Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: po pracy

Pogoda do bani :disgust:

Samopoczucie fatalne :disgust:

Grypa nie odpuszcza :kwasny:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: po pracy

Pogoda do bani :disgust:

Samopoczucie fatalne :disgust:

Grypa nie odpuszcza :kwasny:

Głowa do góry! Klin i wszystko wróci do normy. :wink4:
Opublikowano

:hi: po pracy

Pogoda do bani :disgust:

Samopoczucie fatalne :disgust:

Grypa nie odpuszcza :kwasny:

Głowa do góry! Klin i wszystko wróci do normy. :wink4:

Klinuję się już trzeci dzień z rzędu i nic :mysli: może za słabo

Opublikowano

i po pracy jeszcze kilka dni i weekend hehe chyba sie cos w weekendzik napije bo smaki cos mam :gwizdanie:

:hi:

Panowie kiedy na imprezie gramy w piwnego ponga :kox: :kox: :naughty:

w tym klubie bez takich gier wiekszosc ma banie :polew: :polew: :polew:

To zamiast piwa będzie woda sodowa :decayed:

to ja nie gram, nie kali sie hehe

:hi: ktoś spier.. allegro ;(

pewnie Miron :decayed:

To nie miron... to Guregoru pewnie zamknoł.... :decayed:

Opublikowano

No dobra odblokowałem Wam to allegro :naughty:

Opublikowano

Co tu taka cisza? :mysli:

Opublikowano

dzień taki, jakiś nijaki :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: aloha
Opublikowano

Pogoda jak i dzień typowo barowy :gwizdanie:

Opublikowano

Pogoda jak i dzień typowo barowy :gwizdanie:

nom a smaki sie ma :decayed:
Opublikowano

dobry :hi:

Opublikowano
  • Autor

ale miałem akcje hehe , normalnie film sensacyjny jak nic :decayed:

koleś przejechał przez wysepke ścinając znak i rozdupiając przód z auta (czerwony stary passat combi ) , tarcza ze znaku spadła i uderzyła w zderzak avensisa od taty którym jechał bracik. także brat zawrócił i go gonił , koleś zaczął uciekać. Brat do mnie zadzwonił , że goni kolesia i , żebym przyjechał , no to za 2 min już jechałem. okazało sie , że koleś jest najebany jak ostatnia świnia , ale uciekał na tyle na ile umiał , parkował między autami i gasił siwatła , że niby go nie ma haha i takie tam .

no ale wkońcu zapędził sie w ślepą uliczke i wtedy ja dojechałem i dwoma autami zastawiliśmy go.

oboje wzieliśmy teleskopowe klucze do kół i poszliśmy pogadać ;] no ale w między czasie zadzwoniliśmy po policje , po 3 razie odebrali . no i ogólnie czekaliśmy na nich dobre 15 minut ... (głowna komenda policji jest 1-2min drogi z tamtego miejsca)

no ale jak podjechaliśmy to nikogo nie było w aucie , a to były tereny działek , także szło sie stracić.

no ale za chwile wychodzi koleś z za winkla i jakby nigdy nic próbuje bez słowa przejść .

no to sie pytamy czy to jego auto , ale oczywiście powiedział, że nie i że idzie po wódke na stacje , bo jest na imprezie .

noa le powiedzieliśmy mu no ok , możesz pójść , ale jak przyjedzie policja ;] oczywiście był to ten koleś bo go bracik wcześniej już prawie z auta wyciągnął (debil hehe)

no ale chciał nas wódką przekupić i takie tam , koleś na oko miał z 2-2,5 promila ;] ledwo stał na nogach

potem przyjechała policja , oczywiście w końcu wyszło , że to on i to jego auto , no i wieczór na komisariacie

ale na szczęście ten pasek jest ubezpieczony i dostaniemy kase za porysowany zderzak :cool1:

także mamy z bracikiem na koncie w końcu dobry uczynek :kox:

Opublikowano

ale miałem akcje hehe , normalnie film sensacyjny jak nic :decayed:

koleś przejechał przez wysepke ścinając znak i rozdupiając przód z auta (czerwony stary passat combi ) , tarcza ze znaku spadła i uderzyła w zderzak avensisa od taty którym jechał bracik. także brat zawrócił i go gonił , koleś zaczął uciekać. Brat do mnie zadzwonił , że goni kolesia i , żebym przyjechał , no to za 2 min już jechałem. okazało sie , że koleś jest najebany jak ostatnia świnia , ale uciekał na tyle na ile umiał , parkował między autami i gasił siwatła , że niby go nie ma haha i takie tam .

no ale wkońcu zapędził sie w ślepą uliczke i wtedy ja dojechałem i dwoma autami zastawiliśmy go.

oboje wzieliśmy teleskopowe klucze do kół i poszliśmy pogadać ;] no ale w między czasie zadzwoniliśmy po policje , po 3 razie odebrali . no i ogólnie czekaliśmy na nich dobre 15 minut ... (głowna komenda policji jest 1-2min drogi z tamtego miejsca)

no ale jak podjechaliśmy to nikogo nie było w aucie , a to były tereny działek , także szło sie stracić.

no ale za chwile wychodzi koleś z za winkla i jakby nigdy nic próbuje bez słowa przejść .

no to sie pytamy czy to jego auto , ale oczywiście powiedział, że nie i że idzie po wódke na stacje , bo jest na imprezie .

noa le powiedzieliśmy mu no ok , możesz pójść , ale jak przyjedzie policja ;] oczywiście był to ten koleś bo go bracik wcześniej już prawie z auta wyciągnął (debil hehe)

no ale chciał nas wódką przekupić i takie tam , koleś na oko miał z 2-2,5 promila ;] ledwo stał na nogach

potem przyjechała policja , oczywiście w końcu wyszło , że to on i to jego auto , no i wieczór na komisariacie

ale na szczęście ten pasek jest ubezpieczony i dostaniemy kase za porysowany zderzak :cool1:

także mamy z bracikiem na koncie w końcu dobry uczynek :kox:

ach te Keżory :kox: :kox:

Opublikowano

:hi:

Keżor Wszystkiego Najlepszego...i jak najmniej gangsterskich akcji... :decayed:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 07:52_________________________________________________

ale miałem akcje hehe , normalnie film sensacyjny jak nic :decayed:

koleś przejechał przez wysepke ścinając znak i rozdupiając przód z auta (czerwony stary passat combi ) , tarcza ze znaku spadła i uderzyła w zderzak avensisa od taty którym jechał bracik. także brat zawrócił i go gonił , koleś zaczął uciekać. Brat do mnie zadzwonił , że goni kolesia i , żebym przyjechał , no to za 2 min już jechałem. okazało sie , że koleś jest najebany jak ostatnia świnia , ale uciekał na tyle na ile umiał , parkował między autami i gasił siwatła , że niby go nie ma haha i takie tam .

no ale wkońcu zapędził sie w ślepą uliczke i wtedy ja dojechałem i dwoma autami zastawiliśmy go.

oboje wzieliśmy teleskopowe klucze do kół i poszliśmy pogadać ;] no ale w między czasie zadzwoniliśmy po policje , po 3 razie odebrali . no i ogólnie czekaliśmy na nich dobre 15 minut ... (głowna komenda policji jest 1-2min drogi z tamtego miejsca)

no ale jak podjechaliśmy to nikogo nie było w aucie , a to były tereny działek , także szło sie stracić.

no ale za chwile wychodzi koleś z za winkla i jakby nigdy nic próbuje bez słowa przejść .

no to sie pytamy czy to jego auto , ale oczywiście powiedział, że nie i że idzie po wódke na stacje , bo jest na imprezie .

noa le powiedzieliśmy mu no ok , możesz pójść , ale jak przyjedzie policja ;] oczywiście był to ten koleś bo go bracik wcześniej już prawie z auta wyciągnął (debil hehe)

no ale chciał nas wódką przekupić i takie tam , koleś na oko miał z 2-2,5 promila ;] ledwo stał na nogach

potem przyjechała policja , oczywiście w końcu wyszło , że to on i to jego auto , no i wieczór na komisariacie

ale na szczęście ten pasek jest ubezpieczony i dostaniemy kase za porysowany zderzak :cool1:

także mamy z bracikiem na koncie w końcu dobry uczynek :kox:

jak Stursky i Hutch :decayed:

No i najlepszego, w szkole samych 5 i takie tam, żeby dupeczki na Ciebie leciały, tak jak na mnie... i czarnego dachu w twoim alfonsofozie :decayed::kox:

Opublikowano

:hi:

Najlepszego Prezesie Keżor! :drunk::good:

Opublikowano

Keżor 100 lat, 100 dodatkowych KM i do 100km/h poniżej 5 sekund :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dzięki za życzenia :) no a akcja naprawde za***ista była , chyba sie zgłosze do trudnych spraw :decayed::polew:

Opublikowano

dzięki za życzenia :) no a akcja naprawde za***ista była , chyba sie zgłosze do trudnych spraw :decayed::polew:

Jak się będziesz zgłaszał to zabierz ze sobą klucz teleskopowy. :naughty::decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.