Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kuraki :gwizdanie:

ide spać, narka :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki za spota dziewczyny :rolleyes:

i "powrót bez napinki" :decayed:

Opublikowano
  • Autor

informację przesłała mi koleżanka pracująca w banku 




OSTRZEŻENIE!!!  


Proszę, prześlij każdemu, kto ma dostęp do internetu!

Możesz dostać /na pierwszy rzut oka nieszkodliwy/ e-mail z prezentacją w Power Point pod

tytułem "Życie jest piękne" ("Life is beautiful"). "La vida es bella.pps"

Jeśli go otrzymasz, za żadne skarby nie otwieraj prezentacji i Natychmiast ją usuń!!!

Jeśli ją otworzysz na twoim monitorze ukaże się wiadomość: "It is too late now, your life is

no longer beautiful." /Już jest za późno, teraz twoje życie już nie jest piękne/. "Ahora es tarde,

su vida no es mas bella"

Później stracisz wszystkie dane ze swojego komputera, a osoba która ci To przysłała zyska

dostęp do twoich danych, poczty mailowej i hasła.

To najnowszy wirus, który dostał się do obiegu w sobotę wieczorem. Żaden antywirusowy

program nie jest w stanie go zniszczyć. Stworzył go hakert, który nazywa siebie "life

owner" i chce zniszczyć jak najwięcej domowych komputerów.

Proszę, prześlij tę wiadomość wszystkim swoim znajomym i poproś aby jak najszybciej

posłali ją dalej!!!

ważne !

takie coś dziś dostałem na meila :blink:

Opublikowano

informację przesłała mi koleżanka pracująca w banku 




OSTRZEŻENIE!!!  


Proszę, prześlij każdemu, kto ma dostęp do internetu!

Możesz dostać /na pierwszy rzut oka nieszkodliwy/ e-mail z prezentacją w Power Point pod

tytułem "Życie jest piękne" ("Life is beautiful"). "La vida es bella.pps"

Jeśli go otrzymasz, za żadne skarby nie otwieraj prezentacji i Natychmiast ją usuń!!!

Jeśli ją otworzysz na twoim monitorze ukaże się wiadomość: "It is too late now, your life is

no longer beautiful." /Już jest za późno, teraz twoje życie już nie jest piękne/. "Ahora es tarde,

su vida no es mas bella"

Później stracisz wszystkie dane ze swojego komputera, a osoba która ci To przysłała zyska

dostęp do twoich danych, poczty mailowej i hasła.

To najnowszy wirus, który dostał się do obiegu w sobotę wieczorem. Żaden antywirusowy

program nie jest w stanie go zniszczyć. Stworzył go hakert, który nazywa siebie "life

owner" i chce zniszczyć jak najwięcej domowych komputerów.

Proszę, prześlij tę wiadomość wszystkim swoim znajomym i poproś aby jak najszybciej

posłali ją dalej!!!

ważne !

takie coś dziś dostałem na meila :blink:

Yyyyyyebac to !!!!! :tongue4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

O tej porze co wczoraj już nie pójdę do KFC na takie jedzenie! :no:

Źle spałem, plecy mnie bolą…

Pomyślałem, że jak się pojem późnym wieczorem, to rano przynamniej nie będę głodny i do południa wytrzymam…. a tu budzę się głodny! A teraz zjadłem już całe moje śniadanie! Masakra…

Następnym razem, tylko będzie sałatka :this:

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siemka

Tolek, podzielam Twoje zdanie, niestety mnie również dały popalić te kury, za dużo tego było, zjechałem w robocie i nie wiem przez co, czy przez brak snu, czy przez to przejedzenie :kwasny:

Opublikowano

:bry:

no i wczoraj nie dojechalem na spota... :(

bo mi zabrali dowod :sciana:

bo zapomnialem sobie zrobic przeglad :embarrassed:

i teraz szykuja sie same problemy... :kwasny:

Opublikowano

Nie panikuj, zajedziesz na przegląd, zapłacisz, odbierzesz dowód i po sprawie :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

:siema:

bo mi zabrali dowod :sciana:

bo zapomnialem sobie zrobic przeglad :embarrassed:

i teraz szykuja sie same problemy... :kwasny:

nie peniaj ;] jedziesz koło ikei na stacje diagnostyczną , robisz przegląd za 150zł , dają Ci zaświadczenie , że auto jest ok , jedziesz z nim do wydziału ruchu i odbierasz dowód rejestracyjny ;]
Opublikowano

hello :hi:

dzieki za spota,

Krolu kurde zapomnielismy Cie przewiezc :gwizdanie:

:tongue4:

:bry:

no i wczoraj nie dojechalem na spota... :(

bo mi zabrali dowod :sciana:

bo zapomnialem sobie zrobic przeglad :embarrassed:

i teraz szykuja sie same problemy... :kwasny:

czemu problemy? kolizji nie miales zadnej mam nadz?

Opublikowano
:siema:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.