwizdanie:

w zimę pojedziemy wszyscy do Bukowiny :kox: