Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No zastanawialiśmy się na Gliwickich czy nie pojechać :naughty:

ja raczej pojade :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i se po robocie jestem, chyba sie drzemne :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

No zastanawialiśmy się na Gliwickich czy nie pojechać :naughty:

ja raczej pojade :decayed:

Mogę jechać z Tobą w aucie :naughty:
Opublikowano

:dance: :dance: :dance:

Opublikowano

:dance: :dance: :dance:

sosnowiejskie klimaty :naughty:

:banan::banan1::banan2:

Opublikowano

:dance: :dance: :dance:

sosnowiejskie klimaty :naughty:

:banan::banan1::banan2:

:punish:

:dance: :dance: :dance:

Disco z pola :polew: :polew: :polew:

duzo kawalkow z pola jest gites :naughty: :naughty: :naughty::decayed::kox: :kox:
Opublikowano

najgorsze jest to żena trzeźwo tego się nie da słuchać a po odpowiedniej dawce procentów wszyscy wokół znają tekst :facepalm:

ale mnie choroba dopadła, nawet browar mi nie pomaga ;(

Opublikowano

najgorsze jest to żena trzeźwo tego się nie da słuchać a po odpowiedniej dawce procentów wszyscy wokół znają tekst :facepalm:

ale mnie choroba dopadła, nawet browar mi nie pomaga ;(

i to jest wlasnie najlepsze ze tak to kazdy beszta a jak wypije to wszystkie teksty zna hehe :>

jesli piwo nie pomaga to zastosuj wieksze stezenie % czyli wodeczka polecam wisniowa fajnie rozgrzewa :wink4:

Opublikowano

Ja próbowałem wszystkiego w różnym stężeniu i w różnych temperaturach.Nic nie pomogło :kwasny:

Nawet antybiotyk nie daje rady.Mam jakąś przedszkolną odmianę którą mała przyniosła po dwóch dniach chodzenia do przedszkola.

Opublikowano

fiuuuu to Ty musisz iść do tego przedszkola i zapytać co te dzieciaki które nie chorują sobie aplikują - bo dostępu do alko chyba nie mają :gwizdanie:

może są jakieś patenty: jedzenie plasteliny, obgryzanie kredek - no coś musi działać :naughty:

Opublikowano

Ty wiesz że możesz mieć rację :shocked:

Jutro lecę do sklepu po jakieś kredki i plastelinę i zaczynam nową dietę :kox:

Opublikowano

:facepalm:

Ty leć sie najpierw zapytać w czym tkwi sekret bo Twoja mała może na Ciebie dziwnie patrzeć jak wróci do domu a ty kredki będziesz plasteliną pogryzał :polew:

Opublikowano

Powiem jej że to takie paluszki nowe :polew: :polew: :polew:

Ale tak na poważnie to nic na mnie nie działa :disgust: Ani alko,ani prochy ani nawet czosnek.

Już drugi tydzień mnie trzyma :wallbash:

Jak nie przejdzie do piątku to chyba będę się musiał z lekarzem przeprosić i go odwiedzić :mysli:

Opublikowano

Powiem jej że to takie paluszki nowe :polew: :polew: :polew:

Ale tak na poważnie to nic na mnie nie działa :disgust: Ani alko,ani prochy ani nawet czosnek.

Już drugi tydzień mnie trzyma :wallbash:

Jak nie przejdzie do piątku to chyba będę się musiał z lekarzem przeprosić i go odwiedzić :mysli:

Jakie Ty prochy bierzesz na grypę? :mysli:

P.S. Siema z wieczora. :hi:

Opublikowano

Jakie Ty prochy bierzesz na grypę? :mysli:

P.S. Siema z wieczora. :hi:

Rutinoscorbin,gripex, theraflu ,bactrim,polopiryna s i jeszcze kilka których nazw już nie pamiętam

Opublikowano

Jakie Ty prochy bierzesz na grypę? :mysli:

P.S. Siema z wieczora. :hi:

Rutinoscorbin,gripex, theraflu ,bactrim,polopiryna s i jeszcze kilka których nazw już nie pamiętam

naraz ? :kox:

Opublikowano

Jakie Ty prochy bierzesz na grypę? :mysli:

P.S. Siema z wieczora. :hi:

Rutinoscorbin,gripex, theraflu ,bactrim,polopiryna s i jeszcze kilka których nazw już nie pamiętam

naraz ? :kox:

i bez przepijania :decayed:
Opublikowano

Jakie Ty prochy bierzesz na grypę? :mysli:

P.S. Siema z wieczora. :hi:

Rutinoscorbin,gripex, theraflu ,bactrim,polopiryna s i jeszcze kilka których nazw już nie pamiętam

naraz ? :kox:

i bez przepijania :decayed:

nie no z przepitką :naughty:

Opublikowano

Jakie Ty prochy bierzesz na grypę? :mysli:

P.S. Siema z wieczora. :hi:

Rutinoscorbin,gripex, theraflu ,bactrim,polopiryna s i jeszcze kilka których nazw już nie pamiętam

:thumbdown: Te wszystkie które wymieniłeś i tych których nie wymieniłeś bo nie pamiętasz to Ci nie pomogą. :naughty: :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.