Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: piątek :dance:
Opublikowano

:siema:

Co do grania w piłkę to co Wam będę mówił... :wink4::decayed:

Zaraz zdupczam do stolycy na meczyk Polska_meksyk i przy okazji zwiedzić Pepsi Arena. :evil::kox:

Opublikowano

:siema:

Co do grania w piłkę to co Wam będę mówił... :wink4::decayed:

Zaraz zdupczam do stolycy na meczyk Polska_meksyk i przy okazji zwiedzić Pepsi Arena. :evil::kox:

szlachta się bawi :gwizdanie:

Opublikowano

:siema:

Co do grania w piłkę to co Wam będę mówił... :wink4::decayed:

Zaraz zdupczam do stolycy na meczyk Polska_meksyk i przy okazji zwiedzić Pepsi Arena. :evil::kox:

szlachta się bawi :gwizdanie:

:wink4::naughty: Jakby co to mam jeszcze dwa bilety. :kox:
Opublikowano

:hi: piątek :dance:

Dopiero po 22 weekend :disgust:

Ale za to później :beer1: :radocha:

Opublikowano

a ja właśnie na Pyrzowice Airport Łyszka zakupiona cola również więc WIO :kox:

Opublikowano

a ja właśnie na Pyrzowice Airport Łyszka zakupiona cola również więc WIO :kox:

kaj to lecisz? [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 10:30_________________________________________________BTW

Oglądałeś wczoraj ten film na TVNie: "90 minut do katastrofy" ? :polew:

Opublikowano

a ja właśnie na Pyrzowice Airport Łyszka zakupiona cola również więc WIO :kox:

kaj to lecisz? [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 10:30_________________________________________________BTW

Oglądałeś wczoraj ten film na TVNie: "90 minut do katastrofy" ? :polew:

do Bułgarów :sick3: hehehe

oglądałem dlatego kupiłem łyszkę na znieczulenie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:siema:

a ja właśnie na Pyrzowice Airport Łyszka zakupiona cola również więc WIO :kox:

ale żeby na wczasy do Bytomia lecieć samolotem :mysli::decayed:
Opublikowano

a ja właśnie na Pyrzowice Airport Łyszka zakupiona cola również więc WIO :kox:

kaj to lecisz? [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 10:30_________________________________________________BTW

Oglądałeś wczoraj ten film na TVNie: "90 minut do katastrofy" ? :polew:

do Bułgarów :sick3: hehehe

oglądałem dlatego kupiłem łyszkę na znieczulenie :decayed:

w Bułgarii jest gites, dobre kebaby, 0,5l wódy - 8zł :kox:

Opublikowano

a ja właśnie na Pyrzowice Airport Łyszka zakupiona cola również więc WIO :kox:

kaj to lecisz? [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 10:30_________________________________________________BTW

Oglądałeś wczoraj ten film na TVNie: "90 minut do katastrofy" ? :polew:

do Bułgarów :sick3: hehehe

oglądałem dlatego kupiłem łyszkę na znieczulenie :decayed:

w Bułgarii jest gites, dobre kebaby, 0,5l wódy - 8zł :kox:

To robimy tam spota za rok... :naughty:

Opublikowano

a ja właśnie na Pyrzowice Airport Łyszka zakupiona cola również więc WIO :kox:

kaj to lecisz? [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 10:30_________________________________________________BTW

Oglądałeś wczoraj ten film na TVNie: "90 minut do katastrofy" ? :polew:

do Bułgarów :sick3: hehehe

oglądałem dlatego kupiłem łyszkę na znieczulenie :decayed:

w Bułgarii jest gites, dobre kebaby, 0,5l wódy - 8zł :kox:

To robimy tam spota za rok... :naughty:

przez całe 2 tygodnie :decayed:

Opublikowano

a ja właśnie na Pyrzowice Airport Łyszka zakupiona cola również więc WIO :kox:

kaj to lecisz? [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 10:30_________________________________________________BTW

Oglądałeś wczoraj ten film na TVNie: "90 minut do katastrofy" ? :polew:

do Bułgarów :sick3: hehehe

oglądałem dlatego kupiłem łyszkę na znieczulenie :decayed:

w Bułgarii jest gites, dobre kebaby, 0,5l wódy - 8zł :kox:

To robimy tam spota za rok... :naughty:

przez całe 2 tygodnie :decayed:

Lekko... mi pasuje ostatni tydzień lipca pierwszy sierpnia... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a ja właśnie na Pyrzowice Airport Łyszka zakupiona cola również więc WIO :kox:

kaj to lecisz? [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 10:30_________________________________________________BTW

Oglądałeś wczoraj ten film na TVNie: "90 minut do katastrofy" ? :polew:

do Bułgarów :sick3: hehehe

oglądałem dlatego kupiłem łyszkę na znieczulenie :decayed:

w Bułgarii jest gites, dobre kebaby, 0,5l wódy - 8zł :kox:

To robimy tam spota za rok... :naughty:

przez całe 2 tygodnie :decayed:

Lekko... mi pasuje ostatni tydzień lipca pierwszy sierpnia... :naughty:

mi pasuje ten weekend z 1 lipca na 30 września :kox:
Opublikowano

a ja właśnie na Pyrzowice Airport Łyszka zakupiona cola również więc WIO :kox:

kaj to lecisz? [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 10:30_________________________________________________BTW

Oglądałeś wczoraj ten film na TVNie: "90 minut do katastrofy" ? :polew:

do Bułgarów :sick3: hehehe

oglądałem dlatego kupiłem łyszkę na znieczulenie :decayed:

w Bułgarii jest gites, dobre kebaby, 0,5l wódy - 8zł :kox:

To robimy tam spota za rok... :naughty:

przez całe 2 tygodnie :decayed:

Lekko... mi pasuje ostatni tydzień lipca pierwszy sierpnia... :naughty:

mi pasuje ten weekend z 1 lipca na 30 września :kox:

Ty nie mozesz jechac bo tam jest zakaz chodzenia w japonkach a Ty sie z nimi nie rozstajesz... :tongue4:

Opublikowano

siemacie

ciemny avant b6, rej. S4 III na a4 widziany - kto to ? :)

Opublikowano

i weekendzik

Opublikowano

i weekendzik

To się pakuj pod namioty :naughty:

Opublikowano

i weekendzik

To się pakuj pod namioty :naughty:

niestety niejade, musze sie twoja zaopiekowac :tongue4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.