Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

keżor (jak zabiore ze soba 4 fajne cipeczki to Ci sie głupio zrobić może)

nie nie wierze , nie zrobisz :kox:

a tak na poważnie nawet nie wiedział bym z kim zacząć rozmawiać

co Ty nigdy nie zmianiłeś klas w szkole ? nie poszedłeś pierwszy raz do roboty ? nie gadałeś nigdy pierwszy raz z dziewczyną ? dasz rade , jesteśmy z tej samej gliny co Ty :D chyba , że nie jesteś pojebany :decayed::polew:

keżor ( tak Ty masz prawie seryjna furke - prawie)

pare kosmetycznych zmian :decayed:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 23:09_________________________________________________

poznacie na pewno nic tak ujowo nie wygląda jak Srebrna Strzała z czarnymi relingami

Oko i Victor se chwalą :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a tak na poważnie nawet nie wiedział bym z kim zacząć rozmawiać

co Ty nigdy nie zmianiłeś klas w szkole ? nie poszedłeś pierwszy raz do roboty ? nie gadałeś nigdy pierwszy raz z dziewczyną ? dasz rade , jesteśmy z tej samej gliny co Ty :Dchyba , że nie jesteś pojebany :decayed::polew:

czub :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

dobra dobra już pośmialiście się.

zrobię wszystko aby przyjechać a szczególnie żeby poznać osobiście Tego jego mościa co mu nawet Focus nie przeszkadza

Opublikowano

to kto teraz na spocie bierze z d.u.p.y. do buzi ? :mysli:

Opublikowano

to kto teraz na spocie bierze z d.u.p.y. do buzi ? :mysli:

napewno zachecacie nowych do spotow :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

nie wypowiem sie na tak głupie teksty a pomysłodawca niech juz dzisiaj trenuje wciskajać cytryny w D. i policzki bo bez treningu może boleć :wink4:

Opublikowano

to kto teraz na spocie bierze z d.u.p.y. do buzi ? :mysli:

napewno zachecacie nowych do spotow :polew: :polew: :polew:

jeden woli córkę, drugi teściową :decayed:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 23:20_________________________________________________

nie wypowiem sie na tak głupie teksty a pomysłodawca niech juz dzisiaj trenuje wciskajać cytryny w D. i policzki bo bez treningu może boleć :wink4:

już jesteś mój :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dobra dobra już pośmialiście się.

zrobię wszystko aby przyjechać a szczególnie żeby poznać osobiście Tego jego mościa co mu nawet Focus nie przeszkadza

przeszedłem kiedyś undergrounda2 focusem jedynką :decayed: no i jeden koleś wpada focusem na spoty :wink4:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 23:21_________________________________________________

już jesteś mój :decayed:

nie wchodź na forum po pijoku :polew:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie mogę z kim ja się zadaję :mysli:

Soprano nie przejmuj się każdy miał swój pierwszy raz na spocie[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 23:22_________________________________________________

to kto teraz na spocie bierze z d.u.p.y. do buzi ? :mysli:

napewno zachecacie nowych do spotow :polew: :polew: :polew:

jeden woli córkę, drugi teściową :decayed:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 23:20_________________________________________________

nie wypowiem sie na tak głupie teksty a pomysłodawca niech juz dzisiaj trenuje wciskajać cytryny w D. i policzki bo bez treningu może boleć :wink4:

już jesteś mój :decayed:

A Stan wyposzczony jest :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

już jesteś mój :decayed:

padlem :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie mogę z kim ja się zadaję :mysli:

Soprano nie przejmuj się każdy miał swój pierwszy raz na spocie[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 23:22_________________________________________________

to kto teraz na spocie bierze z d.u.p.y. do buzi ? :mysli:

napewno zachecacie nowych do spotow :polew: :polew: :polew:

jeden woli córkę, drugi teściową :decayed:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 23:20_________________________________________________

nie wypowiem sie na tak głupie teksty a pomysłodawca niech juz dzisiaj trenuje wciskajać cytryny w D. i policzki bo bez treningu może boleć :wink4:

już jesteś mój :decayed:

A Stan wyposzczony jest :polew: :polew: :polew:

a Ty z kim miałeś swój pierwszy raz ? :gwizdanie:

Ja dalej czekam :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze Stasiu może pożałować tych słów jak sie Soprano okaże wielką murzyńską recydywą :decayed::polew:

Opublikowano

ale ze niby co już trenujesz ? bo nie zrozumiałem

chyba sobie nagrabiłem

dobra dobra żarty żartami

postaram się przyjechać

Opublikowano

ale ze niby co już trenujesz ? bo nie zrozumiałem

chyba sobie nagrabiłem

dobra dobra żarty żartami

postaram się przyjechać

przyjezdzaj, nudy jak widzisz niema :decayed: :decayed: :decayed:

jeszcze Stasiu może pożałować tych słów jak sie Soprano okaże wielką murzyńską recydywą :decayed::polew:

longlong hehe
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie mogę z kim ja się zadaję :mysli:

Soprano nie przejmuj się każdy miał swój pierwszy raz na spocie[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 23:22_________________________________________________

to kto teraz na spocie bierze z d.u.p.y. do buzi ? :mysli:

napewno zachecacie nowych do spotow :polew: :polew: :polew:

jeden woli córkę, drugi teściową :decayed:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 23:20_________________________________________________

nie wypowiem sie na tak głupie teksty a pomysłodawca niech juz dzisiaj trenuje wciskajać cytryny w D. i policzki bo bez treningu może boleć :wink4:

już jesteś mój :decayed:

A Stan wyposzczony jest :polew: :polew: :polew:

a Ty z kim miałeś swój pierwszy raz ? :gwizdanie:

Ja dalej czekam :naughty:

Już miałem coś powiedzieć ale...

...wolę ugryźć się w język :tongue4:

Opublikowano
  • Autor
:dance: :dance: :dance2::yeee::yeah:
Opublikowano

ale ze niby co już trenujesz ? bo nie zrozumiałem

chyba sobie nagrabiłem

dobra dobra żarty żartami

postaram się przyjechać

Ale pamiętaj że ze spotów wraca się autobusem :gwizdanie:

Po pijaku się nie prowadzi :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

autobusem - a co to ???

Opublikowano

autobusem - a co to ???

Mamy specjalny klubowy co rozwozi nas do domów :kox:

Opublikowano

ja nie potrzebuje złoże kanapę i z 3 cipkami do tyłu a jedna nas to domu zawiezie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.