Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i weekendzik

To się pakuj pod namioty :naughty:

niestety niejade, musze sie twoja zaopiekowac :tongue4:

No mówiła mi że woli ciebie.... odemnie.... na szczęście twoja mówi to samo omnie... :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i weekendzik

To się pakuj pod namioty :naughty:

niestety niejade, musze sie twoja zaopiekowac :tongue4:

No mówiła mi że woli ciebie.... odemnie.... na szczęście twoja mówi to samo omnie... :kox: :kox:

zamiana? :naughty:
Opublikowano

i weekendzik

To się pakuj pod namioty :naughty:

niestety niejade, musze sie twoja zaopiekowac :tongue4:

No mówiła mi że woli ciebie.... odemnie.... na szczęście twoja mówi to samo omnie... :kox: :kox:

zamiana? :naughty:

Lekko :naughty::kox: :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

smaki mam jakies :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

smaki mam jakies :gwizdanie:

otwórz , czekam na dole :gwizdanie:
Opublikowano

smaki mam jakies :gwizdanie:

otwórz , czekam na dole :gwizdanie:

:good:

Laurent Pepper - Shimmy Shake[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 19:50_________________________________________________

Opublikowano

no to psyt :decayed:

Opublikowano

no to psyt :decayed:

chlor
Opublikowano

no to psyt :decayed:

chlor

wypraszam sobie :no4:

Opublikowano

no to psyt :decayed:

chlor

wypraszam sobie :no4:

przestan hehehe
Opublikowano

Witam

przyjechał bym na spocik ale nawet nie mam naklejki klubowej ;( a już nie mowie o ramkach ;( a poza tym nikogo nie znam :( a tym bardziej moja oooo nic takiego w sobie nie ma :( - dzielone lampy, radio nie ori, nawet nie ma boos a już nie mowie o całej reszcie tak jak te które się w tym poście ogląda :cool1:

Opublikowano

Witam

przyjechał bym na spocik ale nawet nie mam naklejki klubowej ;( a już nie mowie o ramkach ;( a poza tym nikogo nie znam :( a tym bardziej moja oooo nic takiego w sobie nie ma :( - dzielone lampy, radio nie ori, nawet nie ma boos a już nie mowie o całej reszcie tak jak te które się w tym poście ogląda :cool1:

nic się nie martw, nasze spoty nie wyglądają jak w szybkich i wściekłych :wink4:

Są zwykłe sedany o rodzinne kombi :)

Opublikowano
  • Autor

Witam

przyjechał bym na spocik ale nawet nie mam naklejki klubowej ;( a już nie mowie o ramkach ;( a poza tym nikogo nie znam :( a tym bardziej moja oooo nic takiego w sobie nie ma :( - dzielone lampy, radio nie ori, nawet nie ma boos a już nie mowie o całej reszcie tak jak te które się w tym poście ogląda :cool1:

weź 4 fajne cipeczki i możesz nawet focusem przyjechać :decayed:

a tak na poważnie , to ja też mam prawie seryjne auto i przyjeżdżam na spoty :naughty:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 22:30_________________________________________________

ale mosz afn

a Ty byś raz za czas też sie pokazał :tongue4:
Opublikowano

Witam

przyjechał bym na spocik ale nawet nie mam naklejki klubowej ;( a już nie mowie o ramkach ;( a poza tym nikogo nie znam :( a tym bardziej moja oooo nic takiego w sobie nie ma :( - dzielone lampy, radio nie ori, nawet nie ma boos a już nie mowie o całej reszcie tak jak te które się w tym poście ogląda :cool1:

ja jak pierwszy raz przyjechalem to tez nikogo nie znalem :wink4:
Opublikowano

Witam

przyjechał bym na spocik ale nawet nie mam naklejki klubowej ;( a już nie mowie o ramkach ;( a poza tym nikogo nie znam :( a tym bardziej moja oooo nic takiego w sobie nie ma :( - dzielone lampy, radio nie ori, nawet nie ma boos a już nie mowie o całej reszcie tak jak te które się w tym poście ogląda :cool1:

Nic się nie przejmuj,ja też ich nie znałem i do tej pory kojarzę tylko kilka osób.Co prawda byłem tylko dwa razy na spocie bo tak mi się jakoś terminy ujowo poukładały że częściej nie dałem rady :disgust: Ale teraz będę się starał to nadrobić.

no to psyt :decayed:

psyt :gwizdanie:

Opublikowano

no tak ale Wy się wszyscy znacie a ja co mam sobie na szybie napisać ze pierwszy raz

keżor (jak zabiore ze soba 4 fajne cipeczki to Ci sie głupio zrobić może)

a tak na poważnie nawet nie wiedział bym z kim zacząć rozmawiać

keżor ( tak Ty masz prawie seryjna furke - prawie)

Opublikowano

także tego :gwizdanie:

Opublikowano

także tego :gwizdanie:

kolejne? :tongue4:

no tak ale Wy się wszyscy znacie a ja co mam sobie na szybie napisać ze pierwszy raz

keżor (jak zabiore ze soba 4 fajne cipeczki to Ci sie głupio zrobić może)

a tak na poważnie nawet nie wiedział bym z kim zacząć rozmawiać

keżor ( tak Ty masz prawie seryjna furke - prawie)

spoko poznamy ze jestes nowy hehe :wink4:
Opublikowano

poznacie na pewno nic tak ujowo nie wygląda jak Srebrna Strzała z czarnymi relingami

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.