Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ciekawe kto ? Ty i Twoje audi chyba :polew:

jak bys nie pojechal z kolega h*** wie gdzie i po co... to bys wiedzial :decayed:

kiedy ? :mysli:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ciekawe kto ? Ty i Twoje audi chyba :polew:

jak bys nie pojechal z kolega h*** wie gdzie i po co... to bys wiedzial :decayed:

kiedy ? :mysli:

w niedziele
Opublikowano

ciekawe kto ? Ty i Twoje audi chyba :polew:

jak bys nie pojechal z kolega h*** wie gdzie i po co... to bys wiedzial :decayed:

kiedy ? :mysli:

w niedziele

w niedzielę akurat byłem z Ulą :wink4:

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=216486.0

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 10:42_________________________________________________

ciekawe kto ? Ty i Twoje audi chyba :polew:

jak bys nie pojechal z kolega h*** wie gdzie i po co... to bys wiedzial :decayed:

kiedy ? :mysli:

w niedziele

w niedzielę akurat byłem z Ulą :wink4:

to do kogo ja dzwonilem? :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

może choć raz ci ludzie pojawią się na jakimkolwiek spocie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

może choć raz ci ludzie pojawią się na jakimkolwiek spocie :polew: :polew: :polew:

najlepsze to hasło , że 350km to nie jest wsumie tak daleko , AAAALEEEEE akuuurat jestem w robocie wtedy :polew: :polew: :polew:

ja tak mam co tydzień ze spotami warszawskimi :decayed:

Opublikowano

najlepsze to hasło , że 350km to nie jest wsumie tak daleko , AAAALEEEEE akuuurat jestem w robocie wtedy :polew: :polew: :polew:

ja tak mam co tydzień ze spotami warszawskimi :decayed:

:polew: szkoda ze rudi niejest na forum bo juz ja widze jak jedzie na spotaknie batalionu :polew:
Opublikowano

najlepsze to hasło , że 350km to nie jest wsumie tak daleko , AAAALEEEEE akuuurat jestem w robocie wtedy :polew: :polew: :polew:

ja tak mam co tydzień ze spotami warszawskimi :decayed:

:polew: szkoda ze rudi niejest na forum bo juz ja widze jak jedzie na spotaknie batalionu :polew:

i janusz :decayed:

Opublikowano

najlepsze to hasło , że 350km to nie jest wsumie tak daleko , AAAALEEEEE akuuurat jestem w robocie wtedy :polew: :polew: :polew:

ja tak mam co tydzień ze spotami warszawskimi :decayed:

:polew: szkoda ze rudi niejest na forum bo juz ja widze jak jedzie na spotaknie batalionu :polew:

i janusz :decayed:

no wogole co to za imie... :facepalm:

joke kezor :decayed:

Opublikowano

najlepsze to hasło , że 350km to nie jest wsumie tak daleko , AAAALEEEEE akuuurat jestem w robocie wtedy :polew: :polew: :polew:

ja tak mam co tydzień ze spotami warszawskimi :decayed:

:polew: szkoda ze rudi niejest na forum bo juz ja widze jak jedzie na spotaknie batalionu :polew:

i janusz :decayed:

no wogole co to za imie... :facepalm:

joke kezor :decayed:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

najlepsze to hasło , że 350km to nie jest wsumie tak daleko , AAAALEEEEE akuuurat jestem w robocie wtedy :polew: :polew: :polew:

ja tak mam co tydzień ze spotami warszawskimi :decayed:

:polew: szkoda ze rudi niejest na forum bo juz ja widze jak jedzie na spotaknie batalionu :polew:

i janusz :decayed:

no wogole co to za imie... :facepalm:

joke kezor :decayed:

:decayed:
Opublikowano

koledzy wozi ktos ze sobą na spota Vaga???

bo potrzebuje zmieniarkę CD zakodować pod RNS-e.

Opublikowano

Siema laski.

Czy jak zawsze lipa???? :decayed: :decayed:

Szykuje się jakiś grill ??? Bo jak to kiedyś ktoś napisał katowicki spot bez grilla to jak sex bez loda.... :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Siema laski.

Czy jak zawsze lipa???? :decayed: :decayed:

Szykuje się jakiś grill ??? Bo jak to kiedyś ktoś napisał katowicki spot bez grilla to jak sex bez loda.... :gwizdanie: :decayed:

:polew:

Opublikowano

Siema laski.

Czy jak zawsze lipa???? :decayed: :decayed:

Szykuje się jakiś grill ??? Bo jak to kiedyś ktoś napisał katowicki spot bez grilla to jak sex bez loda.... :gwizdanie: :decayed:

:polew:

Ty sie nie smiej tylko odpisuj czy ktos bedzie bo nie pojade tyle kilometrów żeby zobaczyć 2 auta... :naughty: :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

koledzy wozi ktos ze sobą na spota Vaga???

bo potrzebuje zmieniarkę CD zakodować pod RNS-e.

wpadnij na spota to ci to zrobię, albo spotkamy się przed spotem, jak wolisz

:hi:

Opublikowano

Siema laski.

Czy jak zawsze lipa???? :decayed: :decayed:

Szykuje się jakiś grill ??? Bo jak to kiedyś ktoś napisał katowicki spot bez grilla to jak sex bez loda.... :gwizdanie: :decayed:

:polew:

Ty sie nie smiej tylko odpisuj czy ktos bedzie bo nie pojade tyle kilometrów żeby zobaczyć 2 auta... :naughty: :gwizdanie: :kox:

ja będę na chwilę :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.