Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i Adamek dostał co było do przewidzenia choć wierzyłem w niego bardzo :confused4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

...i jak tam nastroje po walce Adamka? :naughty:

Ja oglądałam walkę Kędziora ze Stasiem - polegli przy drugiej flaszce :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

I po Adamku,ale przynajmniej nie ma nowej jednostki czasowej.Pokazał serce do walki ale umiejętności,siły a przede wszystkim wzrostu mu zabrakło.

Wytrzymałość skubany ma.Nawet obaj Kliczko byli zdziwieni że nie padł na dechy.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:sick3:

Opublikowano

:hi:

:sick3:

:D

Opublikowano

:hi:

:sick3:

:D

stanley widze ze walka Ci nie spasowała ?

:decayed:

Opublikowano

czes[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 11:40_________________________________________________na gieldzie w podobnej cenie sprzedajom

Opublikowano

czes[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 11:40_________________________________________________na gieldzie w podobnej cenie sprzedajom

chyba sprzedają :tongue4:

Opublikowano

:kox: :kox: :kox::sick3:

...i jak tam nastroje po walce Adamka? :naughty:

Ja oglądałam walkę Kędziora ze Stasiem - polegli przy drugiej flaszce :decayed:

pamietam ze byly zdjecia hehe
Opublikowano

:hi: jak myślicie warto takie coś :gwizdanie: http://moto.allegro.pl/audi-a4-b5-dywaniki-welurowe-pfi-lux-i1793811012.html czy kupić tańsze jakieś :decayed:

ja brałem tańsze i po roku na dywaniku kierowcy mi sie zaczyna wygniatać pod nogą.. więc skoro moje trzymią już 2 sezon to te powinny być jeszcze trwalsze

:hi: wogóle

Opublikowano

:hi: jak myślicie warto takie coś :gwizdanie: http://moto.allegro.pl/audi-a4-b5-dywaniki-welurowe-pfi-lux-i1793811012.html czy kupić tańsze jakieś :decayed:

ja brałem tańsze i po roku na dywaniku kierowcy mi sie zaczyna wygniatać pod nogą.. więc skoro moje trzymią już 2 sezon to te powinny być jeszcze trwalsze

:hi: wogóle

Już zaklepałem ori na forum za taką cenę :naughty:
Opublikowano

:hi: jak myślicie warto takie coś :gwizdanie: http://moto.allegro.pl/audi-a4-b5-dywaniki-welurowe-pfi-lux-i1793811012.html czy kupić tańsze jakieś :decayed:

ja brałem tańsze i po roku na dywaniku kierowcy mi sie zaczyna wygniatać pod nogą.. więc skoro moje trzymią już 2 sezon to te powinny być jeszcze trwalsze

:hi: wogóle

Już zaklepałem ori na forum za taką cenę :naughty:

a są gumowe na zime ?
Opublikowano
:siema: chlory... :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

siemka z rana :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: jak myślicie warto takie coś :gwizdanie: http://moto.allegro.pl/audi-a4-b5-dywaniki-welurowe-pfi-lux-i1793811012.html czy kupić tańsze jakieś :decayed:

ja brałem tańsze i po roku na dywaniku kierowcy mi sie zaczyna wygniatać pod nogą.. więc skoro moje trzymią już 2 sezon to te powinny być jeszcze trwalsze

:hi: wogóle

Już zaklepałem ori na forum za taką cenę :naughty:

a są gumowe na zime ?

z petexa czy patexa są idealne koszt około 90zł miałem polecam

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.