Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

1780004819.jpg

tera jest bentley :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

1780004819.jpg

tera jest bentley :kox:

:naughty:

brakuje mi już pomysłów jak wyrwać się na chwile z domu :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew: Akjam też pewnie tak gra w piłe :polew:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: Akjam też pewnie tak gra w piłe :polew:

pewne jak w banku, jestem ciekaw po ilu browarach tą nogę skręcił :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 21:05_________________________________________________pakujemy sie ;)

Opublikowano
  • Autor

Funny cats in water, EPIC

:polew: :polew: :polew: Akjam też pewnie tak gra w piłe :polew:

pewne jak w banku, jestem ciekaw po ilu browarach tą nogę skręcił :gwizdanie:

hattrick klasyczny zapewne :decayed:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 21:09_________________________________________________

pakujemy sie

jak w Big Stan ? :decayed::polew:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 21:09_________________________________________________
:decayed:
Opublikowano

big stan :polew:

przypomniało mi się, jak kilka lat temu pakowaliśmy się z Basią na wczasy do Bułgarii :polew: :polew: :embarrassed:

Opublikowano

wielkie jol ludzie, co tam z wieczora?

Opublikowano

wielkie jol ludzie, co tam z wieczora?

coś taki wesoły ? chyba coś było :sex:

Opublikowano

wielkie jol ludzie, co tam z wieczora?

coś taki wesoły ? chyba coś było :sex:

ee bylismy z moja pocwiczyc jazde autkiem i nawet spoko jej dzisiaj szlo :decayed:
Opublikowano

wielkie jol ludzie, co tam z wieczora?

coś taki wesoły ? chyba coś było :sex:

ee bylismy z moja pocwiczyc jazde autkiem i nawet spoko jej dzisiaj szlo :decayed:

a jak jej szło z gałką........zmiany biegów :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wielkie jol ludzie, co tam z wieczora?

coś taki wesoły ? chyba coś było :sex:

ee bylismy z moja pocwiczyc jazde autkiem i nawet spoko jej dzisiaj szlo :decayed:

czyli :sex: w aucie
Opublikowano

Funny cats in water, EPIC

:polew: :polew: :polew: Akjam też pewnie tak gra w piłe :polew:

pewne jak w banku, jestem ciekaw po ilu browarach tą nogę skręcił :gwizdanie:

hattrick klasyczny zapewne :decayed:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 21:09_________________________________________________

pakujemy sie

jak w Big Stan ? :decayed::polew:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 21:09_________________________________________________
:decayed:

CZAD CZAD !!!

Opublikowano

wielkie jol ludzie, co tam z wieczora?

coś taki wesoły ? chyba coś było :sex:

ee bylismy z moja pocwiczyc jazde autkiem i nawet spoko jej dzisiaj szlo :decayed:

a jak jej szło z gałką........zmiany biegów :decayed:

:punish: sciulu,

dobrze jej szlo i sie nawet zdziwilem :good: , bo jak jechalismy 2 dni temu to mnie przerazila troche [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 21:57_________________________________________________

wielkie jol ludzie, co tam z wieczora?

coś taki wesoły ? chyba coś było :sex:

ee bylismy z moja pocwiczyc jazde autkiem i nawet spoko jej dzisiaj szlo :decayed:

czyli :sex: w aucie

wiesz ze nie lubie w aucie hehe
Opublikowano

wielkie jol ludzie, co tam z wieczora?

coś taki wesoły ? chyba coś było :sex:

ee bylismy z moja pocwiczyc jazde autkiem i nawet spoko jej dzisiaj szlo :decayed:

a jak jej szło z gałką........zmiany biegów :decayed:

:punish: sciulu,

dobrze jej szlo i sie nawet zdziwilem :good: , bo jak jechalismy 2 dni temu to mnie przerazila troche [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 21:57_________________________________________________

wielkie jol ludzie, co tam z wieczora?

coś taki wesoły ? chyba coś było :sex:

ee bylismy z moja pocwiczyc jazde autkiem i nawet spoko jej dzisiaj szlo :decayed:

czyli :sex: w aucie

wiesz ze nie lubie w aucie hehe

:blink:

:sick3:

Opublikowano

wiesz ze nie lubie w aucie hehe

:blink:

:sick3:

w aucie kapa ale polozyc laske na maske to juz luzzzz :decayed:

Opublikowano

wiesz ze nie lubie w aucie hehe

:blink:

:sick3:

w aucie kapa ale polozyc laske na maske to juz luzzzz :decayed:

ostatnio na masce ruchałem jak miałem malacza, jak to jest im człowiek ma więcej kasy tym mniej fantazji :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wiesz ze nie lubie w aucie hehe

myślałem , że tylko na dwa baty nie lubisz :decayed:
Opublikowano

wiesz ze nie lubie w aucie hehe

myślałem , że tylko na dwa baty nie lubisz :decayed:

i z d.u.p.y. do buzi :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wiesz ze nie lubie w aucie hehe

myślałem , że tylko na dwa baty nie lubisz :decayed:

i z d.u.p.y. do buzi :decayed:

trollfaceg.gif
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.