Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

ja też nic choć mógłbym :gwizdanie:

ja mam silna wole i mowie stanowcze nie :decayed:

Mówię nie dla alkoholu i narkotyków :stop:

tak tak ja rowniez i nikt mnie nie przekona i nienamowi do spozywania/zazywania mam silna wole :naughty:

:sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:

chcesz sie zalozyc :>

o litra :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

ja też nic choć mógłbym :gwizdanie:

ja mam silna wole i mowie stanowcze nie :decayed:

Mówię nie dla alkoholu i narkotyków :stop:

tak tak ja rowniez i nikt mnie nie przekona i nienamowi do spozywania/zazywania mam silna wole :naughty:

:sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:

chcesz sie zalozyc :>

o litra :decayed:

pasi :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

ja też nic choć mógłbym :gwizdanie:

ja mam silna wole i mowie stanowcze nie :decayed:

Mówię nie dla alkoholu i narkotyków :stop:

tak tak ja rowniez i nikt mnie nie przekona i nienamowi do spozywania/zazywania mam silna wole :naughty:

:sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:

chcesz sie zalozyc :>

:polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

ja też nic choć mógłbym :gwizdanie:

ja mam silna wole i mowie stanowcze nie :decayed:

Mówię nie dla alkoholu i narkotyków :stop:

tak tak ja rowniez i nikt mnie nie przekona i nienamowi do spozywania/zazywania mam silna wole :naughty:

To o której jedziemy do tego maka i całodobowego :mysli::decayed:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

ja też nic choć mógłbym :gwizdanie:

ja mam silna wole i mowie stanowcze nie :decayed:

Mówię nie dla alkoholu i narkotyków :stop:

tak tak ja rowniez i nikt mnie nie przekona i nienamowi do spozywania/zazywania mam silna wole :naughty:

To o której jedziemy do tego maka i całodobowego :mysli::decayed:

ok ale zeby nie bylo to ja o tym zdecydowalem i nienamowiles mnie do tego, poprostu chcialem nikt mnei nei zmuszal :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:hi:

dawno mnie tu nie bylo co tam w wielkim świecie miszka furacza szuka jak widzę

Opublikowano

:hi:

dawno mnie tu nie bylo co tam w wielkim świecie miszka furacza szuka jak widzę

SIEMA

widzisz jakie to życie jest parszywe raz na wozie raz pod wozem :decayed:

Opublikowano

Miszka spoko luz... mi w sumie aż tak nie zależy... a na pewno nie za tyle ile on by chciał... proste także zero stresu.. :)

Opublikowano

Miszka spoko luz... mi w sumie aż tak nie zależy... a na pewno nie za tyle ile on by chciał... proste także zero stresu.. :)

:good:

Opublikowano

siema Max kope lat :decayed: dzwonilem do tej babeczki co dales namiar i dosc przystepne ceny ma robocizny, za czesci sporo chce ale robocizne ma przystepna, takze moja tam prawdopodobnie bedzie robila autko :wink4:

Opublikowano

siema Max kope lat :decayed: dzwonilem do tej babeczki co dales namiar i dosc przystepne ceny ma robocizny, za czesci sporo chce ale robocizne ma przystepna, takze moja tam prawdopodobnie bedzie robila autko :wink4:

już ? przecież niedawno kupione :sarcastic:

Opublikowano

Swapa robi na 1,8T... :decayed:

Opublikowano

siema Max kope lat :decayed: dzwonilem do tej babeczki co dales namiar i dosc przystepne ceny ma robocizny, za czesci sporo chce ale robocizne ma przystepna, takze moja tam prawdopodobnie bedzie robila autko :wink4:

już ? przecież niedawno kupione :sarcastic:

wymiana rozrzadu :wink4::decayed:
Opublikowano

siema Max kope lat :decayed: dzwonilem do tej babeczki co dales namiar i dosc przystepne ceny ma robocizny, za czesci sporo chce ale robocizne ma przystepna, takze moja tam prawdopodobnie bedzie robila autko :wink4:

już ? przecież niedawno kupione :sarcastic:

wymiana rozrzadu :wink4::decayed:

a to przepraszam :hi:

Opublikowano

siema Max kope lat :decayed: dzwonilem do tej babeczki co dales namiar i dosc przystepne ceny ma robocizny, za czesci sporo chce ale robocizne ma przystepna, takze moja tam prawdopodobnie bedzie robila autko :wink4:

już ? przecież niedawno kupione :sarcastic:

wymiana rozrzadu :wink4::decayed:

a to przepraszam :hi:

zamiast przeprosin postaw flaszke, miales ciuliki zrobic imprezke i co ja sie ciebie pytam?
Opublikowano

siema Max kope lat :decayed: dzwonilem do tej babeczki co dales namiar i dosc przystepne ceny ma robocizny, za czesci sporo chce ale robocizne ma przystepna, takze moja tam prawdopodobnie bedzie robila autko :wink4:

już ? przecież niedawno kupione :sarcastic:

wymiana rozrzadu :wink4::decayed:

to nie jedzie do ASO ? :blink:

Opublikowano

siema Max kope lat :decayed: dzwonilem do tej babeczki co dales namiar i dosc przystepne ceny ma robocizny, za czesci sporo chce ale robocizne ma przystepna, takze moja tam prawdopodobnie bedzie robila autko :wink4:

już ? przecież niedawno kupione :sarcastic:

wymiana rozrzadu :wink4::decayed:

to nie jedzie do ASO ? :blink:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

siema Max kope lat :decayed: dzwonilem do tej babeczki co dales namiar i dosc przystepne ceny ma robocizny, za czesci sporo chce ale robocizne ma przystepna, takze moja tam prawdopodobnie bedzie robila autko :wink4:

już ? przecież niedawno kupione :sarcastic:

wymiana rozrzadu :wink4::decayed:

a to przepraszam :hi:

zamiast przeprosin postaw flaszke, miales ciuliki zrobic imprezke i co ja sie ciebie pytam?

jestem k**wa bezrobotny nie mam kasy :cool1::naughty:

Opublikowano

Miszka ubierz tysiaka z funduszy na autko i zabierz kolegów z klubu do jakiejś fajnej knajpy :decayed::naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.