Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:tongue4::hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: i do wieczora na spocie :kox:
Opublikowano

:hi: i do wieczora na spocie :kox:

szykuj sie psychicznie - tez bede :kox:

Opublikowano

No ja chyba też dotrę. :kox: Tymczasem spiżdżam się drzemnąć. :hi:

Opublikowano

Siema katowice... ja dzis odpadam druga zmiana... :wallbash:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:siema: z rana

Siema katowice... ja dzis odpadam druga zmiana... :wallbash:

Mam to samo niestety :angry:

Opublikowano

hej ho :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

a ja właśnie miałem kolizję drogową :decayed: głupi c**j z prawego pasa przez środkowy i nawrotkę chciał zrobić ale niestety dopadłem go na moim pasie, idiota jeszcze do mnie, że ja widząc, że on ma włączony migacz powinienem ustąpić pierwszeństwa :D

no to szybka piłka panie albo pan bierzesz winę na siebie bo to oczywiste albo dzwonimy po Policję - on na to OK dzwoń pan na Polcję :decayed: no i oczywiście jego wina... ale 1,5h jestem w d*pie i cały dzień mi się przez chvja posypał

Opublikowano

a ja właśnie miałem kolizję drogową :decayed: głupi ch*** z prawego pasa przez środkowy i nawrotkę chciał zrobić ale niestety dopadłem go na moim pasie, idiota jeszcze do mnie, że ja widząc, że on ma włączony migacz powinienem ustąpić pierwszeństwa :D

no to szybka piłka panie albo pan bierzesz winę na siebie bo to oczywiste albo dzwonimy po Policję - on na to OK dzwoń pan na Polcję :decayed: no i oczywiście jego wina... ale 1,5h jestem w pupie i cały dzień mi się przez chvja posypał

oj biedny planu nie zrobisz... :kox:

ale przynajmniej odpoczniesz ;)

Opublikowano

a ja właśnie miałem kolizję drogową :decayed: głupi ch*** z prawego pasa przez środkowy i nawrotkę chciał zrobić ale niestety dopadłem go na moim pasie, idiota jeszcze do mnie, że ja widząc, że on ma włączony migacz powinienem ustąpić pierwszeństwa :D

no to szybka piłka panie albo pan bierzesz winę na siebie bo to oczywiste albo dzwonimy po Policję - on na to OK dzwoń pan na Polcję :decayed: no i oczywiście jego wina... ale 1,5h jestem w pupie i cały dzień mi się przez chvja posypał

oczywiście nie hamowałeś :decayed::naughty:

Opublikowano

a ja właśnie miałem kolizję drogową :decayed: głupi ch*** z prawego pasa przez środkowy i nawrotkę chciał zrobić ale niestety dopadłem go na moim pasie, idiota jeszcze do mnie, że ja widząc, że on ma włączony migacz powinienem ustąpić pierwszeństwa :D

no to szybka piłka panie albo pan bierzesz winę na siebie bo to oczywiste albo dzwonimy po Policję - on na to OK dzwoń pan na Polcję :decayed: no i oczywiście jego wina... ale 1,5h jestem w pupie i cały dzień mi się przez chvja posypał

oczywiście nie hamowałeś :decayed::naughty:

Teraz ja to bym hamował ale starym autem to jeszcze bym gaz w podłogę docisnął :kox:

Opublikowano

głupi ch*** z prawego pasa przez środkowy i nawrotkę chciał zrobić

sprzedałbym liścia chyba takiemu leszczowi.. szkoda że już nie mam poloneza - on sie idealnie nadawał do takich akcji wywracania na dach :angry:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

i co miszka już masz zastępczaka i zapierdzielasz dalej? :gwizdanie:

Opublikowano

niestety sa pojeby :)

Opublikowano
  • Autor

a ja właśnie miałem kolizję drogową :decayed: głupi ch*** z prawego pasa przez środkowy i nawrotkę chciał zrobić ale niestety dopadłem go na moim pasie, idiota jeszcze do mnie, że ja widząc, że on ma włączony migacz powinienem ustąpić pierwszeństwa :D

no to szybka piłka panie albo pan bierzesz winę na siebie bo to oczywiste albo dzwonimy po Policję - on na to OK dzwoń pan na Polcję :decayed: no i oczywiście jego wina... ale 1,5h jestem w pupie i cały dzień mi się przez chvja posypał

czemu ja takich nie spotykam :decayed: ?

JAK (nie) PODRYWAĆ DZIEWCZYNY !!!

4 :kox::polew:

Opublikowano

i po pracy. masakra k**wa :wallbash:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.