Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie chce mi się szukać, walka będzie też do obejrzenia na szwabskim RTL, wiem że na Nce jest, nie wiem jak w inny platformach

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Na cyfrze można zobaczyc walke na kanale 112 za jedyne 39zł...

Opublikowano

na cyfrze jest, ale trzeba wykupić transmisję w systemie per-per view za 39zł, więc ja to wszystko ma w d*pie, wolę za tą kasę kupić paczkę pieluch/ ew. flaszkę :decayed:

Opublikowano
:hi: z samego rana jak wstalem hehe
Opublikowano

MAM !!!!!! MAM RTL NA CYFRZE :evil: :evil: :evil::drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

MAM !!!!!! MAM RTL NA CYFRZE :evil: :evil: :evil::drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

i tak pewnie przed walka zasniesz :tongue4:
Opublikowano

MAM !!!!!! MAM RTL NA CYFRZE :evil: :evil: :evil::drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

i tak pewnie przed walka zasniesz :tongue4:

Całkiem możliwe... :decayed:

Opublikowano

MAM !!!!!! MAM RTL NA CYFRZE :evil: :evil: :evil::drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

który kanał ? i tak pewnie zakodują :decayed: a w ogóle o której godz się ciulają ?

Opublikowano

http://www.transmisje.info/

gala od 22 a walka Adamka ma być koło 23:15 tak mi się gdzieś w oczy rzuciło.

Dokładnie tak :good:

MAM !!!!!! MAM RTL NA CYFRZE :evil: :evil: :evil::drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

który kanał ? i tak pewnie zakodują :decayed: a w ogóle o której godz się ciulają ?

Kanał 202

Opublikowano

stawiajcie Pany kto będzie górą ... - bo ja z moim złamanym palcem w 3 miejscach po kawalerskim ... hehehe to na dzisiejszym weselu będę na bank dołem heheheh

:naughty:

Opublikowano

Ja tam nie wiem kto wygra... ale licze na dobrą rzeź...popuchnięte gęby... krew... i ostrą walke pomimo mega zmeczenia :kox: :kox: Musi byc mega show...

Opublikowano

na cyfrze jest, ale trzeba wykupić transmisję w systemie per-per view za 39zł, więc ja to wszystko ma w pupie, wolę za tą kasę kupić paczkę pieluch/ ew. flaszkę :decayed:

Liczyłem na Ciebie Stanley choć jak zacząłem czytać to co napisałeś to nie byłem pewny ale koniec wypowiedzi był właściwy... :wink4: Ja tam wole pójść do knajpy i za te 39plnów zakupić "conieco" i obejrzeć walkę z kumplami albo zrobie seans u siebie... :naughty: Wstęp to będzie flaszka i zrzutka na SMSa. :kox: :kox: :decayed::naughty:
Opublikowano

na cyfrze jest, ale trzeba wykupić transmisję w systemie per-per view za 39zł, więc ja to wszystko ma w pupie, wolę za tą kasę kupić paczkę pieluch/ ew. flaszkę :decayed:

Liczyłem na Ciebie Stanley choć jak zacząłem czytać to co napisałeś to nie byłem pewny ale koniec wypowiedzi był właściwy... :wink4: Ja tam wole pójść do knajpy i za te 39plnów zakupić "conieco" i obejrzeć walkę z kumplami albo zrobie seans u siebie... :naughty: Wstęp to będzie flaszka i zrzutka na SMSa. :kox: :kox: :decayed::naughty:

to juz wiem co dzisiaj bede robil :naughty:
Opublikowano

na cyfrze jest, ale trzeba wykupić transmisję w systemie per-per view za 39zł, więc ja to wszystko ma w pupie, wolę za tą kasę kupić paczkę pieluch/ ew. flaszkę :decayed:

Liczyłem na Ciebie Stanley choć jak zacząłem czytać to co napisałeś to nie byłem pewny ale koniec wypowiedzi był właściwy... :wink4: Ja tam wole pójść do knajpy i za te 39plnów zakupić "conieco" i obejrzeć walkę z kumplami albo zrobie seans u siebie... :naughty: Wstęp to będzie flaszka i zrzutka na SMSa. :kox: :kox: :decayed::naughty:

to juz wiem co dzisiaj bede robil :naughty:

:gwizdanie:
Opublikowano

na cyfrze jest, ale trzeba wykupić transmisję w systemie per-per view za 39zł, więc ja to wszystko ma w pupie, wolę za tą kasę kupić paczkę pieluch/ ew. flaszkę :decayed:

Liczyłem na Ciebie Stanley choć jak zacząłem czytać to co napisałeś to nie byłem pewny ale koniec wypowiedzi był właściwy... :wink4: Ja tam wole pójść do knajpy i za te 39plnów zakupić "conieco" i obejrzeć walkę z kumplami albo zrobie seans u siebie... :naughty: Wstęp to będzie flaszka i zrzutka na SMSa. :kox: :kox: :decayed::naughty:

to juz wiem co dzisiaj bede robil :naughty:

to jak będziesz jechał to przejedź przez chorzów :decayed:
Opublikowano

na cyfrze jest, ale trzeba wykupić transmisję w systemie per-per view za 39zł, więc ja to wszystko ma w pupie, wolę za tą kasę kupić paczkę pieluch/ ew. flaszkę :decayed:

Liczyłem na Ciebie Stanley choć jak zacząłem czytać to co napisałeś to nie byłem pewny ale koniec wypowiedzi był właściwy... :wink4: Ja tam wole pójść do knajpy i za te 39plnów zakupić "conieco" i obejrzeć walkę z kumplami albo zrobie seans u siebie... :naughty: Wstęp to będzie flaszka i zrzutka na SMSa. :kox: :kox: :decayed::naughty:

to juz wiem co dzisiaj bede robil :naughty:

to jak będziesz jechał to przejedź przez chorzów :decayed:

Tramwaje tam nie jeżdżą... :decayed: :decayed:
Opublikowano

na cyfrze jest, ale trzeba wykupić transmisję w systemie per-per view za 39zł, więc ja to wszystko ma w pupie, wolę za tą kasę kupić paczkę pieluch/ ew. flaszkę :decayed:

Liczyłem na Ciebie Stanley choć jak zacząłem czytać to co napisałeś to nie byłem pewny ale koniec wypowiedzi był właściwy... :wink4: Ja tam wole pójść do knajpy i za te 39plnów zakupić "conieco" i obejrzeć walkę z kumplami albo zrobie seans u siebie... :naughty: Wstęp to będzie flaszka i zrzutka na SMSa. :kox: :kox: :decayed::naughty:

to juz wiem co dzisiaj bede robil :naughty:

to jak będziesz jechał to przejedź przez chorzów :decayed:

Tramwaje tam nie jeżdżą... :decayed: :decayed:

ok poswiece sie, przyjade esa :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.