Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: ludziska
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co tam panie OKO :naughty: Gdzie byles jak cie nie bylo :gwizdanie:

Opublikowano

ale zap*ierdol w robocie :rolleyes:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ale zap*ierdol w robocie :rolleyes:

oj dobrze cię rozumiem... :przebiegly:

Opublikowano

ale zap*ierdol w robocie :rolleyes:

:gwizdanie:
Opublikowano

helloł :hi:

udanego spota tam Pany :naughty:

pozdro z goracej Chorwacji :gwizdanie:

PS

moze ktos wybiera sie na krakow bo mam potrzebe odebrania 4boczków drzwiowych :decayed:

Opublikowano

helloł :hi:

udanego spota tam Pany :naughty:

pozdro z goracej Chorwacji :gwizdanie:

PS

moze ktos wybiera sie na krakow bo mam potrzebe odebrania 4boczków drzwiowych :decayed:

nie nikt się nie wybiera ale jak wrócisz i będziesz jechał na krk to możesz odebrać od razu polary :tongue4:

ps. miłego urlopu :wink4:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

i sem jest po pracy trochu zmeczonym

dowcipnis :baseball:

:>[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2011, 15:07_________________________________________________z zycia wzieta :decayed:

2eb5cd1e0e6800392e97003cc9e66823.jpg

Opublikowano

i sem jest po pracy trochu zmeczonym

dowcipnis :baseball:

:>[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2011, 15:07_________________________________________________z zycia wzieta :decayed:

2eb5cd1e0e6800392e97003cc9e66823.jpg

To Ty i Stasiu za 40 lat :decayed:
Opublikowano

powiedzenie Miszki bc7293d25dd8db7c2f33e4436123495f.jpg[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2011, 15:23_________________________________________________

i sem jest po pracy trochu zmeczonym

dowcipnis :baseball:

:>[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2011, 15:07_________________________________________________z zycia wzieta :decayed:

2eb5cd1e0e6800392e97003cc9e66823.jpg

To Ty i Stasiu za 40 lat :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

i sem jest po pracy trochu zmeczonym

dowcipnis :baseball:

:>[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2011, 15:07_________________________________________________z zycia wzieta :decayed:

2eb5cd1e0e6800392e97003cc9e66823.jpg

To Ty i Stasiu za 40 lat :decayed:

wcześniej :decayed:

Opublikowano

:hi:

Jak nic mi nie wypadnie to wpadne dzisiaj..... :wink4:

Opublikowano

:hi:

Jak nic mi nie wypadnie to wpadne dzisiaj..... :wink4:

kope lat :decayed:

i sem jest po pracy trochu zmeczonym

dowcipnis :baseball:

:>[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2011, 15:07_________________________________________________z zycia wzieta :decayed:

2eb5cd1e0e6800392e97003cc9e66823.jpg

To Ty i Stasiu za 40 lat :decayed:

wcześniej :decayed:

czyli ze w ta sobote? :polew: :polew:
Opublikowano

:hi:

Jak nic mi nie wypadnie to wpadne dzisiaj..... :wink4:

kope lat :decayed:

i sem jest po pracy trochu zmeczonym

dowcipnis :baseball:

:>[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2011, 15:07_________________________________________________z zycia wzieta :decayed:

2eb5cd1e0e6800392e97003cc9e66823.jpg

To Ty i Stasiu za 40 lat :decayed:

wcześniej :decayed:

czyli ze w ta sobote? :polew: :polew:

w tą sobotę wybitnie mi nie pasuje :gwizdanie:

Opublikowano

w tą sobotę wybitnie mi nie pasuje :gwizdanie:

ok to bede :decayed:

a teraz czas na drzemke :tongue4:

Opublikowano

w tą sobotę wybitnie mi nie pasuje :gwizdanie:

ok to bede :decayed:

a teraz czas na drzemke :tongue4:

Ty śpisz więcej niż twoja mała siostra :gwizdanie:

Opublikowano

w tą sobotę wybitnie mi nie pasuje :gwizdanie:

ok to bede :decayed:

a teraz czas na drzemke :tongue4:

Ty śpisz więcej niż twoja mała siostra :gwizdanie:

ona malo co spi, musi chyba cos furac bo to niemozliwe zeby dziecko spalo tylko 8godz

mam jeszcze teorie ze mi podkrada moja energie hehe ale jeszcze tego nie udowodnilem :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.